Italijanska Liga - Calcio 2006/2007

Started by Dread Lord, 12-11-2006, 01:05:54

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

hulio_salinas

"Ljudi moji, je li to moguce? Sta je ovo? Ludnica, sta je ovo?!"   :shock   :K :K :K

Bato, sta se to dogadja u Italiji. Izvnite, ali mene stvarno sve ovo iznenadjuje.  :shock

mikele

На шта мислиш конкретно? :hmm :hmm :hmm
Ако мислиш на победе Интера,по мени је све то донекле очекивано.Можда не 17 победа за редом :Bog :Bog :Bog :Bog,али ја сам и очекивао да ће бити први,убедљиво.
Па он су покуповали све што вреди у Италији,тако да им сада не може нико ништа. :nene: :nene: :nene:

hulio_salinas

Pa upravo na to mislim. Ponavljam se - kakva je to liga u kojoj Inter ima 17 uzastopnih pobeda?  :K

I ja sam ocekivao da ce biti prvi, ali ne ovoliko ubedljivo. Ekipa, koja je u skorijoj istoriji bila najnepredvidivija ekipa u Italiji, sada je postala tipicna kladionicarska "sigurica". To me cudi i zbinjuje. Jednostavno mi je zao sto je Italijanski fudbal toliko propao.

Jos jednom - nemojte me pogresno shvatiti. Ja navijam za Inter u Italiji i nemojte da mislite da sam licno pogodjen njihovim pobedama. Cak naprotiv. Meni je drago sto je ovako. Ali, kazem, cudno je.

Phenomenon

Videces sledece sezone Inter. Borice se za ulazak u Ligu Sampiona.

Pedja

Quote from: Phenomenon on 27-02-2007, 18:41:07
Videces sledece sezone Inter. Borice se za ulazak u Ligu Sampiona.

dobro brate,pusti nas da uzivamo  :K

Roben

SERIJA A: Kiks Rome, Lacio hara
(http://nono9.us)
Fudbaleri Rome napravili su jo¹ jedan kiks, odigrav¹i samo 2:2 sa domaæim Kjevom u meèu 26. kola Serije A i tako omoguæili vodeæem Interu, da se u sluèaju pobede nad Udinezeom, odlepi na èak 16 bodova prednosti.

"Leteæi magarci" èak su imali priliku da stignu do celog plena, jer su zahvaljujuæi pogocima Bogdanija u 17. i Semiolija u 33. minutu vodili sa 2:0. Ipak, nije pro¹lo ni 60 sekundi nakon gola Semiolija, a kapiten "vuèice" Franèesko Toti prepolovio je zaostatak svog tima. "Princ Rima" je i u 48. minutu bio precizan i tako omoguæio ¾uto-crvenima da iz "grada Romea i Julije" odu makar sa bodom u svom d¾epu.

Za razliku od Rome, drugi rimski tim Lacio nastavio je da bele¾i dobre rezultate i da "brzinom svetlosti" smanjuje razliku u odnosu na treæeplasirani Palermo. Nebesko-plavi su u ovom kolu kao domaæini savladali Kataniju sa 3:1. Iako su gosti poveli u 17. minutu golom Koluæija, Lacio je u drugom poluvremenu postavio stvari na mesto. Najpre je Goran Pandev u 60. minutu doneo izjednaèenje, a potom su usledili uraganski napadi Rimljani, koji su dali rezultat tek u samom fini¹u. Dva minuta pre kraja meèa Sebastijano Sivilja je doveo Lacio u vodjstvo, a u zaostavnom vremenu Tomazo Roki postavio je konaèan rezultat.

Ekipa Milana nije uspela na Siciliji protiv Palerma da upi¹e trijumf, a domaæin je ostavio svoje navijaèe bez najlep¹eg poklona za 100. rodjendan kluba, koji je proslavljen u utorak. Najbolju ¹ansu na utakmici propustili su rosoneri, taènije Brazilac Kaka, kome je u devetom minutu golman Palerma Fontana odbranio penal.

Seriju bez poraza nastavila je Fiorentina, koja ovoga puta ipak nije uspela da izvuèe vi¹e od remija (1:1) na gostovanju Redjini. Ekipa iz Redjo di Kalabrije povela je u 57. minutu pogotkom Fodje, ali je bod "ljubièastima" obezbedio Adrijan Mutu golom iz penala u 87. minutu.

Rezultati 26. kola:

Askoli - Parma 0:0
Kjevo - Roma 2:2
Empoli - Mesina 3:1
Lacio - Katanija 3:1
Palermo - Milan 0:0
Redjina - Fiorentina 1:1
Sampdorija - Atalanta 2:1
Sijena - Livorno 0:0
Torino - Kaljari 1:0
Inter - Udineze

(MONDO)

Pedja

Malo slika
(http://img266.nono9.us/my.php?image=inter01lg6.jpg)

Mnogo jaka slika   8)

(http://img80.nono9.us/my.php?image=inter1sizedlv4.jpg)

Roben

Интер после 17 узастопних победа вечерас одиграо нерешено

Inter - Udineze 1:1  a005 a005 a005

mikele

Quote from: Roben on 28-02-2007, 21:30:56
Интер после 17 узастопних победа вечерас одиграо нерешено

Inter - Udineze 1:1  a005 a005 a005
Свака серија има крај,па и ова Интерова.
Мада ми је криво по мало,требали су да грувају бар до 20

hulio_salinas

Bas sam juce gledao. Ako ako. I ne treba da vilene mnogo. Oni igraju u LS i ne smeju da se ponasaju kao nepobedivi. Ovaj poraz moze mnogo da im pomogne. Shvatice da nisu nedodirljivi i da u Evropi moraju da daju gas. Mislim da ce se iz ovoga izvuci samo pouka. Ako su toliko jaki, onda ce nastaviti neometano prvenstvo. Ne bi trebalo da ih ovo zaustavi na putu ka "Skudetu"!

FORZA INTER

Roben

хулио интер је играо нерешено није изгубио  :hmm

hulio_salinas

Ahahahaha. Ma znam. Ahahahaha! Koji lik?! Ahahaha.   :K

Znam bre, nego sam neresen ishod predstavio kao poraz. Shvatas zasto?

Ako ekipa "kiksne" posle 17 uzastopnih pobeda, slobodno taj "kiks" mozes nazvati porazom. Slazes se sa mnom?

Stvarno nisam mislio na poraz u kome se gube poeni, nego sam mislio na neuspeh. Sada vidim da sam se pogresno izrazio, ali... To je to...

:ziveli

mikele

Роби је мало буквалиста,немој му замерити.Али временом ће ''порасти'' :K :K :K
Quote from: hulio_salinas on 01-03-2007, 05:59:21
Bas sam juce gledao. Ako ako. I ne treba da vilene mnogo. Oni igraju u LS i ne smeju da se ponasaju kao nepobedivi. Ovaj poraz moze mnogo da im pomogne. Shvatice da nisu nedodirljivi i da u Evropi moraju da daju gas. Mislim da ce se iz ovoga izvuci samo pouka. Ako su toliko jaki, onda ce nastaviti neometano prvenstvo. Ne bi trebalo da ih ovo zaustavi na putu ka "Skudetu"!

FORZA INTER
Слажем се са тобом,овај реми би требао мало да их продрма и да у Валенсији одиграју меч сезоне и изборе победу.
Мада Валенсија је јака ко земља на свом стадиону,тако да ће бити јако тешко

johny cage

Danas je totti- car dao dva gola u odlicnoj utakmici.

hulio_salinas

Je l' ste gledali juce gradski derbi?

Ne znam zasto, ali znao sam da ce Inter preokrenuti. Cini mi se da su mnogo jaci od Milana.

Onaj Ronaldov gol je za respekt i za skidanje kape, ali nedovoljno je to da bi se  savladao Inter. Crno-plavi su odlicno igrali u drugom poluvremenu i preokrenuli.

Deki i Ibrahimovic igraju ALAL IM CAST! I naravno, Zaneti je odigrao kapitenski!  :Bog