Veza, mu¹ko-¾enski odnosi i prijateljstva

Started by AquArius, 27-06-2006, 00:38:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

AquArius

Imamo teme o kondomima, sexu, vezama na daljinu...
Svastara vuce na dnevnik, intimno mesto. Zato je Veza ovde :Lj

Ovo je tema posvecena vezi. Izmedju dvoje ljudi koji se vole. Vezi kakvu imamo, prizeljkujemo, posmatramo sa strane ili nismo sigurni da li je ili nije, ali se nadamo je tu... Topla, ljudska, sa svim dobrim stranama, sa svim onim malim, znacajnim detaljima, koji ne postoje u drugom ili drugacijem obliku i opet sa negativnim, sa kojima se zivi, oko kojih se vrti, o kojima se ne prica ili prica...

Kakva je vasa veza?
Kakva zelite da bude?
Ko je ta osoba preko puta vas?
Ko ste vi kad ste pored nje?
A ko kada niste?

Vampire 666

...mnogo bre pitanja od jednom...chek da razmislim malo...

Darker

Foliram se pa sam bolji nego inaèe... Zato brakovi propadaju :wink: :wink: :wink:

AquArius


nasty girl

ja od svake veze ocekujem previse...i onda se razocaram na kraju...

veoma mi je bitna paznja osobe koju volim, pomoc u datim situacijama, uteha kada mi je potrebno...

kada sam pored njega u nekim trenucima ne mogu da verujem ni sama da mi je toliko stalo...jednostavno osecam se ispunjenom,a kada nije u mojoj blizini osecam se prazno...nedostaje mi..

AquArius

Quoteveoma mi je bitna paznja osobe koju volim, pomoc u datim situacijama, uteha kada mi je potrebno...

kada sam pored njega u nekim trenucima ne mogu da verujem ni sama da mi je toliko stalo...jednostavno osecam se ispunjenom,a kada nije u mojoj blizini osecam se prazno...nedostaje mi..

Potpuno te razumem.  :*
Prve tri godine veze kad god nismo bili zajedno, osecala sam se prosto... tuzno.   :(
Sad je vec bolje. Znam kako s tim da izadjem na kraj.  :happy:
Volim sigurnost koju takva veza pruza, ako je nije navika u onom ruznom smilu reci  :Lj

vladimir

Duga veza je zakon kad si dovoljno zreo za nju...Jednostavno naucis da zivis za tu osobu... :Lj

AquArius


milena

E bas to!! Zivite jedno za drugo!   :loptica  Bravo za temu!

nasty girl

Quote from: AquArius on 28-06-2006, 11:04:53
Quoteveoma mi je bitna paznja osobe koju volim, pomoc u datim situacijama, uteha kada mi je potrebno...

kada sam pored njega u nekim trenucima ne mogu da verujem ni sama da mi je toliko stalo...jednostavno osecam se ispunjenom,a kada nije u mojoj blizini osecam se prazno...nedostaje mi..

Potpuno te razumem.  :*
Prve tri godine veze kad god nismo bili zajedno, osecala sam se prosto... tuzno.   :(
Sad je vec bolje. Znam kako s tim da izadjem na kraj. :happy:
Volim sigurnost koju takva veza pruza, ako je nije navika u onom ruznom smilu reci  :Lj

ja jos uvek ne znam kako da izadjem sa tim na kraj...
i ja isto volim sigurnost duge veze...


od voljene osobe ocekujem povernje..a prezirem lazi...bilo to gluposti ili neke krupnije lazi...

AquArius

Quote from: nasty girl on 29-06-2006, 16:33:15
ja jos uvek ne znam kako da izadjem sa tim na kraj...
i ja isto volim sigurnost duge veze...
od voljene osobe ocekujem povernje..a prezirem lazi...bilo to gluposti ili neke krupnije lazi...

Ne znam koje su gore lazi. Glupe ili krupne. Pod tim ne podrazumevam neke white lies... ne mogu nijedan primer trenutno da dam, ali kapiras.

Problem duge veze je, sto si vise vezan,to vise iskljucujes druge ljude, koji su preko potrebni. Vecina ljudi to radi  :confused:

vladimir

Quote from: AquArius on 29-06-2006, 19:58:00
Problem duge veze je, sto si vise vezan,to vise iskljucujes druge ljude, koji su preko potrebni. Vecina ljudi to radi  :confused:

To ne mora da se dogodi ako ti to ne zelis. :)

AquArius

Naravno da ne, treba naci vremena za sve  :)

Al-Jasmina

Ja sam shvatila da u vezi  :`
najvise zelim da podelim teret ideja i snova!!! :wink:

Nek i on malo tegli, sigurno je jaci od mene!!!!!  :>




AquArius

QuoteJa sam shvatila da u vezi    :`
najvise zelim da podelim teret ideja i snova!!!   :wink:

Nek i on malo tegli, sigurno je jaci od mene!!!!!   :>

To su ipak slatki tereti.   8)