Ljubav Vs sex?

Started by trinity, 13-06-2006, 20:58:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

trinity

Mislim da nisi upravu to ti je kao da kazes da su sve plavuse glupe ili da su sve extra lepotice sponzoruse.
Problem je u tome sto niko prvo ne pogleda u sebe neko svi traze nesto extra od partnera.
Najveci mi je primer kad mi drug dodje i kaze mi kako ga devojka smara i gnjavi gde je, s kim je, kad ce kuci...
Nije ni svestan da je on triputa gori od nje kad ona izadje u grad s drugaricama cak je u stanju da je i prati.
Mislim da generalno ljudi neveruju u sebe i dosta smo izgubili samopouzdanja i zato je toliko devojaka i muskaraca solo i nikako ne mogu da nadju prihvatljivu, a kamoli nesto vise...
Moj savet vam je volite iskreno i hrabro i nikada nemoj da gledate ko je koga poslednji zvao, ko je koliko ulozio u vezu, uvek jedan voli vise i to se nikada nece promeniti, volite osobu zbog onoga kakvi ste vi kada ste sa njim/njom. Sreca prati hrabre...
Sto se tice sexa, mislim da neko ima u potpisu opisan moj sat u raju :lol:

P.S. Sve ovo pod uslovom da je sex dobar, jer ako nije, dzabe sve nista ne moze tu hemiju da nadoknadi.

lijepa bosanka

A ¹ta ako voli¹ iskreno i hrabro pogre¹nu osobu? Ima li ¹ta gore od neuzvraæene ljubavi?! :confused:
Vrlo dobro znamo da ljubav ne bira ni mjesto,ni vrijeme,ni godine....ni¹ta.....znaèi dolazi neplanski....bar meni, :( mada mislim da se tako de¹ava veæini ljudi....

Ali ovdje nije rijeè o ljubavi ....nego o sexu..... >:D >:D >:D :) :) :)
Da li se to mo¾e jedno bez drugog??

P.S.ba¹ sam veèeras puna nekih pitanja!!!!  :loptica

Vampire 666

dobar sex je osnov svake veze.
btw, najsladji je onaj posle neke svadje... :wink:

lijepa bosanka

I ja tako mislim.....nasty...

A da li muska populacija tako misli?!  :confused:


Vamp..."posle svadje-sladje!!!"  :wink:

nasty girl

Quote from: Vampire 666 on 13-06-2006, 21:47:02
dobar sex je osnov svake veze.
btw, najsladji je onaj posle neke svadje... :wink:

slazem se i ja da je sex posle svadje najsladji.... :happy: :happy: :happy: :happy:

trinity

Pa naravno da moze sex bez ljubavi zar niko od vas nikada nije imao ``vezu`` koja se zasnivala na fizickom kontaktom.


Vampire 666


nasty girl

pa imala sam kad sam imala 13,14,15 godina ne bitno je... ali ovde se misli na ozbiljnije veze.... :>

lijepa bosanka

 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: E vas dvoje ste skroz ludi!!!!!

Kako je vama lijepo.....

Quote from: trinity on 13-06-2006, 21:55:41
Pa naravno da moze sex bez ljubavi zar niko od vas nikada nije imao ``vezu`` koja se zasnivala na fizickom kontaktom.

Neko je mozda probao ,pa se zljubiska....a druga strana iskoristava to.....Aha? Opasna situacija zar ne? :wink: :wink:

nasty girl

Quote from: Vampire 666 on 13-06-2006, 21:59:22
...ovde se misli iskljuchivo na seks...bez dodataka u vidu emocija i sl...

bosanka je postavila pitanje ljubav i sex zajedno...tu ima emocija...

willie the scot

ljudi upravo i imaju problema da se opuste u krevetu zato sto su isfolirani...onda slijedi....jao,pa kako cu,pa sta ako ne uradim pravu stvar,sta ako uradim nesto suvise smjelo,on/ona ce prestati da misli da sam savrsen/a...da li se on/ona folira ili stvarno uziva...mislim,koga boli k***c!poslije svih analiza i dubokih razmisljanja svodi se na to da smo svi sjebani!ponavljajte to sebi...sjeban sam i necu vise da trpim!razmislite,...svaki rezultat gdje je se radi pod pritiskom postignemo tako sto u presudnom trenutku kazemo sebi da nas boli k***c.da se na zavaravamo,nije moguce zivjeti zivot 100% slobodno i pritom biti srecan,ali u ljubavi ako nemas slobodu da budes ono sto jesi onda to nije ljubav...ljudi vole zato sto je ljubav potvrdjivanje samog sebe kroz voljenu osobu,ako niste iskreni ona ne voli vas nego nekog drugog i vi ste toga svesni,zato umesto da volite sebe vise nego  onda kad nemate ljubav vi sebe mrzite jer kradete ljubav i postajete ogorceni skot koji tone u sopstvenoj nesigurnosti...odatle one odvratne fraze tipa "obecaj da neces nikad da me lazes" ...ako sumnjas,zasluzujes da te lazu.

AquArius

Ljubav bez sexa nikako.
Sex bez ljubavi svakako.

Kad te pukne zelja, pod uslovom da ti je samopouzdanje na mestu, a jeste u nekim odredjenim godinama, onda je bitna samo ona. Zelja. A sve dodje ostalo samo...

vladimir

Quote from: lijepa bosanka on 13-06-2006, 21:42:42
Ali ovdje nije rijeè o ljubavi ....nego o sexu..... >:D >:D >:D :) :) :)
Da li se to mo¾e jedno bez drugog??

Mo¾e, i te kako! Samo, ¹to si stariji i , prvenstveno, zreliji-sve te¾e i te¾e ide bez ljubavi... :wink:  Valjda shvati¹ koliko je bolje kad to radi¹ sa nekim koga voli¹... O0

nasty girl

ali bedak je kada spavas sa nekim koga ne volis.....

lijepa bosanka

Ja posto sam zaljubljive prirode.....  :loptica
Ne mo¾e mi se desiti da prema toj osobi ni¹ta ne osjeæam... :/