Gde sve uèite?

Started by Al-Jasmina, 10-11-2006, 17:39:31

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Al-Jasmina

Ovih dana samo u paralelnoj dimenziji, ali kad mi se job okoncha- i na plafonu ako treba :K

zabica

ipak glasam da je citaonica super!
kad sam kuci najcesce ucenje pocnem i zavrsim ovde na 4umu!!!  :roll:

Alnus Glutinosa

danas u trpezariji...
jedna sasvim dosadna prostorija sa velikim stolom...
izvrsno...
:][

cvjetic

ja ovih dana uopste ne ucim....samo visim na ovom forumu...propascu na fakuletu... :][

marer_86

narodna biblioteka .. zakon ... a od januara cu da krenem u citaonicu u studenjaku - radi vikendom po ceo dan

hulio_salinas

Quote from: cvjetic on 26-12-2006, 20:28:02
ja ovih dana uopste ne ucim....samo visim na ovom forumu...propascu na fakuletu... :][

pa i na forumu mozes dosta toga da naucis! Vidi samo koliko ima predabvanja, pitanja, odgovora...  :wink:

Bred

Tako je hulio, reci im :K
Na krevetu, uz TV [da,da, verovali ili ne] ali bez kompa u istoj prostoriji jer ondaK nema nista od ucenja [a i ovako nema al komp mi je kao izgovor :K]

lycos

na krevetu,onda sklopim ochi na minut,i minut se pretvori u 2-3 sata

zabica

Quote from: marer_86 on 26-12-2006, 22:09:39
narodna biblioteka .. zakon ... a od januara cu da krenem u citaonicu u studenjaku - radi vikendom po ceo dan
super je u studenjaku, ja tamo kad odem sve mogu, atmosfera je skroz ok!
p.s. mada dosta je vruce  :ninja:

Coolgemini

Quotesuper je u studenjaku, ja tamo kad odem sve mogu, atmosfera je skroz ok!
p.s. mada dosta je vruce   
I to malo vishe nego dosta... :roll:..najinteresantniji je efekat stranog prozora koji se ''kao'' nazire,ali nije sigurno da uopste postoji.. :K...A ako neko pokusha da istrazuje postojanje istog,biva ubrzo sprecen ili osujecen..... :roll:(smesno ali i zalosno)
Inace,ovih dana ucim po gradu,po radnjama...Ucim kako da se uzdrzavam od guzvi,redova..kako da nadjem lep recnik za one koji mi otimaju stvari iz ruku ili koji olako bace pogledanu stvar...Nadam se da cu poloziti ovaj tezak ispit>NG..... :ninja:

anaj

ja najvise volim da ucim u krevetu

stef

 Ovih dana u metrou.

zabica

kako je to uciti u sred francuske gde te apsolutno niko ne razume?  :K

evo danas sam ucila na podu jer mi je stolic nizak a tako mi je odgovarao  :lol:

jeca87

Kako kad, nekad u svojoj sobi, a ponekad mi treba malo buke, pa predjem u kuhinju, za pult ili se u dnevnoj sobi izvalim na trosed.

katarina

U studenjaku u citaonici! Jedino sto me ometa je leto u junskom roku i drustvo!