Izbori 21. januara 2007.

Started by Bred, 10-11-2006, 14:44:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 13 Guests are viewing this topic.

Za koga æete glasati

DS
DSS
SRS
LDP
SPS
Za neku drugu opciju
Neæu glasati
G17+   :-)

Vampire 666

Niakda mi nece biti jasno kako tako mala stranka ima toliko puno licemerja. Pa svi sps-ovci i oni koji su im bili bliski treba da se zamonase i do kraja zivota rec ne kazu, posipaju glavu pepelom u prose po svetu!

Lepa je ova izjava... A nek ga priupitaju sto su gradjani siromasni?





p.s. Naravno da obrazovanje ne treba da bude apsolutno besplatno. To ubija kvaliet...

jeca87

Znaci, LB skidam ti kapu za one komentare sa prve 3 strane  :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog

Vidim, Cedu narkomana su lepo sredili za ove plakate (nema podocnjake), samo se malo zeznuo, prerano je poceo sa kampanjom pa mu je izgleda ponestalo para... Ma dajte ljudi zar da glasam za nekog venasa koji je jedva zavrsio MOC?! Smesno...

Sto se tice G17, definitivno su poslednja opcija za koju bih glasala. Koja je to mafija, pa to je strasno! A najgore od svega je sto tako fino pociste tragove za sobom, da narod ni nema sta se desava `iza kulisa`...

Sve u svemu...............

......zacin C....  :T

Bred


mikele

100% se slazem sa Jecom.Jeca cuti,cuti,ali kada kaze...Onda je to receno,svaka ti ka Njegosu  :Bog :Bog

Bred

DSS: Ðeliæ je Kariæev blagajnik
Izvor: Beta
Beograd -- Portparol Demokratske stranke Srbije kritikovao Demokratsku stranku zbog kandidature Bo¾idara Ðeliæa za premijera.

Andreja Mladenoviæ je izjavio da je Ðeliæ blagajnik Bogoljuba Kariæa i prijatelj èoveka sa poternice. "DS ima pravo da pravi lo¹ izbor kandidata. Kada je reè o Ðeliæu, svaki graðanin mora da zna da je to èovek koji je bez odluke Vlade iz bud¾etske rezerve dao Kariæu 40 miliona evra. Po¹to ni Ðeliæ nije siroma¹an, mogao je da pokloni svoje pare, a ne pare graðana Srbije", rekao je Mladenoviæ.

Mladenoviæ je naveo da bi bilo najbolje da Ðeliæ povuèe kandidaturu i opovrgne poruku da DS nudi graðanima Kariæevog èoveka za premijera.

"Veoma je opasna poruka da se Srbija uzaludno tri godine obraèunavala s korupcijom i kriminalom i da sad prijatelj èoveka sa poternice treba da vodi Srbiju. Ne mo¾e Kariæev blagajnik da vodi Srbiju, Srbiju mogu da vode samo ozbilnji ljudi", poruèio je Mladenoviæ.

Dukica

Ne znam za Karica,ali Djelic mi deluje kao pametan covek.Ima covek i para i svega,i mislim da mu se i ne krade bas od nas. Deluje mi kao najmanji lopov od svih ostalih.A to da li je neciji blagajnik,ne znam da li je mana ili prednost.
Mislim da je finiji i od Kostunice i od Tadica ,a o Cedi da ne pricam. :pst

Vampire 666

#141
Quote from: jeca87 on 10-01-2007, 12:09:22
Znaci, LB skidam ti kapu za one komentare sa prve 3 strane  :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog

Vidim, Cedu narkomana su lepo sredili za ove plakate (nema podocnjake), samo se malo zeznuo, prerano je poceo sa kampanjom pa mu je izgleda ponestalo para... Ma dajte ljudi zar da glasam za nekog venasa koji je jedva zavrsio MOC?! Smesno...

Sto se tice G17, definitivno su poslednja opcija za koju bih glasala. Koja je to mafija, pa to je strasno! A najgore od svega je sto tako fino pociste tragove za sobom, da narod ni nema sta se desava `iza kulisa`...

Sve u svemu...............

......zacin C....  :T
Quote from: mikele on 10-01-2007, 13:16:44

100% se slazem sa Jecom.Jeca cuti,cuti,ali kada kaze...Onda je to receno,svaka ti ka Njegosu  :Bog :Bog
Quote from: Bred on 10-01-2007, 12:10:52
bravo jeco, ziva bila! :) :K

A sta to rece? Napljuva jednog, napljuva drugog, naravno bez argumenata i to je kao pametno? Nije ni cudo sto nam je politicka scena ovakva kakva je kad su ljudi od rane mladosti kreteni...

shanji

 :lol:Hahahaha :lol:
Bravo Vamp!
Grubo, ali adekvatno!

Dukica

Zasto je toliko bitno da li se neko drogira ili se drogirao ili mozda to nikada nije radio? Mozda covek ima problema sa bubrezima pa su mu takvi podocnjaci?

Mislim da to ne moze biti razlog,zasto  neces glasati za nekog. :hm


mikele

RIK PROGLASILA ZBIRNU IZBORNU LISTU ZA PARLAMENTARNE IZBORE 

Republièka izborna komisija [RIK] utvrdila je zbirnu izbornu listu uèesnika na predstojeæim parlamentarnim izborima, na kojoj je 20 lista stranaka, koalicija i grupa graðana.

Prva na listi je Demokratska stranka-Boris Tadiæ, a slede G17 plus-Mlaðan Dinkiæ, koalicija LDP-GSS-SDU-LSV-Èedomir Jovanoviæ i Srpska radikalna stranka-dr Vojislav ©e¹elj.

Koalicija Demokratska stranka Srbije-Nova Srbija-dr Vojilsav Ko¹tunica je pod brojem pet, a slede Pokret 'Snaga Srbije'-Bogoljub Kariæ, Srpski pokret obnove-Vuk Dra¹koviæ, Savez vojvoðanskih Maðara-Jo¾ef Kasa i Partija ujedinjenih penzionera Srbije dr Jovan Krkobabiæ i Socijaldemokratska partija dr Neboj¹a Coviæ.

Deseta je Lista za Sand¾ak-dr Sulejman Ugljanin, na jedanaestom mestu je Socijalistièka partija Srbije, a slede stranka grupe graðana Branko Pavloviæ 'Zato ¹to mora bolje', dok je 13. Koalicija Vojvoðanske partije-mr Igor Kurjaèki.

Slede Unija Roma Srbije-dr Rajko Ðuriæ, Reformistièka stranka-dr Aleksandar Vi¹njiæ i Demokratska zajednica Srbije-dr Obren Joksimoviæ.

Na zajednièkoj listi stranaka koje æe uèestvovati na izborima 21. januara su i Koalicija Albanaca Pre¹evske doline, Socijaldemokratija-Nenad Vukasoviæ, Koalicija Maðarska sloga- Andra¹ Ago¹ton-dr Pal ©andor i Romska partija-Srðan ©ajn.

Republièka izborna komisija [RIK] utvrdila je zbirnu izbornu listu uèesnika na parlamentarnim izborima, prema kojoj æe se u trci za 250 poslanièkih mandata nadmetati 3.799 kandidata iz 20 politièkih stranaka, koalicija i grupa graðana. 
(RTS)

Bred

Kakve argumente ocekujes ako za nekog postoji sumnja da je narkoman?
Ne bih da nabrajam sta se sve Cedi stavlja na teret al dovoljlno je poslusati jedan njegov govor pa videti o kakvoj se personi radi i sta je doticni postigao u zivotu.
Sto se tice Djelica-da, ostala je mrlja za one pare koje je expresno vratio Karicu, secam se da su tada i ovi iz vlade bili zateceni :K Sto se njegovog rada tice-znamo svi kako nam je bilo dok je on bio ministar. Ma koliko ja licno nesimpatisao Dinkica-rezultati mu se moraju priznati. I da, mislim da nam je bolje nego 2005.

Dukica

Pa to koliko je on narkoman,verovatno koliko i svi mi,samo se to raspalilo malo vise.
Abitno,u svakom slucaju,mislim da to nije validan razlog,zasto ga ne voleti.
A kakvi su mu govori,necu da komentarisem.Meni zvuce kao govori 19ogodisnjaka iz Otpra 2000,
a isti su mi bili odvratni.Ipak sam komentarisala. :K
Opet,Kostunicini i Tadicevi govori su katastrfofalno ne inteligentni.
A Draskovic,iako odlican orator,treba da to i ostane.Nek batali politiku. :Bog

leila_bgd

Evo kako ja sve to vidim:
Svi sada obecavaju kule i gradove ( sto se i ne razlikuje mnogo od prethodnih kampanja), i nekim cudom ce svi ODMAH  da povecaju standard, da smanje nezaposlenost i poboljsaju celokupno stanje u zemlji....
Euro je naravno lepo spao pred izbore, posto je dinar naprasno i preko noci ojacao, bas se pitam sta ce se sa njim desiti nakon izbora, ali boze moj, vec smo jednom preziveli 90-te pa sto da ih ne prezivimo opet....
  Ali jade, to jos nekako i moze da im se oprosti, ipak se radi o izbornoj kampanji, ono sto me ustvari stvarno nervira, jeste to njihovo konstantno prepucavanje, koje se provlaci i u skupstini, i u novinama, i na radiju i  gde god da se okrenete...
tako da sve to sve manje i manje lici na politiku , a sve vise i vise na POZORISTE U KUCI
Za koga cu da glasam pojma nemam, ali jedno sigurno znam, budu li pobedili radikali, ja se selim iz ove zemlje!

jeca87

Vamp, hvala za ono da sam `kreten`...
Dokaza ima, nazalost i previse, ali nije za forum...

Darker

Quote from: jeca87 on 10-01-2007, 12:09:22
Znaci, LB skidam ti kapu za one komentare sa prve 3 strane  :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog

Vidim, Cedu narkomana su lepo sredili za ove plakate (nema podocnjake), samo se malo zeznuo, prerano je poceo sa kampanjom pa mu je izgleda ponestalo para... Ma dajte ljudi zar da glasam za nekog venasa koji je jedva zavrsio MOC?! Smesno...

Sto se tice G17, definitivno su poslednja opcija za koju bih glasala. Koja je to mafija, pa to je strasno! A najgore od svega je sto tako fino pociste tragove za sobom, da narod ni nema sta se desava `iza kulisa`...

Sve u svemu...............

......zacin C....  :T
Ovo tako lièi na kampanju i uop¹te naèin govora samo jedne stranke... Napljuje sve ¾ivo, a o sebi ni jednu reè... To æe reæi, ok je ¹to su oni narkomani, debili itd... ©ta je za tebe pozitivno re¹enje i za¹to?