"Srpski Vojvoda" ¹trajkuje glaðu

Started by Vampire 666, 13-11-2006, 18:28:06

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Darker

odoste u debeli  :OFF
Nije ©e¹elj u Hagu zato ¹to nismo imali hleba da jedemo(a voleo bih da je tako) nego zato ¹to je optu¾en za podstrekivanje genocida. Fakat je da je toga bilo, i da ja kao 8-ogodi¹nji klinac nisam sme o da ka¾em da mi je mama Slovenka, radikali su i¹li po kuæama i terali ih da se pakuju, pa kad mene neki èika pita na ulici ¹ta mi je mama, ja ka¾em JUGOSLOVENKA!! :][ :][
I onda taj macan ode u Hag, i ka¾e im da on ima samo da prihvati da mu svi pop*** q****... Onda, tera inat svima, pravi sprdnju od Sudnice... Pa macan se malo zabrojao, nije mu to Srbija, on odatle neæe ¾iv izaæi, ali iskljuèivo svojom krivicom!!!! A onda æe od njega da naprave heroja, koji je poginuo slu¾eæi ota¾bini :][ :][ :][ :][ Veæ zami¹ljam Vuèiæevu napaæenu facu, ko g***o da je progutao... Srbija!!

lijepa bosanka

Sada vidim da nasoj naciji nema spasa.... to je moj konacni komentar....Tuzno....ali smo mnogo zatrovani....mnogo uljeza u svemu....
Postoje ovdje neki koji su u nekim temama izdizali Hrvate....i treba....od 10 hrvata,9 ce reci da Gotovina ne treba da je u Hagu....I zato,dragi moji oni dobise svoju "neovisnu Hrvatsku" sazidanu srpskom krvlju i stotinama hiljada izbjeglica....


Razmislite malo.....moramo svi prvo da imamo ocuvanje nacionalnih interesa i medjusobno postovanje....ljudi,sve nam se ponavlja zbog nase opore naravi i nesloge!!!! Pa zar nije previse....

pop

9 od 10 Hrvata ce reci da Gotovina ne treba da bude u Hagu, ali je tamo, dok su oni na pragu EU sa prosecnom platom preko 500evra. Sto se tice zatrovanosti, najveci trovac je upravo crveni vojvoda. Ako hoces primere, imam njegovih 10ak knjiga pa cu ti ih rado dati, da procitas ko je ovde trovao.

Korisnicko Ime

Quote from: lijepa bosanka on 14-11-2006, 10:44:38
Sada vidim da nasoj naciji nema spasa....


Nema na spasa, u to sam ubedjen... Juce sam bio u Slovenackoj ambasadi, aplicirao za vizu. Nista spektakularno, poslovna viza na cetiri dana. Da samo znas koliko papira mi je bilo potrebno, verujem da je potreban tim ljudi za obradu papira za vizu.
E, upravo zbog tih kvazi vojvoda je tako. Osecam se jadno i bedno.

vladimir

NArode, mislim da svi politicari kod nas:opozicija i vladajuca koalicija, kolektivno treba da budu baceni u krecanu! :B
Svi oni su go q***, nafatirali se svi para, a prodaju nam neku filozofiju kako rade za nasu dobrobit.

Svako od nas bi mogao bolje da radi za ovu zemlju od bilo koga na nasoj trenutnoj politickoj sceni, a da ne pricam tek u odnosu na prethodne vlasti (Djindjic, Sloba, Tito).I svako od nas ima vise zelje za dobrobit ove zemlje od bilo koga od njih...

Svi oni nemaju pojma kako nas narod stvarno zivi, ili imaju samo ih boli uvo za nas.Odvratne su mi sve politicke stranke i jadno mi je sto se ljudi primaju na price politicara...A najvise mi je zao mladih koji su zadojeni idejama ili programima politickih partija...Svaka partija ima cilj da dodje na vlast, ali kada dodju rade samo za sebe, ne i za Srbiju i njene gradjane...


dyki

Quote from: pop on 14-11-2006, 11:00:55
9 od 10 Hrvata ce reci da Gotovina ne treba da bude u Hagu, ali je tamo, dok su oni na pragu EU sa prosecnom platom preko 500evra. Sto se tice zatrovanosti, najveci trovac je upravo crveni vojvoda. Ako hoces primere, imam njegovih 10ak knjiga pa cu ti ih rado dati, da procitas ko je ovde trovao.

:Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog

Quote from: vladimir on 14-11-2006, 12:29:49
NArode, mislim da svi politicari kod nas:opozicija i vladajuca koalicija, kolektivno treba da budu baceni u krecanu! :B
Svi oni su go q***, nafatirali se svi para, a prodaju nam neku filozofiju kako rade za nasu dobrobit.

Svako od nas bi mogao bolje da radi za ovu zemlju od bilo koga na nasoj trenutnoj politickoj sceni, a da ne pricam tek u odnosu na prethodne vlasti (Djindjic, Sloba, Tito).I svako od nas ima vise zelje za dobrobit ove zemlje od bilo koga od njih...

Svi oni nemaju pojma kako nas narod stvarno zivi, ili imaju samo ih boli uvo za nas.Odvratne su mi sve politicke stranke i jadno mi je sto se ljudi primaju na price politicara...A najvise mi je zao mladih koji su zadojeni idejama ili programima politickih partija...Svaka partija ima cilj da dodje na vlast, ali kada dodju rade samo za sebe, ne i za Srbiju i njene gradjane...



Aj' da obnovimo apsolutisticku monarhiju? Ozbiljno, mislim da je to za nas jedini spas, k'o drug Tita sto je radio, samo da ne bude Hrvat :) :) :)

Izvinjavam se za  :OFF

Vampire 666

Gotivina nije izgubio teritoriju svoje drzave i nije maltretirao svoje sunarodnike...svakako da ce da ga podrzavaju...

hulio_salinas

Quote from: Vampire 666 on 14-11-2006, 15:50:52
Gotivina nije izgubio teritoriju svoje drzave i nije maltretirao svoje sunarodnike...svakako da ce da ga podrzavaju...

upravo to... nije ista situacija kod nas i u Hrvata... tj. Nije Seselj isto sto i Gotovina...

mozda jesu isto, ako gledamo iz naseg ugla, ali ako svako gleda iz svog ugla na to, onda dobijamo odgovor na pitanje:
"Zasto Hrvati podrzavaju Gotovinu?"

vladimir

Quote from: dyki on 14-11-2006, 14:36:07
Aj' da obnovimo apsolutisticku monarhiju? Ozbiljno, mislim da je to za nas jedini spas, k'o drug Tita sto je radio, samo da ne bude Hrvat :) :) :)

A parlamentarna monarhija?
Naravno, sa nekom novom politickom snagom, ovi su svi mnogo smorili...

willie the scot

mislim da on nije aktuelna tema,i da tu temu namecu kao aktuelnu anti-drzavni mediji.
mracna vremena zahtevaju sile iz mraka,seselj nikad nije bio sila iz mraka vec obicni lajavac.

lijepa bosanka

#25
Da,svi vi kapirate,ali ajde jednom,bar jednom od kada razglabamo o ovim temama...neka neko od par ljudi koji su izricito protiv Seselja,kojeg smatraju "trovacem", kaze,pa dobro i vas Srbe u Bosni,na Kosovu,u Krajini su ubijali,granatirali,izivljavali se nad vama...
Samo jednu recenicu trazim,samo to....
I zato sam da se Seselj oslobodi iz Haga,jer znam,vrlo dobro,sta su nasi ljudi prozivljavali....
Potrudite se bar neku pricu da saslusate,ako ne mozete vec da razumijete,kako izgleda rat "prsa u prsa"....
Ja ga ne zelim vise nikada i nikome na ovom svijetu,ali ne mogu da kazem da ga nece biti...mnogo je toga ostalo nerijeseno....mnogo....posebno Bosna....
Seselja ne smatram zlocincem,jer nije imao strategiju planskog ubijanja,u moj grad je za vrijeme rata dosla jedna grupa dobrovoljaca iz Srbije o kojima je bilo price da su "Seseljevci",ali tada nikome od komsija muslimana kojih je bilo poprilicno nista nije falilo,niti je ko bio ugrozen....
I to sto je organizovao dobrovoljce,svaka mu cast,jer dosao je da zastiti svoj narod...ljudi,Mi smo jedan narod!!!!
U nekoj od tema pisala sam,da on ima svoju viziju i prati je...

U poslednje vrijeme,pocinjem i da razmisljam,da to sto covjeka tamo drze godinama bezveze,ustvari odgovara njegovim politickim protivnicima...
Jer u Srbiji im je bilo tesko da ga maknu,imao je on njih u saci(to su politicki dilovi,koje mi obicni ljudi slabo mozemo skapirati!!!)...
Sto se toga tice,ne interesuje me,ali necu da mu se sudi zbog bilo kakavih zlocina,jer smatram da nije kriv!!!! Zao mi je sto sebi ugrozava zdravlje time sto ne jede,ne uzima lijekove,ali sta je mogao da uradi,kada niko ispred njegove ne zeli da mu pomogne ili da ga podrzi....

@pop imam neke literature...ali ne sve....samo sto mi je to mnogo tesko sve,jer kao da drugi put prozivljavam rat,to je rana koja ne zarasta...

Darker

... SRBIJA!!! :K :K :K
Macanko, ¹to promeni avatar, shvatali smo te ozbiljno i sa njim :K :K
Quoteneka neko od par ljudi koji su izricito protiv Seselja,kojeg smatraju "trovacem", kaze,pa dobro i vas Srbe u Bosni,na Kosovu,u Krajini su ubijali,granatirali,izivljavali se nad vama...
To ¹to ti prièa¹, slu¹ali smo svakog bo¾ijeg dana u pola osam, od 90-te do 2000-te... Bez pardona.  DAKLE SVAKE VEÈERI! ISPRALI MI MOZAK... Sa sve lupanjem u tiganje... I ne vidim kakve veze to ima sa ¹trajkovanjem glaðu? I sa ©e¹eljem? Sem ¹to je on jedan od onih zbog koga su mi ispirali mozak tim sr***ma...
QuoteSto se toga tice,ne interesuje me,ali necu da mu se sudi zbog bilo kakavih zlocina,jer smatram da nije kriv!!!!
Neæu da se smejem, jer æe¹ se naljutiti, ali ova izjava je ako ne stra¹na, a ono barem sme¹na...
Ko si ti????????? Vrhovni sudija????
Znamo svi da je Hag ako ne anti srpska, a ono barem pro-muslimanska i pro-hrvatska institucija... Pa? Veæ sam rekao da niko nije sa¾aljevao (niti je trebalo) 2000 000 Nemaèkih izbeglica posle 2.sv.rata. Ne zato ¹to su Nemci èinili zloèine, nego zato ¹to su izgubili rat!! Mi smo, zbog tog macana u Hagu i onog ¹to je skonèao tamo izgubili tri komada. I treba neko da nas ¾ali i da ima samilosti???? Alo??? :][ :][ :][ :][ :][ :][ :][ :][ :][
Da te skapiram nema ¹anse, ali se trudim da po¹tujem tvoj stav zbog ovoga:
Quotejer kao da drugi put prozivljavam rat,to je rana koja ne zarasta...
Ali sa takvim svojim stavovima mi to ¾e¹æe ote¾ava¹ :hm :hm

lijepa bosanka

#27
Quote from: Darker on 15-11-2006, 20:22:47
...
QuoteSto se toga tice,ne interesuje me,ali necu da mu se sudi zbog bilo kakavih zlocina,jer smatram da nije kriv!!!!
Neæu da se smejem, jer æe¹ se naljutiti, ali ova izjava je ako ne stra¹na, a ono barem sme¹na...
Ko si ti????????? Vrhovni sudija????
...
Necu se naljutiti,ja se ionako pojavim da bi tema bila interesantnija....ovako mi je monotona kad svi aminujete jedni drugima... :K :K
Pa,nisam niko i nista....jedino mali borac za pravdu,kako ja to volim da kazem.... :ohwell:
Mada iskreno,brate,nisam ni onim sudijama impresionirana.... :box
Ja,ponavljam,ne smatram krivim ni njega,ni Mladica,ni Karadzica,pa ni Slobu za ono za sta ih Hag tuzi...
I ti misli da sam glupa,smijesna ili ne znam sta....to je moj stav...prosla sam kroz dosta toga i sigurna sam da ni jedan od njih nikada nije izdao naredjenje da se pocini neki zlocin!!!! Smatram da su i ti zlocini sto su ih eventualno Srbi pocinili, individualni....to su tek price(neko kome su neprijatelji pobili cijelu familiju,a bilo je toga),ali opet onaj eticki dio u meni kaze "zlocin se ne opravdava zlocinom"...
Sto se ginulo u ratu....to je bilo na svim stranama....to je rat....

dyki

E sta mislite da promenimo ime teme u "Seselj - junak ili se covek koji se cimao za dz" posto ionako vise nema veze sa gladovanjem? Mislim, ionako nije vise aktuelna a ovo o cemu se sada prica ce biti uvek :)

Korisnicko Ime

Quote from: lijepa bosanka on 15-11-2006, 20:40:38

Ja,ponavljam,ne smatram krivim ni njega,ni Mladica,ni Karadzica,pa ni Slobu za ono za sta ih Hag tuzi...
sigurna sam da ni jedan od njih nikada nije izdao naredjenje da se pocini neki zlocin!!!! Smatram da su i ti zlocini sto su ih eventualno Srbi pocinili, individualni....

Reci mi da se salis!!! Molim te, reci mi to. Mogu moji politicki stavovi da budu drugaciji od tvog i to je sasvim normalno, ali budimo realni, molim te.