Razlika u godinama (sa primerima)

Started by AquArius, 30-08-2006, 15:37:40

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

cvjetic

tri mjeseca se zabavljaju,i ona nije upoznala njegovo drustvo?vjerovatno jer su svi pozenjeni i kod kuce sa djecom...
i to meni opet nema nikakve veze...ako je mogla sa njim da se zabavlja tri mjeseca,i da odlijepi za njim,znaci da imaju bar nekih dodirnih tacaka,i da se negdje kapiraju...moze to da zvuci odvratno i pedofilski,ali dok je njima lijepo,ja se ne zalim...

pexualis

Slazem se sa tobom Cvjeticu. U ljubavi ne smeju da postoje granice!

katarina

ma da, ali 78. god...Pa vidi se da je zelena, cim mu je poverovala da je 85. god. Sto je mnogo, mnogo je. Eh a moja mala shveca koja je 92. SVESNO juri dosta starije likove..kuda ide ovaj svet?

pexualis

U Sokobanji, poznajem puno likova, koji su stariji od recimo 80. godista, a spavali su sa devojcicama 93. godiste, znaci, prosle godine su imale 13 godina, sto je dakle, i po zakonu, PEDOFILIJA, i to je naravno neshvatljivo, i potpuno strasno! Ali devojka koja je 90. i koja je u vezi od par meseci, to je nesto drugo, ako se vole, onda je tu sve OK, pod uslovom da joj taj matorac ne napravi bebicu u tim godinama, dok jos nije u sposobnosti adekvatno da rasudjuje o svemu...

Maslacak

#109
Quote from: katarina on 01-04-2007, 16:57:31
Eh a moja mala shveca koja je 92. SVESNO juri dosta starije likove..kuda ide ovaj svet?

I moja sestrica je 92, i hvala zivotu, juri likove svoje godiste.
A pricala mi je da je chatovala sa nekim likom na krstarici, jedan je od moderatora, '82. godiste, koji joj je pricao kako obozava da spava sa klinkama '92.-'93...pri cemu ima stalnu devojku...koja to ZNA...
A na sve to,  obavezno je da budu device, i ni slucajno ne sme da spava dva puta sa istom jer mu je to bljak...
Ne znam da li je istina, ko bi to znao...ali mucno mi je i da pisem ovo.

A kad mu je moja sestra rekla da je kreten, on je rekao: pa sta, one sve na to pristaju!

Korisnicko Ime

Ja bih tim likovima natenane krckao kost po kost, a za to vreme smisljao bih kako nastaviti mucenje.
Zista ne znam sta pametno reci na ovu temu. Krajnje odvratno...

Al-Jasmina

Quote from: Korisnicko Ime on 01-04-2007, 18:00:25
Ja bih tim likovima natenane krckao kost po kost, a za to vreme smisljao bih kako nastaviti mucenje.
Zista ne znam sta pametno reci na ovu temu. Krajnje odvratno...

Same here!
:ohwell:
samo da ne zaboravimo da nekada stajemo na stranu klinkama
koje pristaju na to...
(tu lezi jadac...)

zapravo rekla bih da su zabludele (zaglupele) ovchice!  :wall:

Znam nekoliko parova sa "visinskim razlikama"
jedan od njih mi pocinje ici na zivce jer stariji
u toj vezi praktikuje "tata zna bolje" stav
:bljak:
:ohwell:

AquArius

@KI

a da ti nemas sestru,
nekog tog osamdesetdesetog+ godista?

Nije smesno ama ich,
mislim - svi ti primeri i to...



Korisnicko Ime

da, da

sestra sada ima 12 godina i zaista mi je gnusno sve ovo sto se prica...

Ja u njoj zaista vidim jedno dete, nespremno za zivot.

Pexualis prica o devojcicama koje su 93. godiste, znaci deca starija godinu dana od moje sestre.
Jezivo, nemam reci...
A sto je najgore, kako ih zastiti od takvih manijaka...

pexualis

A da vam ne pricam da su te neke klinke od 13 godina spavale sa 3-4 starija lika, i to naravno, bez kondoma. Jednoj je tata sudija, znaci ugledna porodica i tako to, ali eto...

Moja teorija je da su danas roditelji previse zaokupljeni sticanjem novca, koji obicno ne zaradjuju tako lako, tako da uopste nemaju ni vremena, a ni zelje da par sati dnevno provedu sa svojom slatkom decicom, da ih malo posavetuju, o svemu, pa i o sexu. Mada, i genetika je cudo, i ona naravno ima uticaj. Jos jedan faktor je pINk, i nakaradna muzika koja se tamo pusta, odnosno one polugole pevaljke koje tu muziku "pevaju". Pa tu su i spanske serije, i kad se sve to ukomponuje, dobijete male sponzorusice vec od 13 godina, kojima su samo dobra kola u glavi, i ko ih ima, moze da ih "provoza" kad god hoce... HAOS!

vladimir

Sreæa pa u zadnje vreme sam uglavnom sa vr¹njakinjama  :cmok, ali da nije tako, ako bih upoznao mladju devojku, odmah bi pitao za liènu kartu, kao pandur :police:.Bolje i to nego ono:"Izvini, bio sam ti s' kevom..." :K

lycos

Quote from: pexualis on 01-04-2007, 15:31:50
U ljubavi ne smeju da postoje granice!
ma kakva ljubav...matorac prosao sito i reseto!
sama cinjenica-da,kad je on napunio 18 ,ona je imala 6-budi u meni gadjenje!
-

AquArius

Quote from: vladimir on 02-04-2007, 17:59:50
Bolje i to nego ono:"Izvini, bio sam ti s' kevom..." :K

:trfr: :trfr:

ijao! "Nikola"...

Darker

Pa ja za to prvi put èuo upravo u Anðelima 2...
Pa ona mala jadna, èisto sumnjam da je ba¹ toliko jadna i mala da se... hmmm...
MA ¹ta naglabate, Britney je bila nevina do 20-te, ¹ta vam je??hahahahhahahahahah
Stupid spoiled whores...

AquArius