"Srpski Vojvoda" ¹trajkuje glaðu

Started by Vampire 666, 13-11-2006, 18:28:06

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Bred

D, ja mislim da smo glupi ako dozvolimo DS osvoji i ~30% glasova. I sta sa tim? :wink: Nemojte da se raspravljamo oko onoga sto je relativna kategorija i stvar licnog poimanja. :wink:

Darker

Pa pazi, ima stvari koje i nisu toliko relativna kategorija - neka razmi¹ljanja su jednostavno lo¹a, a neka dobra... a neka mogu biti i dobra i lo¹a, zavisno od vremenskih i politièkih okolnosti u kojima se posmatraju... Npr.svi misle da je Hitler lo¹e razmi¹ljao, je l' tako (sem nacista)? a ¹ta da je on pobedio u II sv.ratu? Onda bi druga mi¹ljenja bila pogre¹na... Kapi¹?
No, da se vratim na temu: Svojim ¹trajkom glaðu dobio je: nametnutog branioca jer nastavlja da opstruira rad suda.
Da li je iko objektivnog pogleda na realnost mogao da zamisli da reakcija suda neæe biti ba¹ takva?

pop

Quote from: Bred on 22-11-2006, 11:09:42
Pobogu pope, ne mogu da shvatim da ti ne kontas sta je politika? Kakve veze ima to sto je pricao o crvenoj i toalet papiru pa onda bio sa njima? sve je matematika.

Nisam pominjao sta je politika vec komentarisao izjavu da je Sheshelj u necemu dosledan. Ako ti mislis da je dosledan posle onoga sto sam naveo, moram da konstatujem ozbiljnu distorziju poimanja stvarnosti.
Podseticu da je Milosevic dao pun legitimitet Hashkom tribunalu potpisom u Dejtonu. Tada se nije postigla pravda, nego mir. Istoriju, kao i posledice ovakvih sukoba, odredjuju pobednici, a neki ovde zaboravljaju da su oni koji su vodili nas narod izgubili sve ratove. Vi ih slobodno branite i zatvarajte oci, ali nemojte pricati o njihovom moralu, postenju i doslednosti jer su oni jedino bili dosledni u tome da narod dovedu do propasti.

Bred

Netacno pope, tada se Srbija obavezala na saradnju gde tacno nije definisano sta ona podrazumeva tj nasamarili su nas. Al to je druga prica.

Darker

Quote from: Bred on 26-11-2006, 00:06:44
tj nasamarili su nas. Al to je druga prica.
Netaèno - to je ista ta prièa - o tradicionalnoj imbecilnosti vo¾dova naroda Serpskog... A ovaj ¹trajkaè nastavlja tu tradiciju :wink:

Bred

D, ti sigurno mislis da si popio svu mudrost ovog sveta pa su  ti svi frugi ljudi glupi i imbecilni. :> Ne zaboravite da se ljudi skoluju za bavljenje politikom i da oni imaju pravo da naprave grsku u potezu ili proceni mada njihove greske su mnogo "skuplje" od onih koje prave "obicni" ljudi. :wink:

Korisnicko Ime

Samo sto zbog njihovih gresaka ispastaju upravo ti 'obicni ljudi'

Darker

I?? To im je opravdanje? Macane, sa polo¾ejem ide i odgovornost... ©to podrazumeva - bio sam debil, jeo sam g***, sad ispa¹tam. Ne, macan hoæe jo¹ nagradu za to ¹to je uradio i da mu prizna ceo svet tu glupost kao odlièan potez, u tome je stvar -  u sujeti, egocentrizmu i nemanju politièkog oseæaja za realnost. I ne mislim da sam mnogo pametan, mislim da sam prosek potpuni, samo mislim da oni koji to ne vide - da su daleko ispod proseka...

Bred

Ja mislim eto npr da si ti ispod proseka kad ne vidis da je on snosio i snosi odgovornsot za to sto je radio ili nije radio prvo time sto je izgubio vlast a sada time time sto je u zatvoru. Kao i Milosevic. Politicku kaznu cu platili i on i Milosevic.

Vampire 666

#84
Quote from: Bred on 26-11-2006, 15:31:42
Ja mislim eto npr da si ti ispod proseka kad ne vidis da je on snosio i snosi odgovornsot za to sto je radio ili nije radio prvo time sto je izgubio vlast a sada time time sto je u zatvoru. Kao i Milosevic. Politicku kaznu cu platili i on i Milosevic.

Buahahaha...Utopija je napisana pre trista godina...i dan danas je ostala ista...nemoguca...lupas gluposti...kakva politicka odgovornost i snosenje iposledica...koliko ja vidim bitna mu je samo njegova b*lja i nista drugo...sto se projektuje kroz propagandu SRS-a...

pop

Brede, dobro je on (Milosevic) znao sta potpisuje, samo se zaj* sto je mislio da je pametniji od njih i da njega nece dirati. Odrekao se i ogradio taj od svih Srba zapadno od Drine, narocito onih sto su stradali u Bljesku i Oluji. Izgleda da ja jedini ovde pamtim sta se tada desavalo, a sada cu te podsetiti sta je Milosevic izjavio za kolone izbeglih, izmaltretiranih i ponizenih Srba iz Krajine: 'Pa sto nisu ostali tamo da ratuju?'. U mojoj kuci je tada bilo 40 (slovima: cetrdeset) izbeglica, a nisu mi bili ni rod ni kumovi ni sl.  Moji roditelji su odlucili da im pomognu jer niko drugi (tj. drzava) nije hteo to da uradi.

Svako ima pravo na svoj stav i misljenje, ali nemojte ovde da prodajete m*** za bubrege i da ljude koji su najodgovorniji za poraze, smrt i bedu srpskog, a i drugih naroda, nazivate herojima, patriotama, postenima, doslednima i sl. 

dona


kao prvo pomislih da je ovo forum studenata politickih nauka!!!
kad trebaju da se kuckaju informacije o faxu,odradjuju pitanja iz npr. analitike,recepti iz tehnologije...niko nista.
boze moj,ta politika se uvukla u sve pore, a nama sve gore.
za ovih sest godina samo se karoserija promenila,a motor i dalje ne valja.
sve zavisi od tajkuna, bogatasa koji imaju para za finansiranje stranaka,a zaboravljamo da oni vole kad im se ulozeno vraca.sto znaci oni sviraju, stranke plesu kako oni zele.to vec i vrapci znaju.
sto se tice seselja, on je ipak nas drzavljanin i takav je kakav je.ima svoje pristalice, kao uostalom sto imaju i oni
koji su bolji, a i gori od njega. stoga treba da ima podrsku drzave, zar mislite da ce karla da ga podrzi?

Bred

Lepota razlicitosti. :)
Wamp, da li i koliko puta sam ti rekao da obratis paznju na izrazavanje tipa "lupas gluposti", "retardirano razmisljas" i tome slicno?!

Darker


Coverdale

Brede,to sto si ti the boss,administrator,ultra mega giga forumas,A GOD...ne daje ti za pravo da nameces ljudima svoje misljenje,a da im uskracujes pravo da oni iskazuju svoje..Objektivnost???..Zdravi razum??..Seselj,jbt??Aloooooooo....