Ljubav Vs sex?

Started by trinity, 13-06-2006, 20:58:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

sandric

pa veza koja se drzi zbog sexa...uh danas je to tako cesta pojava...Iskreno ne bih mogla da opstanem u vezi u kojoj me drma samo strast a zaljubljenost je negde daleko,ali kapiram takve osobe,jednostavno idu linijom manjeg otpora,nema nerviranja samo uzajamna korist..

stef

 Sex :loptica :loptica :loptica :loptica :loptica, ako se te dve osobe vole bude jos bolje i razumeli smo se.... :a.Razvodnjavamo temu. :police:

Vampire 666

Dobar seks je kamen temeljac dobre ljubavi...

vladimir

Dobar seks mo¾e da bude i bez ljubavi, ali velika ljubav ne mo¾e da se rodi ako je seks lo¹... :hm

AquArius

Mislim da je ljubav moze da bude izmestena od sexa,
da ne bude uslovljena telesnim,
moze da zivi zasebno i da se razvija bez sexa.

Sex je dopunjuje na mnogo pozitivnih nacina.
Retko, ti nacini ne moraju biti obavezno dobri.

Takodje, svaka osoba ima svoj senzibilitet i potrebe.
Mogu ovde napraviti grubu podelu na muskarce i zene.

Darker

Ljubav bez sex-a: platonska, èak ponekad i jaèa od prave, prièali smo o tome... Ali ne¹to fali, ¹to mo¾e i da bude iskra koja takvu povezanost odr¾ava...
Sex bez ljubavi: Odlièan, bez oabveza, bez razmi¹ljanja, optereæivanja, ali i bez emocija... Neka duhovna praznina ostaje...
Smije¹ani, najslaðe se piju, ¹to bi Njego¹ rekao... :hm :hm
Ili, naðite platonsku ljubav i sex varijantu, ali to su ipak dve osobe, mnogo je... :run :run

AquArius

A vidis, misljenja sam da sex bez ljubavi nikada nije samo to,
vec uvek ostaje pitanje, ili pitanja...

Ali opet, to sam ja...

sandric

sex bez ljubavi je samo puko zadovoljavanje potreba,kao svakodnevni poslic.....mislim da treba biti jaka licnost pa sto povrsnije gledati na to....ja to jednostavno ne mogu,valjda sam veliki emotivac

Smrda

a ja bas mislim da je to suvise lako...sex radi sporta...rutina,bez emocija....jedino...sta posle...i sa tom osobom valja pricati,bar malo....

Coolgemini

Sex posle dugotrajnog shmekanja i privlacenja je najjaci...Bar sa te strane sto nakon toga mozesh da izgradish nesto,zaljubish se i vezes za lepsu polovinu..A i nikad nisi ostao prazan,cekajuci narednu priliku za ponovo.Bez ljubavi je prazan i nedokazan i nikad zadovoljan uvek trazish nesto bolje...a sta je to bolje?? :H...Ljubav ili bolji sex?? :roll:

lijepa bosanka

Quote from: AquArius on 11-11-2006, 13:34:16
A vidis, misljenja sam da sex bez ljubavi nikada nije samo to,
vec uvek ostaje pitanje, ili pitanja...

Ali opet, to sam ja...

:Bog :Bog :Bog
Apsolutno se slazem.....ostaju pitanja.... :`? :!
Ali to se desava onima koji nisu spremni na tako nesto,a desi im se....

Darker

Ma i onima koji su spremni... Makar u samom trenutku sexa, ja oseæam prema toj osobi neku ljubav :K :K :K Makar drugarsku ljubav... :K

vladimir

drug sruga pa ostade u drugom stanju... :K

stef

Mislim da je jako retko da devojka spava sa frajerom cisto radi sporta, a da nema neka osecanja prema tom tipu.Uglavnom je to zato sto je popila, ili neki drugi razlog, ali retko da je to samo seks.Cak i kada kazu da im odgovara kres kombinacija, ubrzo isplivaju neka osecanja, i pokaze se da ona ipak imaju neka osecanja prema momku.Bar je takvo moje iskustvo. :Lj

sandric

e stef ima takvih devojaka,ne znam kako nisi naleteo na njih,klasicne male sponzoruse...nema tu emocija samo interes,kupoprodaja tela