Gde sve uèite?

Started by Al-Jasmina, 10-11-2006, 17:39:31

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

Mashrum

A juèe sam stajala na stolu i obja¹njavala plafonu.U sobi.

Bred

Quote from: qwertz on 19-05-2007, 21:00:20
gde god me stavis!  :) Strasno!
zato si ti streber :K :)

Sole

ucim po sobama...
samo setkam, nema sanse da se zaglavim u jednoj prostoriji, jedino ako su neki zadaci u pitanju.
ponekad toliko skrenem da odem u :besetz: i tamo ucim.
:trfr:

philoserbiana

nekada sam ucila u citaonici u Studenjaku.sada ucim u stanu.kada moram da ucim,kada zaskripi pred ispit ucim gde stignem,nista mi ne smeta,tada znam da moram da ucim i koncentracija je na nivou.najbolje ucim 2 dana pred ispit sto je naravno malo da bi se polozio ispit uspesno.inace sam kampanjac u ucenju od 2.godine fakulteta sto mi nikako ne ide u prilog.a redovno sam ucila u srednjoj skoli i bilo mi je super.

Ivke

 Citaonica u Studenjaku je bila par godina moje omiljeno mesto za ucenje....kada sam dosla u nju nisam poznavala nikoga i to je bio kljuc mog uspeha...ali se tokom godina to promenilo i onda su pauze postale mnogo duze, a vreme za ucenje sve krace...tako da je sada savrseno mesto za ucenje ipak kuca... :K Mislim da je od mesta mnogo bitnija volja...

Al-Jasmina

na vr' igle sa 33 andjela  :a :a :a :a :a :a
gde me niko ne dira i ne uznemirava  :>

mina-L

Cirkulisem po kuci,setam i 'kao' se preslisavam! Odavno sam izgubila naviku da zagrejem stolicu i ne pomicem se dok ne predjem planirano!

jecapereca

Uglavnom u svojoj sobi od koje mi je muka zbog knjige, pa zbog toga menjam mesto kad prigusti

zabica

Quote from: Ivke on 23-08-2007, 20:20:07
Citaonica u Studenjaku je bila par godina moje omiljeno mesto za ucenje....kada sam dosla u nju nisam poznavala nikoga i to je bio kljuc mog uspeha...ali se tokom godina to promenilo i onda su pauze postale mnogo duze, a vreme za ucenje sve krace...tako da je sada savrseno mesto za ucenje ipak kuca... :K Mislim da je od mesta mnogo bitnija volja...
ovo mi je tako poznato...  :roll:  :happy:
mada, promenim pomalo atmosferu npr. jedan ispit spremam u citaonici a onda drugi kod kuce, super kombinacija  :wink:

katarina

e i ja to radim! Citaonica je mac sa dve ostrice!

Gocca

Citaonica je odlicna da pocnes da ucis ispit. Da te malo pogura...

katarina

I da mu zadas poslednji udarac kao sto cu ja valjda farmi za oktobar   :box  :box  :box

ThymusMedica

Kad je lepo vreme, ucim u dvorishtu, a kad je ruzno, kao danas- u sobi! :box

Bla_bla_blaaaa

U svojoj sobi uglavnom...

A kad imam duuugacke pauze a neki kolokvijum na vidiku onda dobro9 dodje i citaonica...;)

Bojana 153

ja mogu svuda da ucim, samo da nije tisina..
obavezno mi je upaljen tv, muzika, ili neko prica pored mene..
a kad nemam buku pored sebe, onda citam glasno..
zato mi je citaonica poslednje mesto na kom bih mogla a ucim..