Veza, mu¹ko-¾enski odnosi i prijateljstva

Started by AquArius, 27-06-2006, 00:38:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 11 Guests are viewing this topic.

Al-Jasmina

Ne vunovlacari, my dear :)
nema tu pameti...

salim se...100% si u pravu... nosim tvoju zastavu :>

dyki

Quote from: Maslacak on 16-11-2006, 01:02:00
ali sa upoznavanjem, i izgled osobe se menja.
primetili ste sigurno kako vam ljudi vremenom postaju lepsi ili ruzniji kada ih upoznate...
e to je onda ono sto je presudno :happy:

Hehe... To se meni dva puta desilo i gledam da mi se ne desi vise :) Povodom toga, devojke, jeste li primetile da, recimo, ako nekoga smatrate drugom/ortakom/ptijatelejm uglavnom taj neko ima proporcionalno manje sanse da vam bude decko koliko vam je dobar drug? (samo jednu devojku znam koja misli drugacije, i ne mislim na situaciju gde se on vama svideo, pa postao drug) Cini mi se da je kod muskaraca prilicno drugacije (meni, a i vecini mojih drugova, uopste ne predstavlja prepreku ako se zaljubimo u drugaricu, jos ako je neka posebno dobra - tim bolje)

vladimir

Moje najbolje drugarica (a i one koje mi nisu najbolje) posmatram kao sestre, tako da svaka moja drugarica zna da je bezbedna po pitanju spopadanja s moje strane...Ali, vec njihove drugarice... :wink: :happy: :lol: :lol: :lol:

dyki

Jaooo Vlado-macane, mutan si mi ti nesto :) Nisam mislio bukvalno svaku drugaricu, ali znas ono kad pricaju "hocu da me voli zbog mene a ne zbog nogu/dupeta/cega god" E a kad je upoznas i zavolis je na drugi nacin - onda je kasno jer si vec ortak! To sam mislio :)

Smrda

ma nikad nije kasno...to je samo izgovor....

dyki

Ma da, kapiram ja da "sve se moze kad se hoce", meni je jednom uspelo, jednom ne, ali mi se cini da su sanse mnogo manje kad iz statusa "potencijalni decko" predjes u "drug" :)

Darker

Pa ti ne prelazi u drug i sve je ok:-)
Taj "potencijalni deèko" mo¾e dugo da se ote¾e!

zoe

Quote from: Darker on 16-11-2006, 14:44:07
Taj "potencijalni deèko" mo¾e dugo da se ote¾e!
Е то већ зависи од случаја до случаја...
Мада кад једном постане друг, тешко иде на другу страну...

dyki

Quote from: Darker on 16-11-2006, 14:44:07
Pa ti ne prelazi u drug i sve je ok:-)
Taj "potencijalni deèko" mo¾e dugo da se ote¾e!

Hehe... Aj postavi temu "how to" pa objasni odugovlacenje, molim te :) Cim ti pokusas da je upoznas odma' bude "jao sto je dobar, njega stvarno interesuje sta ja imam da kazem... bas je dobar drug" :) Evo slusaj Zoe, pametno zbori :)

Darker

Upozna¹ potencijalnu pa bude¹ dobar? Ti nisi normalan... :twisted: :twisted:
Malo macane flertuje¹, malo si dobar, malo si zlica od opaka, sve pomalo, pa kako ispadne, tj. kako vam se strefi... U svakom sluèaju, nije ni¹ta lo¹e, èak je dobro, a i ako ostanete ortaci - lepo æe biti dru¾enje :wink:

dyki

Quote from: Darker on 16-11-2006, 15:15:48
Upozna¹ potencijalnu pa bude¹ dobar? Ti nisi normalan... :twisted: :twisted:
Malo macane flertuje¹, malo si dobar, malo si zlica od opaka, sve pomalo, pa kako ispadne, tj. kako vam se strefi... U svakom sluèaju, nije ni¹ta lo¹e, èak je dobro, a i ako ostanete ortaci - lepo æe biti dru¾enje :wink:

Dare... Pa gde si ti bio celog mog zivota???? You are priceless, kako se toga nikad nisam setio? Elem, radis nesto veceras? Bas sam mislio da se provozamo do nekog romanticnog mesta... Ali jos mi nisu vratili dozvolu, tako da 'aj da budemo samo ortaci? :)
Salu na k... jbg, znas ti mene, gde ja da budem zlica  :angel: :lol: :lol: :lol:
jos da skapiram da li je ovo sto sam rekao bila reklama ili anti-reklama za mene... :) :) :)

Coolgemini

Ja recimo nisam ni svestan da obicno mogu pasti u emocionalne psihoze kad provodim dosta vremena sa mojim dobrim drugaricama :K
Tada vishe ni svest ne pomaze,nego radi ona skrivena strana...podsvest...mozesh se zaljubiti(sto je meni skroz ok),a mozesh i stvarati razne mastovite orgisticke vizije(koje takodje nisu loshe ako u'vatish drugaricu da razmislja isto :K)
Sve u svemu,prijateljstvo je jako relativna stvar...Pocevshi od samog pojma ''prijateljstvo'',svasta se moze protumaciti i realizovati..
Zato su meni dobra musko-zenska prijateljstva uvek potencijal za nesto vishe>bolje :happy:

Smrda

jao bre coolg...al ga sad zamumulji...pa ja te tvoje psiho-deli-varijacije mnogo slabo kapiram :)
kod mene to ide ovako....
devojka odmah,a ako ne odmah bar u prvih par meseci,zna da li je to nesto otvoreno(moze da bidne vise,ali ne mora) ili zatvoreno(crno-belo/jesi drug-nisi)
nema tu prelazi u druga ili ne prelazi...to se vidi na pocetku ..ili jesi ili nisi....oseti se u vazduhu..
dyki...i anti-reklama je ipak reklama... :>
salim se....mislim da je ipak reklama... :cvet...ali znas kako....najcesi izgovor je..."pa on je mnogo dobar!..."...zato bidni malo zlica :wink:

Maslacak

kapiram ja dykia skroz...
primetila sam i ja to, kad devojka odredi da je neko drug, to je ukopano...a sto je bolji drug, to je manja verovatnoca da bude decko... kod muskaraca je to nekako drugacije...
a kod mene uopste nije tako :>
ispada dakle da obaram samu sebe, jer kad poslednji put proverih, bejah devojka... :K

Nego, malo sam se namucila da nadjem ovaj tekstic koji sam jednom davno videla i koji mi je bio fantazija...
lik je ovo ispisao na nekom chatu... i sve lepo objasnio :K

"#414593 +(11158)- [X]
DragonflyBlade21: A woman has a close male friend. This means that he is probably interested in her, which is why he hangs around so much. She sees him strictly as a friend. This always starts out with, you're a great guy, but I don't like you in that way. This is roughly the equivalent for the guy of going to a job interview and the company saying, You have a great resume, you have all the qualifications we are looking for, but we're not going to hire you. We will, however, use your resume as the basis for comparison for all other applicants. But, we're going to hire somebody who is far less qualified and is probably an alcoholic. And if he doesn't work out, we'll hire somebody else, but still not you. In fact, we will never hire you. But we will call you from time to time to complain about the person that we hired."

:lol:

Coolgemini

Quotejao bre coolg...al ga sad zamumulji...pa ja te tvoje psiho-deli-varijacije mnogo slabo kapiram
kod mene to ide ovako....
devojka odmah,a ako ne odmah bar u prvih par meseci,zna da li je to nesto otvoreno(moze da bidne vise,ali ne mora) ili zatvoreno(crno-belo/jesi drug-nisi)
nema tu prelazi u druga ili ne prelazi...to se vidi na pocetku ..ili jesi ili nisi....oseti se u vazduhu..
Pa i ne mozesh jer neces dovoljno da se potrudish  :> :>
Ma ja sam samo izneo moje glediste na tu vrstu oblaka izmedju druga i drugarice...jer se obicno nadjem u jednom takvom razmisljanju,kao sto je i normalno za ljude...Ne kazem da je uvek tako,ljudi su razliciti,pa i prijateljstva izmedju polova...Neka su mnogo vezana i lice na vezu,a za druga nikad ne bhi ni rekao da su u vezi.Mada sve to povlaci pricu o fizickoj privlacnosti,hemiji i flertu koji generalno moze da postoji,iako se na kraju ne pojavi neka veza zato sto to isti nisu hteli ili su bili isuvishe svesni dokle njihov razum moze da ide...
A o tome kad ce neko nesto osetiti ili kada mislim da je relativno i subjektivno...nikad ne mozesh biti sigurna da li to stvarno osecas ili je to mozda samo podsvesno potencijalno bekstvo od stvarnosti.... :wink: