Gde sve uèite?

Started by Al-Jasmina, 10-11-2006, 17:39:31

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Al-Jasmina

 :) Dakle, koja su to ''va¹a'' mesta za uèenje?
Gde se najbolje koncentri¹ete? kakva je tu atmosfera?
©ta vam pritom poma¾e a ¹ta mo¾da odma¾e?  :happy:

postoji li neko neobièno mesto gde uprkos svemu uspe¹no uèite  :`?

zoe

Quote from: Al-Jasmina on 10-11-2006, 17:39:31
postoji li neko neobièno mesto gde uprkos svemu uspe¹no uèite :`?
25-ица! :> :> :> Седнеш и не мислиш! :K

Учим у својој соби за радним столом. Кревети и излежавања не долазе у обзир, јер од тога нема вајде. Овако, ако заспим за столом, врло брзо се укочим или утрнем па морам и да се пробудим...самоинквизиција...

Smrda

samo i uvek za stolom...tj bilo gde gdi ima stola...

hulio_salinas

ucim za svojim stolom... kao sto ***Zoe rece, nema nista od izlezavanja... samo tvrda stolica, prava kicma i neon-svetlo...

Korisnicko Ime

U bilo kojoj prostoriji u kojoj se NE nalaze komjuter, telefon, tv, muzika!

SPRING

U Narodnoj biblioteci.... Nekako mi je lakse da ucim kad vidim da i drugi oko mene uce, a i uvek ima nekog sa kim mogu da popijem kafu na pauzi, pa se ne osecam izolovana od sveta.... :wink:

sandric

u svojoj sobi za radnim stolom ili u krevetu...kad sam na faxu onda u citaonici

Vampire 666

posle cetiri godine u srednjoslolskom internatu Drapsin, spospoban sam da kvalitetno ucim bilo gde i bilo kada...

nasty girl

Quote from: Korisnicko Ime on 10-11-2006, 22:06:39
U bilo kojoj prostoriji u kojoj se NE nalaze komjuter, telefon, tv, muzika!

mislim da ne treba vise nista da dodam... :loptica :loptica :loptica

Darker

U basu pred ispit najvi¹e stvari skapiram, ponovim, najbolje mi uðu u glavu... Inaèe ¹to ka¾e KI, muzika+tv+net= 0 bodova...
Uèio sam cele pro¹le godine u gradskoj, milineeee...

Coolgemini

Citaonica je zakon za ucenje,premda nisam bio ni svestan da stvarno jeste dok nisam morao...Pre sam ucio u sobi(sedeci ili lezeci whatever),ali u sobi uvek imash opcije da odlutash od ucenja i uvek je tesko napraviti 100% koncentraciju :roll:
U citaonici je dobro uciti upravo zbog toga sto te pokrece da neprestano citash(kao sto drugi rade),nema rekvizita za skijanje po oblacima :>,koncentracija je skoro uvek ok,a i uvek imash nekoga da vrbujesh za kafenisanje :K

Korisnicko Ime

Gradska citaonica je super... Ucio sam u Univerzitetskoj, katastrofa... Skripi pod, gomila ljudi koji se setaju... Uzas!

sandric

mislim da se najbolje uci u taksiju...otprilike dva dana pred ispit i svi ga poloze sa lakocom....tako bar tvrdi vecina kolega :K :K :K :K....mmm moracu da probam

AquArius

@D
najbolje se uci 24h pred ispit,
a tek 6h!
:>

Inace,
u sobi, za stolom, sa zatvorenim vratima,
bez TV-a ili necega sto u tom smislu odvlaci paznju...

Smrda

ja bas kad ne mogu da se skoncetrisem,...odem u kupatilo pa se tamo na glas derem....i pomaze mi,zaista!!