Razlika u godinama (sa primerima)

Started by AquArius, 30-08-2006, 15:37:40

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

dyki

Evo da se i ja prikljucim posto je Al-J pitala. znam jednog lika koji se zaljubio u 7god stariju devojku (on '84., ona '77., mozda i nije neka razlika al' je najveca za koju znam), jurio je nesto jace od godinu dana, a najveci problem je bio to sto je ona bila verena a on tvrdoglav k'o ... da ne kazem sta :) Anyway, posle toliko vremena trud mu se isplatio, uzivao je nekih 2-3 meseca dok mu jednom prilikom nije rekla "e raskinula sam veridbu pre mesec dana, sad se vidjam sa nekim"...  Od tada se nisu culi, poslednje sto je cuo od drugih ljudi je da je doticna zaj... i tog drugog lika, vratila se vereniku, mozda se i udala... I tako... u celoj prici meni tog verenika najvise zao :)

Korisnicko Ime

Quote from: dyki on 12-11-2006, 16:59:47
Evo da se i ja prikljucim posto je Al-J pitala. znam jednog lika koji se zaljubio u 7god stariju devojku (on '84., ona '77., mozda i nije neka razlika al' je najveca za koju znam), jurio je nesto jace od godinu dana, a najveci problem je bio to sto je ona bila verena a on tvrdoglav k'o ... da ne kazem sta :) Anyway, posle toliko vremena trud mu se isplatio, uzivao je nekih 2-3 meseca dok mu jednom prilikom nije rekla "e raskinula sam veridbu pre mesec dana, sad se vidjam sa nekim"...  Od tada se nisu culi, poslednje sto je cuo od drugih ljudi je da je doticna zaj... i tog drugog lika, vratila se vereniku, mozda se i udala... I tako... u celoj prici meni tog verenika najvise zao :)

Meni tog tvog poznanika  :ohwell:

Darker

A brate... Ne mogu da verujem da je taj tvoj poznanik takav debil... i taj verenik. I taj treæi lik... Je l' bar ta riba ne¹to vredi?? Èime im je srce omaðijala? :> :> :>

AquArius

Tema se pretvara u primere iz prakse ...  :>

Darker


Maslacak

Quote from: Darker on 12-11-2006, 18:19:50
A brate... Ne mogu da verujem da je taj tvoj poznanik takav debil... i taj verenik. I taj treæi lik... Je l' bar ta riba ne¹to vredi?? Èime im je srce omaðijala? :> :> :>

Ovo i mene zanima :>
Ma znate ono... muskarci misle... manjom glavom... :K :K :lol:

Znam i ja devojku koja je sa 18 bila u vezi sa deckom od 27...nekoliko meseci, a sestra od ujaka je bila 3 godine u vezi sa 7 godina starijim... to se desava, ne tako retko uopste...

Smrda

da,da...to sam zaboravila...
moj drug ima 25 i zivi sa devojkom koja ima 34,vec su godinu i po zajedno...a sta ce biti ne znam....njemu kao ok...njoj jos bolje...
kako uvek samo cujem za primere gde je frajer mladji?!?!?

Coolgemini

Evo ovako>bracni par u zgradi,zena ima 49 godina,a muz 67 godina...Zena stvarno super izgleda i radi,a muz se nekako krece i u penziji je...pritom je jako imucan na materijalnoj osnovi :roll:...Uvek se pitam kad je pogledam:''Da li ga ona voli na neki nacin??''...ne bih rekao da im je brak u ljubavi...

dyki

Quote from: Maslacak on 12-11-2006, 19:09:51
Quote from: Darker on 12-11-2006, 18:19:50
A brate... Ne mogu da verujem da je taj tvoj poznanik takav debil... i taj verenik. I taj treæi lik... Je l' bar ta riba ne¹to vredi?? Èime im je srce omaðijala? :> :> :>

Ovo i mene zanima :>
Ma znate ono... muskarci misle... manjom glavom... :K :K :lol:

Znam i ja devojku koja je sa 18 bila u vezi sa deckom od 27...nekoliko meseci, a sestra od ujaka je bila 3 godine u vezi sa 7 godina starijim... to se desava, ne tako retko uopste...

Pa upravo je u tome bio problem, sto nije mislio manjom glavom... a posle nije ni velikom :) Dare, ti si je video cini mi se? :) I sam si rekao, a i ja kazem, devojka nije nesto spec lepa ali je jaaaaako sarmantna, tj.... ne znam sta tj., aj' ti reci D, keve ti! :) Jednostavno u taj tip devojaka se zaljubis na drugi pogled sto je, po meni, mnogo gore nego na prvi pogled (na prvu loptu mozes da se zaj... pa ce da prodje, na drugu znaci da si je upoznao i da ti se svidela :) )

A, da, Maslacak, u tvom primeru je decko stariji, ovde je obrnuto, kada devojka ima 28/29 god to je vec period kada uglavnom razmisljaju o udaji dok je kod muskaraca to redje

@KI i meni ga je bilo jaaaaaaaako zao u pocetku, sad je i on srecan, ko zna kako bi zavrsio da se nije to desilo? K'o Seljko u onom spotu a la "Otpisani"  :lol: :lol: :lol: hahahah... glup zec :)

Smrda

Quote from: Coolgemini on 12-11-2006, 21:26:42
Evo ovako>bracni par u zgradi,zena ima 49 godina,a muz 67 godina...Zena stvarno super izgleda i radi,a muz se nekako krece i u penziji je...pritom je jako imucan na materijalnoj osnovi :roll:...Uvek se pitam kad je pogledam:''Da li ga ona voli na neki nacin??''...ne bih rekao da im je brak u ljubavi...
a koliko su u braku?!?!?...
izmedju mojih rodtilja je isto velika razlika,11 godina..ona 18 on29....doduse puklo je posle 25 god,ali valjda je bila ljubav do tad...
primetila sam da je ranije vise bilo slucajeva kada je devojka mladja.dok danas....kad je frajer maldji...razlog?!?!

Coolgemini

Quotea koliko su u braku?!?!?...
izmedju mojih rodtilja je isto velika razlika,11 godina..ona 18 on29....doduse puklo je posle 25 god,ali valjda je bila ljubav do tad...
primetila sam da je ranije vise bilo slucajeva kada je devojka mladja.dok danas....kad je frajer maldji...razlog?!?!

Pa nekih 10 godina ja mislim...On se vec tri puta zenio,tako da mu je ovo 4.put,a ona vec ima decu iz proslog braka...ma oboje su totalno cudni...imam utisak da on prosto zna da ga zena ne voli bash najvishe,ali da je prosto cuva pored sebe zbog godina...Prava egzistencijalna ljubav :K
Mislim da nema pravila ko koga vishe bira.Da li je u pitanju mladji muskarac ili mladja zena...Moguce razloge zasto je to tako smo vec nabrajali... :C

Al-Jasmina

Znam neke parove sa velikom razlikom ..musko starije a zensko mladje
a to su vec ohoho odrasli...
I interesantno je da su svi muskarci sa mladjom zenom kraj sebe ili poceli pa nastavili ili zavrsavali kao invalidi...
(a da nije u pitanju bio materijalni aspekt njihovog udruzivanja u brachnu zajednicu)
zvuci smesno i banalizujem stvar ali tako je kad sumiram... :)
I vecina tih zena koje su se udavale za invalide su bile nekako krute osobe, sklone samopozrtvovanju i nekako hladne... :ohwell: :(

opet dokaz da je neka psiho fora iza toga  :hm

Moja mama je starija od tate  :1  :wink: :stid: malko ali ono opet mi smesno

Smrda

invalidi?!?!...
ja sad kad sam razmisljal sam skontala da svi parovi koje znam,bilo da su stariji ili mladji ljudi u pitanju,a da je pri tom zensko znatno mladje kad tad puknu....bas ne znam ni jedan skroz uspesan...a opet sa druge strane parovi sa obrnutim ulogama...pa dosta su uspesniji...za sada....
coolg...egzistencijalan ljubav...svaka cas' za termin.....

dyki

Quote from: smrda on 14-11-2006, 22:02:27
invalidi?!?!...
ja sad kad sam razmisljal sam skontala da svi parovi koje znam,bilo da su stariji ili mladji ljudi u pitanju,a da je pri tom zensko znatno mladje kad tad puknu....bas ne znam ni jedan skroz uspesan...a opet sa druge strane parovi sa obrnutim ulogama...pa dosta su uspesniji...za sada....
coolg...egzistencijalan ljubav...svaka cas' za termin.....

pa npr. moj deda (koji je do duse umro '90.) je bio 18 godina stariji od bake, eto, do njegove smrti su bili zajedno, ne sumnjam da bi bili i dalje da je ziv. Jes' da je to njemu (cini mi se) bio drugi brak ali su ipak jako dugo bili zajedno (on je 1908. godiste, baka 1926. cini mi se)

AquArius

Kontam kad je neko to neko predratno godiste,
tad je to tako islo,

...
a znam i jednog momka ciji je otac 28 godina stariji od keve (da deda moze da mu bude),
to mu je (njegovom ocu) II brak, a kevi prvi (tesko da je mogla da ima jos koji,
elem,
oni su bas skladni,
on (moj drug) kaze da je to jedna od najlepsih ljubavi koje je on video