"Srpski Vojvoda" ¹trajkuje glaðu

Started by Vampire 666, 13-11-2006, 18:28:06

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Bred

Uspeo je u onome sto je naumio. Vidim da se D i pop nisu oglasavali. Valjda im zao. :K

hulio_salinas

ma ne smeju... ovaj ne smiju...

LB ih je POBIJEDILA... a i mene Boga, mi...   :K :K :K

lijepa bosanka

Ko prizna pola mu se prasta.... :wink: :cmok
Molim da se ispravi ovaj naslov...definitivno....
I da se zakljuca temica... :C
LB pobjednik!!! :K....potpisah ja peticiju...i vidite...

Darker

Nema svrhe komentarisati... ©ta je kukavac pobedio, u èemu? Jedino je uspeo da ne izgubi... ®ivot...

pop

Kad su ljudi tamo u Hagu videli potpis jedne mlade farmaceutkinje, poznate shirokim masama kao LB, odmah su resili da pristanu na sve uslove bez pogovora  :>
Pobedi ih Sheki k'o Milosevic NATO '99.

Bred

D, pobedio je u tome sto su mu svi zahtevi ispunjeni. Ako ti to ne vidis i ne shvatas kao pobedu-to govori o tvojoj realnosti i samo objektivnosti. :wink:

Maslacak

Danas sam gledala plakate na ulici... "pobedio" jeste... ali zar nije pretenciozno napisati "POBEDNIK"?
Covek je u zatvoru!
...ako dobijes bitku, ne znaci da si dobio i rat....

Realno je covek trazio samo osnovna prava, i dobro je sto su mu ih ispunili, bar su na kraju ispali bolji ljudi od njega...

Vampire 666

Quote from: Maslacak on 13-12-2006, 00:22:33
bar su na kraju ispali bolji ljudi od njega...

shto i nije mnogo teshko...

Bred

Da, da, bolji ljudi :roll:
Ma kakva pobeda, takva terminologija ce im opet naneti stetu al sta cu im kad su glupi pa to ne vide...

hulio_salinas

hm... pobedio tribunal? smesno...
to sto je dobio zahteve, koje ce mu (ponovo) zbog nevaspitanja oduzeti, ne znaci nista... on je GOTOV...

Maslacak

Quote from: Bred on 13-12-2006, 10:22:56
Da, da, bolji ljudi :roll:

Da, bolji.
Kakvi god da su...gori od njega nisu...od njega malo sta ima gore...

hulio_salinas

Quote from: Maslacak on 14-12-2006, 01:06:34
Da, bolji.
Kakvi god da su...gori od njega nisu...od njega malo sta ima gore...

ajao... ovo je bilo nisko... cak je i mene zabolelo!   :>

treba otvoriti novu temu: "Vasi "omiljeni" politicari!"
ovako pljujemo u svakoj temi po "jadnim" politicarima...  8)

lijepa bosanka

Ili samo po jednim....politicarima....
Nije mi vise interesantno da pisem ovdje....cilj je ostvaren....a sve ostalo sto imate protiv lidera SRS imate temu izbori....

Darker

Quote from: Bred on 12-12-2006, 09:30:36
D, pobedio je u tome sto su mu svi zahtevi ispunjeni. Ako ti to ne vidis i ne shvatas kao pobedu-to govori o tvojoj realnosti i samo objektivnosti. :wink:
Quote from: Bred on 13-12-2006, 10:22:56
Ma kakva pobeda, takva terminologija ce im opet naneti stetu al sta cu im kad su glupi pa to ne vide...
Da li ovo pi¹e isti èovek u dva posta zaredom? A taman htedoh da ti odgovorim :][ :][
:K :K :K :K Car si, keve  mi :K :K :K

Bred

d, ogranicenost :k
jeste pobeda u izvesnom smislu ali to ne treba toliko da potencira. ili ako hoces da budem maksimalno precizan-nadmudrio ih je, zajebao ih je i naterao da se "pokore" njegovim zahtevima.