"Srpski Vojvoda" ¹trajkuje glaðu

Started by Vampire 666, 13-11-2006, 18:28:06

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Vampire 666

©e¹elj zapoèeo ¹trajk glaðu
11. novembar 2006. | 14:23 -> 21:41 | Izvor: Beta
Beograd -- Lider radikala Vojislav ©e¹elj stupio je u ¹trajk glaðu u pritvorskoj jedinici Ha¹kog tribunala, izjavio Aleksandar Vuèiæ.

©trajk glaðu: Vojislav ©e¹elj (FoNet)
©trajk glaðu: Vojislav ©e¹elj (FoNet)

"©e¹elj je juèe u 18 sati prestao da jede bilo ¹ta, ne pije ni¹ta osim èiste vode, prestao je da uzima lekove za visok krvni pritisak i lekove za astmu i odbija svaku vrstu medicinske pomoæi", rekao je generalni sekretar SRS-a.

Vuèiæ je kazao da æe ©e¹elj ¹trajkovati glaðu dok ne budu ispunjeni njegovi zahtevi - ukidanje "restriktivnih mera" u vezi sa posetama njegove supruge Jadranke ©e¹elj, registrovanje njegovih pravnih savetnika i dostavljanje sudskih, tu¾ioèevih, dokumenata iskljuèivo na papiru i srpskom jeziku.

Vuèiæ smatra da su ©e¹eljevi zahtevi "normalni, racionalni i razlo¾ni", jer predsednik SRS-a "ne tra¾i bolju hranu, nego pravo da se brani".

Generalni sekretar SRS-a je rekao da æe ta stranka organizovati velike protestne skupove u beogradskim halama, kao i da je "bitka za ©e¹elja najva¾nija" i da æe SRS voditi kratku kampanju pred izbore zakazane za 21. januar 2007. godine.

Ha¹ki tribunal potvrdio je da lider radikala od jutros odbija hranu, ali navodi da ©e¹elj sudu nije dostavio nikakve zahteve. Portparol Refik Hod¾iæ ka¾e da je za sud, zdravlje optu¾enih na prvom mestu, i da Tribunal i uprava pritvora "imaju mehanizme da to prate i osiguraju".

Suðenje Vojislavu ©e¹elju zakazano je za 27. novembar.




Jo¹ jedan predizborni trik najlicemernije stranke na Balkanu...

hulio_salinas

O Boze...

bice jos jedna zrtva Haskog tribunala

Vampire 666

Jo¹ jedna ¾rtva sopstvene gluposti...

hulio_salinas


Korisnicko Ime

Ma to je fora... Hoce covek da skine stomacic, da bude lep na sudjenju :K

Vampire 666

Dvostruka korist...em skuplja politicke poene, em doteruje liniju...

dyki

Quote from: Korisnicko Ime on 13-11-2006, 18:37:42
Ma to je fora... Hoce covek da skine stomacic, da bude lep na sudjenju :K

Quote from: Vampire 666 on 13-11-2006, 19:27:44
Dvostruka korist...em skuplja politicke poene, em doteruje liniju...

Hahahahahhahaha, bravo legende :)

lijepa bosanka

Ajde pokusajte bar jednom da razmisljate svojom glavom....Sta mislite da ste vi njegovo dijete??? Da vam ne daju da vidite oca....Ili da ste na njegovom mjestu....Predate se dobrovoljno i onda se neki izivljavaju nad vama,ne dozvoljavaju vam posjete clanova porodice....namecu advokate....Zar nije grozno....
Pokusajte da bez obzira na ntrpeljivost prema radikalima....posmatrate to na jednostavniji nacin...

Gdje je tu demokratija????Gdje su tu ljudska prava???

Korisnicko Ime

#8
Quote from: lijepa bosanka on 13-11-2006, 22:27:09
Pokusajte da bez obzira na ntrpeljivost prema radikalima....posmatrate to na jednostavniji nacin...

Gdje je tu demokratija????Gdje su tu ljudska prava???

Jednostavno, prema nekim ljudima nemam tolerancije. Na isti nacin se on ovde izivljavao 90-ih godina... U ovom slucaju, sto se mene tice, nema ljudskih prava. Mnogo je jos go****a pored njega koje bi ja licno osudio na najgore muke. Sve one bahate prostacine koji su bili "gazde" ove zemlje dok ljudi nisu imali sta da jedu.

hulio_salinas

donekle si u pravu ***LB, ali mislim da doticni gospodin ne cini nista da bi olaksao sebi...  :hm

kada se on ponasa bahato prema sebi, zasto bih ga ja milovao???

sa eticke strane si totalno u pravu, ali ako se setimo ko je taj lik, odmah nalazimo razlog za ove postove...

Vampire 666

kako sejes tako zanjes...ne secam se da su ljutska prava bila na nivo kad je on bio jedan od bitnih faktora vlasti...sto rece hulio ni on ne cini nista da bi sebi olaksao vec tera neki inat mnogo jacem i pametnijem od sebe...

pop

Sta je sve rekao o sudu (mislim na onaj dobro poznati skech da ce sudija i tuzilac da izjedu sva g**** koja su is**** i ostalo), treba da bude srecan sto mu daju advokata. Misli da mu je to Sarajevo osamdesetih ili Gnjilane 1994., kada je bio politicki zatvorenik pa se svaka njegova rec nashiroko prepricavala. Da podsetim, on je vec shtrajkovao gladju kad ga je Milosevic hapsio, pa mu to 3 godine kasnije nije smetalo da bude u njegovoj Vladi.
On tamo ne odgovara za genocid i niko nece nista placati ako ga osude. To su price za mnogo naivne i neinformisane.

Vampire 666

On je optuzen za potstrekivanje na etnicko ciscenje...sto i nije bas bezrazlozno...secam se da su , kad sam bi klinac ranih devedesetih, isle price : kud seseljevi cetnici prodju ni beba ne ostaje ziva...to su pricali neki likovi koji su bili dobrovoljci u Gishkinoj Gardi...

dyki

Ma bre covek koji sebe naziva prof. dr. mr. a puca u studente na demonstracijama????? Njega da mi bude zao????? Pa znas koliko me je briga za tu budalu, njegovu porodicu i okolinu???? Je l' njemu bilo zao dece kada je pucao u njih? Je l' mu je bilo zao one u koju kao da je licno pucao kada nisu imali sta da jedu nego su morali da se organizuju u gangove (kao mi macanosi :) ) da bi preziveli i/ili dokazivali svoju "vrednost"? Imas li ti LB predstavu koliko je ljudi iz mog okruzenja (cak i dvoje mojih drugova) poginulo u BGu za to vreme, sto svojom krivicom sto jer su se nasli na pogresnom mestu u pogresno vreme???? A ko je kriv? Oni ili vodjenje drzave i rat? Njih niko nece vratiti a samo Bog zna sta su mogli da postanu u zivotu da nije bilo tih idiota! Nije Seselj sam kriv ali sama cinjenica da je jedan od njih je dovoljna! Preporuka je da pogledas "Vidimo se u citulji", film koji samo blago moze da ti docara situaciju u koju verujem da niko normalan ne bi hteo da se vrati!

Vampire 666

Troo...Nije on sam krivac ali je odgovornos velika...1994 subili neki izbori i Seselj je tada, odnosno SRS mogao da bira da li ce se pridruziti tadasnje depos-u (valjda) ili slobi...kada su svi ocekivali da ce slobokratija pasti on je izabrao put koji je za njega i njegove bio najbolji, ali za ostale u ovoj zemlji poguban...radikali su na tom putu i dan danas...