Izbori 21. januara 2007.

Started by Bred, 10-11-2006, 14:44:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Za koga æete glasati

DS
DSS
SRS
LDP
SPS
Za neku drugu opciju
Neæu glasati
G17+   :-)

Bred

Nije Velja za politicara. Svaka njemu cast za ono sto je uradio sa putevima ali onakvo ponasanje bez odsustva bilo kakve kontrole, kulture i obzira ne moze sebi da priusti jedna javna licnost.

pop

NS je na listi DSS-a, zajedno sa Palminom Jedinstvenom Srbijom i SDPO-om. Velja je bio dobar gradonachelnik, a bio bi i dobar neki direktorchic, preduzimac ili sl., za politicara je sirovinchina  :box, cak i na ovoj nasoj sirovoj sceni. Cak mi i to ne bi toliko smetalo kad bi cutao i radio posao posteno. Setite se samo onog skandala oko vagona iz Svedske, kada je mimo zakona o javnim nabavkama, bez tendera, bacio silne milione evra za potpuno nefukcionalne (skroz grafitirane) vagone. U bilo kojoj normalnoj zemlji za to se ide u zatvor, a kamoli daje ostavka. Ili kad je postavio svoju sekretarcu od 25-26 godina (sa 4 razreda srednje skole) za zamenika direktora Zeleznice. Bruka!  :shock

P.S. U sredu u 20.05h na STB-u ide emisija o desetogodisnjici studentskih protesta protiv izborne kradje. Koga zanima kako su mladi ljudi Beogradskog Univerziteta bili ujedinjeni kao nikad protiv anti-narodnog rezima, neka obavezno pogleda.

Vampire 666

...a u nedelju je povodom toga demokratska omladina organizovala skup na trgu...

Bred

I izmanipulisani i politicki zatrovani pope :wink:

Darker

Brede :pst  :K :K :K
QuoteMada meni se mnogo svidja kako se  Velja ponasa na svojoj funkciji...
Velja Iliæ? Koja je razlika izmeðu pona¹anja njega i radikala? Ili ti se zato i sviða? :hm

lijepa bosanka

Svidjaju mi se neki njegovi potezi.....jeste da je malo....ne umije da se iskontrolise!!!!
Pa eto ja da promijenim da ne budu ti ozloglaseni radikali ili DSS,pa za vas sad ni DS vise ne valja,ajde mozda NS....Kad eto ti vraga?! A koliko znam oni se ne gotive s radikalima!!!! Totalno me zbunjujete.....
Ali moj glas ni u ludilu ne moze otici Cedici&Co(posto te druge ne volim ni da pomenem!)....jer totalno mi se ne svidja njihova politika....i to je moje pravo!!!

Bred

Tako je lb. Ni Cedi a ni dsu. :>

Darker

Quote from: lijepa bosanka on 22-11-2006, 14:38:49
Svidjaju mi se neki njegovi potezi.....jeste da je malo....ne umije da se iskontrolise!!!!
Pa eto ja da promijenim da ne budu ti ozloglaseni radikali ili DSS,pa za vas sad ni DS vise ne valja,ajde mozda NS....Kad eto ti vraga?! A koliko znam oni se ne gotive s radikalima!!!! Totalno me zbunjujete.....
Ali moj glas ni u ludilu ne moze otici Cedici&Co(posto te druge ne volim ni da pomenem!)....jer totalno mi se ne svidja njihova politika....i to je moje pravo!!!
Pa ne gotive se istom retorikom koju imaju radikali :K Srbija i udri zvekete :K
Ipak æu ja za onog ¹mrkaèa da glasam, bar æu imati kokaina, bolje to nego hleb od 3 dinara :K :K

Korisnicko Ime

Dobicemo sina, kralja kokaina!!!!
Taman, pasce sena droge na ulicama, deca ce biti srecna. To automatski samnjuje stopu kriminala obzirom da ne moraju puno da kradu kako bi dosli do kesa. Samim tim srecna je i srednja klasa, niko im ne krade kola i ne obija stanove. Mogu ja ovako u nedogled. U svakom slucaju ziveo nas kokainski kralj :K

Bred

Bas ste mi simpaticni vas dvojica :K

dyki

Dobro sad, niko nije dokazao da covek smrce (mozda deli, to je druga stvar) al' meni nikako ne ide u glavu onaj njegov dzip sa pratnjom i sta on radi u zivotu pa da ima tako nesto? Ili kao sto je on sam rekao kad su ga u nekoj emisiji, zaboravih kojoj, pitali za doticno prevozno sredstvo: "imam prijatelje"... ono, kao... sta jos treba reci...

Bred

I onda se neki ovde pitaju zasto i kako narod oprasta Seselju sta je sve uradio i spremni su da glasaju za Smrkatora iako je on sam "prljav" mozda isto kao i Seki.

Korisnicko Ime

Quote from: dyki on 24-11-2006, 10:23:58
Dobro sad, niko nije dokazao da covek smrce (mozda deli, to je druga stvar) al' meni nikako ne ide u glavu onaj njegov dzip sa pratnjom i sta on radi u zivotu pa da ima tako nesto? Ili kao sto je on sam rekao kad su ga u nekoj emisiji, zaboravih kojoj, pitali za doticno prevozno sredstvo: "imam prijatelje"... ono, kao... sta jos treba reci...

Heheheh... Pa znas ko je Sekula Pjevcevic!?

dyki


Darker

Da li mislite da æe bagzijeve izjave o ume¹anosti radikala, Èoviæa i zaboravih koga jo¹ u atentat na Zorana Ðinðiæa, uticati na izborni rezultat?
Ja mislim da hoæe, pa ne bi ga do sad èuvali da tako ne¹to ka¾e, mada mu ja ne verujem ba¹ mnogo... Mada verujem da je ©e¹elj znao da æe zveknuti Ðinðiæa, on je sve ¾ivo znao... Ali poenta su izbori?