Veza, mu¹ko-¾enski odnosi i prijateljstva

Started by AquArius, 27-06-2006, 00:38:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Maslacak

Quote from: smrda on 16-11-2006, 18:18:33
devojka odmah,a ako ne odmah bar u prvih par meseci,zna da li je to nesto otvoreno(moze da bidne vise,ali ne mora) ili zatvoreno(crno-belo/jesi drug-nisi)
nema tu prelazi u druga ili ne prelazi...to se vidi na pocetku ..ili jesi ili nisi....oseti se u vazduhu..

ova ovde devojka ne zna :>
ali kao sto rekoh - primetih da je to kod devojaka cesto tako kao kod tebe...jednostavno prave jasnu granicu...ili misle da prave...
kod mene je to recimo nesto kao kod coolg-a... tako da ja razumem te psiho-deli varijante :K

dyki

Quote from: Maslacak on 17-11-2006, 00:52:30

Nego, malo sam se namucila da nadjem ovaj tekstic koji sam jednom davno videla i koji mi je bio fantazija...
lik je ovo ispisao na nekom chatu... i sve lepo objasnio :K

"#414593 +(11158)- [X]
DragonflyBlade21: A woman has a close male friend. This means that he is probably interested in her, which is why he hangs around so much. She sees him strictly as a friend. This always starts out with, you're a great guy, but I don't like you in that way. This is roughly the equivalent for the guy of going to a job interview and the company saying, You have a great resume, you have all the qualifications we are looking for, but we're not going to hire you. We will, however, use your resume as the basis for comparison for all other applicants. But, we're going to hire somebody who is far less qualified and is probably an alcoholic. And if he doesn't work out, we'll hire somebody else, but still not you. In fact, we will never hire you. But we will call you from time to time to complain about the person that we hired."

:lol:

Maslacak.... Ti si moj idol!!!!!  :Bog :Bog :Bog :Bog  :cvet gde ga nadje, svaka ti cast!!!! Hahahaha, genijalno.... nekad tuzno ali genijalno i skroz tacno! hahahah....

Maslacak

hehehe...
znala sam da ce ti se svideti :cvet

Darker

Quote from: dyki on 17-11-2006, 08:33:22
Quote from: Maslacak on 17-11-2006, 00:52:30

Nego, malo sam se namucila da nadjem ovaj tekstic koji sam jednom davno videla i koji mi je bio fantazija...
lik je ovo ispisao na nekom chatu... i sve lepo objasnio :K

"#414593 +(11158)- [X]
DragonflyBlade21: A woman has a close male friend. This means that he is probably interested in her, which is why he hangs around so much. She sees him strictly as a friend. This always starts out with, you're a great guy, but I don't like you in that way. This is roughly the equivalent for the guy of going to a job interview and the company saying, You have a great resume, you have all the qualifications we are looking for, but we're not going to hire you. We will, however, use your resume as the basis for comparison for all other applicants. But, we're going to hire somebody who is far less qualified and is probably an alcoholic. And if he doesn't work out, we'll hire somebody else, but still not you. In fact, we will never hire you. But we will call you from time to time to complain about the person that we hired."

:lol:

Maslacak.... Ti si moj idol!!!!!  :Bog :Bog :Bog :Bog  :cvet gde ga nadje, svaka ti cast!!!! Hahahaha, genijalno.... nekad tuzno ali genijalno i skroz tacno! hahahah....

Izgleda imam jo¹ jedan alter-ego ovde :>
Maslaèak, gde iskopa to, svega ti?? ovo je  :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog
Ali: nekad tu¾no, hahahahhahahahahah
Carevi ste

Morpheus

Nije to lose ali nekako u pocetku prvo razmisljam kako da novostecenu drugaricu odvucem u krevet ako iole dobro izgleda.Posle se ipak ohladim, mada...

Smrda

@ maslacak
uf...znas kako...ja mogu tebe i coolg da skapiram donekle,ali mislim da je to komplokovanje stvari....jer cim ti sebi postavljas previse pitanja...onda nesto ne stima...
zato sam i napisala da mislim da ipak devojka jasnije od tipa zna u cemu je stvar,tj da je u startu cista sama sa sobom..
taj tekst ti je super primer....da,da vi ste dobri,najbolji..ali,mi sta?!?!? ne trazimo takve....iliti u prevodu ne svidjas mi se...i tu je sva filozofija...

p.s. a kao ti to ne znas?!?!
(da nisi neka vaga u coroskopu,majke ti...eheheh) :wink:

dyki

Quote from: smrda on 18-11-2006, 15:53:40
@ maslacak
uf...znas kako...ja mogu tebe i coolg da skapiram donekle,ali mislim da je to komplokovanje stvari....jer cim ti sebi postavljas previse pitanja...onda nesto ne stima...
zato sam i napisala da mislim da ipak devojka jasnije od tipa zna u cemu je stvar,tj da je u startu cista sama sa sobom..
taj tekst ti je super primer....da,da vi ste dobri,najbolji..ali,mi sta?!?!? ne trazimo takve....iliti u prevodu ne svidjas mi se...i tu je sva filozofija...

p.s. a kao ti to ne znas?!?!
(da nisi neka vaga u coroskopu,majke ti...eheheh) :wink:

Ja sam vaga u coroskopu!!!  :box :box :box :)
Vidis (sad sam ja kao  :a) ako u startu znas o cemu je stvar to moze da znaci:

a) da si povrsna, pa do tog zakljucka dodjes prerano
b) da si imala toliko mnogo deckica da tako brzo i tacno mozes da definises nekoga... jako mnogo... :)

Biraj :)

Salim se, ja eto ne volim da na prvu loptu skacem k'o mladi majmun, a ne mogu bas da se slozim sa teorijom da devojke brze znaju sta hoce jer sve zavisi od osobe (ja sam npr. jaaaako ne odlucan a kad izaberem onda sam jaaako tvrdoglav... dok ne naidjem na tvrdji zid od svoje glave :) ) ali takodje imam gomilu drugarica koje vagaju cak i vise od mene, a i drugova koji su veoma drugaciji od mene, tj. recimo kao ti :)

Alnus Glutinosa

da, to je stvarno jedno veliko generalizovanje...devojke su ovakve, a momci ovakvi...nece da ide... :hm
evo, ja prva, nikad ne znam sta hocu...  :roll:  :stid:

Coolgemini

@Smrda

A zbog cega mislish da je komplikovanje stvari ako postavljas neka too moral pitanja??!!....ne radi se o tome da je to komplikovanje,mozda je to vishe stvar dubokog  ulazenja u psiho rezone kao npr...''Svidja mi se puno fizicki i psihicki,ali mi je dobra drugarica i ne znam sta da radim...Da li da je smuvam ili da ostanemo samo prijatelji??Ali ako ostanemo prijatelji,onda ce ona naci nekog drugog,a ja to necu moci da podnesem..''..ovo je recimo jedan monolog koji najbolje opisuje te psiho pojave..A ja jesam sklon tome da mnoge normalne stvari iz realnosti produkujem u psiho-deli varijante i mislim da su one skroz pozitivne bash zbog toga sto ti i ovako nemash ciste situacije u realnosti... :K
Nije mi jasna tvoja ogranicenost na tom polju...ne mozesh nikad biti uvek jasnog stava,iako mislish da si toga svesna da mozesh..Ne bih cak ni rekao da su devojke mnogo odredjenije od muskaraca,ja nalazim mnogo vishe zenskih nedefinisanih primera :roll:
Mada,kao sto rece Alnus,sve su to generalizacije...nikad apsolutno tako... :happy:

Smrda

aman...nisam generalizovala,koji vam je ...sve cu da vas :F :F :F
uf...sad i coolg ....cek,cek...jedno po jedno..
@ dyki
nisam uopstavala
hehe...i hvala na kompilmentima...prosto ne znam sta da izaberem od ta dva!!!... :wink:..a kad smo kod lakog zakljucivanja....pa pogledaj moje prethodne postove...nisam mislila odmah,tipa u dva minuta nakon prvog upoznavanja....nego,srpski receno,mislim da devojka zna da li joj se neki decko svidja ili pa samim tim oni izgovori,dobar je,fin je,ali mi smo drugovi....ostaju samo to-izgovori za ne svidjas  mi se,nisi moj tip,bla,bla...
e na to sam mislila....ni ja ne znam uvek sta hocu,ali znam da li mi se  neko svidja ili ne...na to sam mislila kad sam rekla da devojka zna sta hoce...u smislu odnosa sa tim "mozda" drugom,jer da ga zeli...pa ne bi taj postao njoj najbolja drugarica...a i da postane,opet,ne bi bilo mesta izgovorima(da ih opet ne pominjem)...
i ne mislim da ima nesto lose u vaganj ukoliko ne traje beskonacno dugo?!?1...pa i ja vagam,ponekad... :>
jesi li me sad skapirao sta htedoh reci?!? :hm
@coolg
ma ljudi,odakle vam da sam ja tako jasnog stava?!?!? :hm
ispade ja sad :][
...nije u pitanju ogranicenost...i nisam mislila na moral pitanja....
ali eto..taj tvoj mnolog...dokle ti ides sa tom analizom?!?!?....to moze u nedogled da se analizira,razumes?!?...i zato sam rekla da se tako komplikuje,jer kako analiziranje odmice obicno bude vise stvari protiv nego za(bar je moje iskustvo takvo...),po principu kad sam se bi nesto uvrtis u glavu,crvic sumnje je cudo...i sto vise analiziras,sve je veca zbrka u glavi....
ljubav je jednostavna...ljudi su komplikovani...na to sam mislila...
a ajde na tom primeru...tebi se ona svidja,i?...imas dve opcije ili zagrizi ili odustani...nema tu mnogo mudrosti...a sto je ne bi smuvao ako ti se svidja?..e vidis,sad meni to nije jasno...zasto razmisljas da li da je smuvas ako ti odgovara kako kazes?jos sa druge strane znas da bi vase prijateljstvo trpelo kad bi ona nasla drugog....
i kad vec nemas ciste situacije u realnosti zasto jos vise odmagati analiziranjem....to je mnogo rada za mozdane vijuge..
ma ti si pogresio fax,frojde :wink:
jesam li sad malo bila jasnija ?!? :hm
i da se zabelezi....ne generalizujem stvari...zaista....

dyki

@smrda aaaaaaa.... kapish, kapish, sad kapish... nego... sta radis veceras? hahaha  :)  :cvet
ali bila si jasnog stava prilicno, nemo' sad da se vadis  :run  :)
a i to sto si rekla, ako premisljanje traje vise od recimo mesec dana... u najavi nema sanse :)

Smrda

pa o tome ti pricam...cim se premislja...znaci nesto ne stima...sto ce reci...(ja bih najradije rekla ljudi,ali frajer nisampa bas ne znam...ali imam dosta drugova koji se slazu sa mnom...)....zna da li joj se svidja ili ne....nema drugog izgovora..
ne vadim se,bre ...istripovali ste me,  :box...pa sam sve iscitala opet  :hm...i stav se samo odnosi na situaciju "moze da bidne ali ne mora da znaci" prijateljstvo/veza... :wink:
a veceras...pa cekaj da vidim da li imam pola sata za tebe od svih onih silnih momaka...hehe :K
:cvet :cvet

Coolgemini

Quote.e vidis,sad meni to nije jasno...zasto razmisljas da li da je smuvas ako ti odgovara kako kazes?jos sa druge strane znas da bi vase prijateljstvo trpelo kad bi ona nasla drugog....
i kad vec nemas ciste situacije u realnosti zasto jos vise odmagati analiziranjem....to je mnogo rada za mozdane vijuge..
ma ti si pogresio fax,frojde
jesam li sad malo bila jasnija ?!?
i da se zabelezi....ne generalizujem stvari...zaista....
Hehehehe...Frojde,prevazishla si cak i mene,psiho-deli analizatora :>
Ukapirao sam te...vrtimo istu pricu u sustini...samo smo zakomplikovali bash ljudski... :)
Analiza generalno nije losha...naravno ako je koristish sa granicom...ne prevelikog ulazenja u dubinu,niti bash preteranog gledanja sa povrsine..
nisam mislio na neizbeznu analizu...nego na normalnu pojavu da nesto analizirash sto mislish da je bitno za tebe :wink:Ali da ne idem previshe u psihologiju :K
Uvek bih uradio ono sto je najbolje za mene...a i da drugi bude zadovoljan...Naravno,posle analize :>

AquArius

Quote from: Coolgemini on 18-11-2006, 18:21:39
Ukapirao sam te...vrtimo istu pricu u sustini...samo smo zakomplikovali bash ljudski... :)

:>
Sta reci vise od ovoga.

Pogled je dovoljan da vidis da li ti se neko svidja ili ne.
Dva da znas da li zelis nesto vise.
Treci je vec potvrda.

Ko shvati bukvlano jedan, dva i tri ima da ga  :F

8)

stef

 Nisam bas siguran u tvoju teoriju Aqua. Nekad mi se cura ne svidi odmah, ali posle nekog vremena, upoznavanja, druzenja, kao da se rodi atrakcija,postane mi slatka, senzualna...iako je ranije nisam gledao na taj nacinTesko mi je bas zbog toga da razgranicim druzenje, flert i nesto vise...Narocito sto se kod mene to vrlo lako pretvori u nesto konkretno, a da nisam jos izvagao situaciju.Samo da na kraju ne ispadne kiselo grozde. :ninja:
A gledaj obrnuti primer, ja ne ostavljam neki prvi utisak, ali kad me covek upozna, ali stvarno upozna, promeni se utisak (pocnu da me izbegavaju :lol2:) :run.