Razlika u godinama (sa primerima)

Started by AquArius, 30-08-2006, 15:37:40

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vladimir

Quote from: pereca on 08-09-2006, 00:20:57
Ali kad ti treba mladji da bi se skapirali :roll: to bi se moglo nazvati zaostatkom u razvoju...mentalnom :K

Ne, to se zove:"Mladji mu¹karci su kao kivi:zeleni i puni vitamina, kad ih uzme¹-osve¾i¹ se!" :K
A i danas je to u trendu. :>

pereca


Maslacak

Pa... stariji muskarci zele klinkee, i to ne uopste zbog mentalnog razvoja, vec cistog sexa i hormona... pogotovo kad dodju u neke 40 i neke, pa krene kriza srednjih godina... hmmm :>

vladimir

Uostalom, ko je slusao onu starogradsku pesmu "Tri met(e)ra somota...", sve ce mu biti jasno... :K

trinity

Pored prijatelja sta ce ti neprijatelji...
Hvala Vladimire i Pereco na ukazanoj podrsci  :] :]
Ali da ne bih bila u off topic recicu da razumem problematiku razlike u godinama mislim da je za ozbiljnu vezu jako bitna, ali svako bira onoga ko mu odgovara nekome odgovaraju mladji nekome stariji, neko voli debele neko mrsave, neko ozbiljne neko duhovite...
sve je stvar ukusa

vladimir

Tako jeeeeeeeeee!!! :V :V :V
Bitno je da uvek ima neko ( ili, ako si sam, da si kvalitetno sam )!!! :run
Razlika u godinama nikad ne treba da bude kamen spoticanja u nekoj vezi-ako su dvoje jedno za drugo, zar je bitno koliko je jedno starije ( mladje ) od ovog drugog?Naravno da nije, bitno je da je njima lepo.A ako je lepo njima, meni je jos lepse! :loptica

Darker

QuoteA ako je lepo njima, meni je jos lepse!
A ¹ta, ako si recimo zaljubi¹ka u neku cupiku koju smota neki matorac, kome naravno ne mo¾e¹ ni da prismrdi¹, jer- ima pare, kola, gajbu, godine iskustva? :K :K :K :K :K

lijepa bosanka

Vladimire,a ta mi je pjesma suuuupeeer!!!  :~
Eto sta se meni dogodilo da me startuje decko 4 godine mladji.....pre mesec dana.... :K
I sta ja da uradim?! Kad ovi stariji svi nesto glume,kao nismo mi za vezu ovo...ono....izmotavaju se...i time djeluju kao da imaju 15 godina!!!!! :T


sandric

Pa sto ne probati nesto mladje...sezona pticjeg gripa je prosla pa je piletina na ceni...Po meni je bolje biti sa mladjim nego sa nekim matorcem kome sve visi...

Coolgemini

Buahahahaha...sandric :cvet
Ja iskreno vise volim starije devojke..dve-tri godine,puna kapa :K..ne znam zasto...mozda zbog toga sto se sa mladjim slabo skontam,a sa vrsnjakinjama obicno ispadne uzaludno jer su opsednute starijim momcima...Mlada piletina :`? :`? :!...Slick :pst

vladimir

@LB:je li, jesi li ti proverila da li je punoletan?To je, bre, ka¾njivo zakonom! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ma, ljudi, samo nek se radi, koga je jo¹ briga o godi¹tu... :wink:  ( naravno, pedofilija je ne¹to ¹to najdublje prezirem i ne mogu da svarim likove od 35 godina koji muvaju decu od 15  :box :box :box )

Darker

©to?? Ja bih u prvom razredu gimnazije bio vrlo rad da me muva profesorka Francuskog od 35... ©to i nije bilo daleko od istine, ali :pst :pst :pst :pst

Lena

#27
Verujem da bi ali to te¹ko da je ljubav.  :T

vladimir

Quote from: Darker on 10-09-2006, 12:46:21
©to?? Ja bih u prvom razredu gimnazije bio vrlo rad da me muva profesorka Francuskog od 35... ©to i nije bilo daleko od istine, ali :pst :pst :pst :pst

Ja sam govorio o tipovima koji muvaju devojcice od 15...Za obrnuti slucaj se nisam izjasnjavao... :wink: :pst :pst :pst

katarina

Quote from: Darker on 09-09-2006, 16:14:57
QuoteA ako je lepo njima, meni je jos lepse!
A ¹ta, ako si recimo zaljubi¹ka u neku cupiku koju smota neki matorac, kome naravno ne mo¾e¹ ni da prismrdi¹, jer- ima pare, kola, gajbu, godine iskustva? :K :K :K :K :K

E pa ne moze da ima sve....imas i ti valjda nesto.... a ona je sudeci po tvojoj prici bliiiiizu sponzorusi, ako su joj to razlozi.