Tekst iz blica o korupciji na nasim fakultetima

Started by Bred, 13-11-2006, 17:48:29

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

jecapereca

ako nemas pare ne mozes ni vezu da nadjes

brko

Ljudi moji-sve iz tog Blicovog texta je 100% tacno.   Bruka...

Darker

Okili brko, ajde malo obrazlo¾i poslednji post...

labus

ja sam jedan od pr.koji nista nije 'smuvao' na nasem faxu,ali mi se i oduzilo studiranje,razloga ima dosta...i ja sam cula pricu o carapama ali mi nisu nudjene.pre 2 god. kad sam polagala farmu,prva 2 roka tehnicarka me je stavila prvi dan,treci rok sam je zamolila da budem sto kasnije i bila sam,tako da je suludo da onjoj i pricamo.nek se javi neko ko je kupio te famozne carape u poslednje 2 god?druga stvar je farmaceutska hem.gde je definitivno problem u profesorima,gde oni 'seku' po ne znam kom principu!ja sam padala godinu dana i pored casova i slusanja ispita(pr.nisam znala kakvi su antraciklini...),dok je devojka kojoj sam ispisala 2 pitanja na konceptu polozila iz prve(svaka cast).bila sam na ivici da odustanem od faxa,zbog koga???e to treba oni da se zapitaju,neznam samo kako ih nije sramota,cak i u hodnicima sagnu glavu i gledaju u cipele,ne znam zasto to rade samo prof.sa tog zavoda???e u tome je najveci problem na nasem faxu,a ne asistenti i tehnicari.

Darker

Pa sla¾em se da je to krupniji problem, ali to nije korupcija :wink:

Natasa

prica sa carapama jeste tacna... i svako ko je barem nekoliko puta slusao, ili polagao farmu zna za to. Licno mislim da to jeste ogroman program...koji postoji i koji se javno osudjuje, a tajno neguje...

Adonis_Vernalis

Nit sam za svog studentskog zivota carape kupio, nit sam bilo sta drugo uradio. Sedeo, gruvao, ispite polagao, vezbe odradjivao, putovao svetom, svirao, pevao, koleginice spopadao... Isti sam fakultet kao i vi zavrsio, na njemu radim, sve je isto (ili slicno) kako je vazda bilo... Niko mi ni dinara nije trazio kao uslov za nesto, nit mi ga je kasnije nudio.

Jel vas profa Supermen? Ili bar Superhik? Ili Bananamen? Ili zlosrecni SuperSilja?

Ili je vas profa samo profa?

Darker

Pa mi smo tu da uka¾emo na izuzetak, da izuzetaka bude ¹to manje :cvet

willie the scot

ima korupcije i medju studentima... :K
evo ja sam korumpiran, ne da mi se da se nateram da ucim...

Maslacak

Quote from: Adonis_Vernalis on 12-07-2007, 18:21:11
Niko mi ni dinara nije trazio kao uslov za nesto, nit mi ga je kasnije nudio.

Isto...
Kome nije trebalo, i nije tra¾io, taj na to nije ni nai¹ao :wink:

tarantulica

Jedan kolega je celu prièu prokomentarisao reèima:"Mo¾da sam naivan, ali se time ponosim"  :cvet