Izbori 21. januara 2007.

Started by Bred, 10-11-2006, 14:44:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 16 Guests are viewing this topic.

Za koga æete glasati

DS
DSS
SRS
LDP
SPS
Za neku drugu opciju
Neæu glasati
G17+   :-)

dissolved girl

Quote from: Vampire 666 on 22-01-2007, 07:07:38
Pa sad bi imali ponovo sankcije, inflaciju. ulicne proteste, Kosovo bi uveliko bilo nezavisno bez i jednog Srbina tamo...vrlo interesantno...

Ima jedna Kineska poslovica koju ja isprva nisam shvatio, ali kasnije sam pronasao njen smisao: Da bog da ziveo u interesantnim vremenima.

da da, steta sto se nisu udruzili..sad imaju priliku da se iskupe.

jedino sto me tesi je upravo ono sto je pop rekao, da je vecina stanovnistva ipak demokratski orijentisana. ta tomina prica o pobedi me podseca na cobetovu pricu o pobedi nato pakta nakon zavrsetka bombardovanja.daleko od toga da je isto,ali je zato slicno. a voli nas narod da slusa takve price pa to ti je...

i naravno da siptari nisu ludi da idu sa zemlje gde imaju veliku vecinu svog stanovnistva.

@bred
da se svetu toliko zuri da proglasi kosovo nezavisno, davno bi oni to uradili. malo mi je muka od te price da nas ceo svet mrzi i da samo zeli da nam napakosti.

Darker

E neæemo ovde o Kosovu, imamao posebnu temu...
Hm... ovako, moj utisak: dva meðusobna razoèarenja, dve podjednake ciganije, dve paralelne proslave pobede4, a da ni jedna od tih pobednika neæe ni primirisati parlamentu, veæ pominju sledeæe izbore...
SRS i LDP...
Ekstremna desnica i extremna levica, i tu se dodiruju...
Vamp je realano sagledao stvari i mislim da æe tako i biti, progutaæe knedle, ali mislim da kad su mogli da progutaju SPS u vladi, mogu i sve drugo...
Elem, extremno mi je drago ¹to je LDP pre¹ao cenzus, ali su odmah napravili euforiènu glupost sa tom pesmicom... A radikali su pobedili DS u BGD-u upravo zbog LDP-a... Mislite o tome, i nemojte da vas to zavara... jer glasovi G17 i Ldp-a su glasovi DS-a...

dissolved girl

i mene su stvarno neprijatno iznenadili ldpovci..samo da ne nastave sa takvim slavljima.
najgore je to sto,kad su (dss) progutali sps, mogu i radikale. ali valjda su svesni da ce na taj nacin izgubiti veliki broj glasova koji ce ici na ruku ds-a. tako da bi na sledecim izborima pukli skroz.
bice cupavo sa zahtevima i kompromisima.

Bred

#228


b92

-------------

Ne zaboravite i da je dss uzeo deo glasova srs-u

Darker

Ne verujem, zato ¹to bi imali vi¹e glasova... Uzeo je glasove PSS-u, jer su radikali na ovim izborima imali 100 000 vi¹e glasova nego na pro¹lim, ali se to zbog velike izlaznosti nije primetilo...

TweeTy

Meni je stvarno zao kada vidim da ljudi u 21. veku razmislju da nisu oni odgovorni zbog svog loseg polozaja,nego neko tamo...pa imamo primere Amerika,Hrvati....ceo svet...i jos plus najveci hit,svi nas mrze jer smo najstariji?!?!?! :wall: Ma daj.
Mislim da je krajnje vreme da shvatimo da to sve sto se desava sa Kosovom je nasa greska i odgovornost.A nazivanje nekoga ko kaze da je Kosovo izgubljeno,domacim izdajnikom i stranim placenikom je jako lose.Na osnovu cega mi mozemo tvrditi da je ono u sastavu nase zemlje?Ko drzi sudsku,izvrsnu i zakonodavnu vlast?Mi sigurno ne.Bolje je reci surovu istinu,koliko god ona lose zvucala,nego potezati tu temu i davati laznu nadu.

Vampire 666

Quote from: TweeTy on 23-01-2007, 13:48:06
Meni je stvarno zao kada vidim da ljudi u 21. veku razmislju da nisu oni odgovorni zbog svog loseg polozaja,nego neko tamo...pa imamo primere Amerika,Hrvati....ceo svet...i jos plus najveci hit,svi nas mrze jer smo najstariji?!?!?! :wall: Ma daj.
Mislim da je krajnje vreme da shvatimo da to sve sto se desava sa Kosovom je nasa greska i odgovornost.A nazivanje nekoga ko kaze da je Kosovo izgubljeno,domacim izdajnikom i stranim placenikom je jako lose.Na osnovu cega mi mozemo tvrditi da je ono u sastavu nase zemlje?Ko drzi sudsku,izvrsnu i zakonodavnu vlast?Mi sigurno ne.Bolje je reci surovu istinu,koliko god ona lose zvucala,nego potezati tu temu i davati laznu nadu.


Dobrodosla u klub "stranih placenika i domacih izdajnika" cije je ime u stvari "ja razmisljam racionalno", ali to ovi neofasisti (srs) i njima bliski svesno poricu...

pop

@ bred
zar mislis da nacionalne manjine do sad nisu glasale za 'demokratski blok'? kao sto sam i pretpostavio, Albanci s juga Srbije su opet bojkotovali izbore, tako da prica o glasovima nac. manjina ne pije vodu.

@ tweeTy
u nekim od prethodnih postova sam bas pisao kako je ovde uvek najlakse okriviti Amere, masone, Vatikan, Hrvate, jevrejski lobi ili domace izdajnike nego uvideti gde je stvarno greska u koracima.

sto se tice Baticevog cupkanja uz taktove 'spasi Srbiju i ubij se, Kostunice', nije da mi je on nesto posebno simpatican, ali cu podsetiti da je upravo njega dss-ova vlast hapsila u sred noci i drzala nekoliko dana u zatvoru, a kasnije su ga pustili zbog nedostatka ijednog dokaza. sta treba da radi, da mu aplaudira?  :pljes:   Inace, on je jedan od osnivaca dss-a.

a oko one ciganijade ispred srs-a, mislio sam na pocepane pijandure i neke klince koji su u transu skakali oko trubacha. izgledalo je kao da je snimljeno u nekom afganistanu, kad borci slave osvajanje neke chuke.

dissolved girl

ma (sm)radikali uvek imaju neke lude proslave.prosli put su pekli vola :roll:



tuffy

ijao bre kako iko normalan moze da glasa za radikale!?!? narocito vi zene!!! da li ste svesne da nas vec ima previse u odnosu na muskarce, jos samo nam fali radikali da nam salju i ovo malo muskaraca sto imamo da ginu na kosovu... ccc bas ste neracionalne : )) ko ce bebe da vam pravi je li?

dissolved girl

Quote from: tuffy on 23-01-2007, 21:47:21
ijao bre kako iko normalan moze da glasa za radikale!?!? narocito vi zene!!! da li ste svesne da nas vec ima previse u odnosu na muskarce, jos samo nam fali radikali da nam salju i ovo malo muskaraca sto imamo da ginu na kosovu... ccc bas ste neracionalne : )) ko ce bebe da vam pravi je li?

ahahaha koji si lik:)))

Korisnicko Ime

Quote from: tuffy on 23-01-2007, 21:47:21
ijao bre kako iko normalan moze da glasa za radikale!?!? narocito vi zene!!! da li ste svesne da nas vec ima previse u odnosu na muskarce, jos samo nam fali radikali da nam salju i ovo malo muskaraca sto imamo da ginu na kosovu... ccc bas ste neracionalne : )) ko ce bebe da vam pravi je li?

opusteno,
ja sam alergican na barut :K

jeca87

Tuffy, definitivno bi me bilo sramota da sam na tvom mestu zbog ove poslednje izjave...

Inaèe, u startu sam se smorila u nedelju kad sam videla da je LDP usao u parlament, pogotovo kad sam videla onog jadnog Batiæa kojeg na ¾alost poznajem (¾ivela sam u Obrenovcu) i onog Èanka koji je od kada znam za politièku scenu Srbije radio na tome da odvoji Vojvodinu, smuèilo mi se... Katastrofa! Neæu ni da komentari¹em Tadiæevo pona¹anje na konferenciji... Gotivila sam ga na neki naèin, uvek mi je izgleda kao èovek pun manira, gospodin, ali me skroz razoèarao...!

tuffy

joj devojcice al si ozbiljna...zivni malo : ) nisam mislila bukvalno... ko zna zna

lijepa bosanka

jeco,bre...pusti ove zute nek' likuju....nadam se nece jos dugo!!!!!  :K
Progledace narod.... :ball2: :ball2:

Sakupice se opet i poslije svega sto su radili,govorili jedni o drugima..... :bljak:....jedva formirati Vladu....
Tuzna je situacija u Srbiji....

@tuffy....ne brini!!!! idemo i mi u rat :>,samo sto mi je   :bljak: od te glupe fraze koja je pripisana Radikalima!!!
Radjacemo djecu herojima!!!!!