Veza, mu¹ko-¾enski odnosi i prijateljstva

Started by AquArius, 27-06-2006, 00:38:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

Darker

Quotesamo treba da nas slusate...nista vise...
Tako simptomatièno za ¾ene :cvet
Quotei ja mislm da flert je dobra start......pa posle sta se desi,desi se...
hahahahah, pesnikinja iz Holandije recimo :K :K :K
Ali, ovim mo¾emo da zakljuèimo najmanje dve teme: Prijateljstvo i veza su potekli sa istog izvora- daklem, flerta
I jednu stariju temu: da je ok flert u vezi, jer je to i put za sticanje novih prijateljstava :angel: :angel:

willie the scot

dodjosmo do mog zakljucka-prijateljstvo nije primarni cilj nijedne musko-zenske komunikacije.

Smrda

WTS a ko je rekao da je to primarni cilj?!?!?.....eto opet muski ne sluaju....hehehe :K :wink:
@D...ti bi bas da zatvoris temu,a?!?!?...cccccc .grins.
i da dokazes da si u pravu,je li?!?! :roll:
sa prvom pretpostavkom s donekle slazem,a donekle i ne...zavisi od uzrasta u kom se prijateljstvo zacinje... :K
a te andjelcice necu ni da komentarisem...da li je ok ili nije...sta znam ja....ja sam plava u dusi..   :a

Darker

Quotesa prvom pretpostavkom s donekle slazem,a donekle i ne...zavisi od uzrasta u kom se prijateljstvo zacinje..
Pa macanko, onaj citat je tvoj: Flert je dobar start-a posle ¹ta bude... Donekle se sla¾e¹ sa sopstvenim postom????

Smrda

pa bre D,opet izvlacis stvari iz konteksta  :F
(eto odgovora na tvje pitanje iz teme..Zasto...!?!?!)... :wink:
taj citat je bio odgovor na maslackicin(eh..morala sam nekako da stavim zenski rod!!) post i dykiev primer....za to sam mislila da je flert dobar start....
citaj malo bolje....i opet nista ne slusas....kako simptomaticno za muske... :K :roll: :K
hehehe :)

Al-Jasmina

Quote from: willie the scot on 24-11-2006, 17:56:57
dodjosmo do mog zakljucka-prijateljstvo nije primarni cilj nijedne musko-zenske komunikacije.

Tako je,
vise su zajebancija, druzenje, idi mi-dodji mi na kafu,
upoznaj me sa tim secerom,
daj skriptu-nemoj da si cicija,
lihvare mali-ne zickaj mi poslednju pljugu... :K

volim musko zensko druzenje :happy:
bez side i kondoma - koja lakoca postojanja :smile:

you guys :cvet

Dukica

Ajd sad priznajte,ko se tu kome djasvi,a?! :K :K :K :K :K


Al-Jasmina


Smrda

vidi provokacije....c.c.....
dukice nemoj d bude  :F :F :F
ja isto mnogo gotivim druzenje sa momcima....cak mozda vise nego sa zenama.....mozda zto sto tako imam uvid u drugu stranu :K ,a mozda jer nema opterecenja i mnogo filozofiranja...

AquArius

Tema nam se pretvara u Sick Cycle Carousel...
Jer svako (hvala dragom Bogu) ima svoje misljenje, a u svoje ga ne moz's ubediti.

:lol:

:police:

Al-Jasmina

Mislim da tema verno podrazava sve kroz sta musko-zenska veza/prijateljstvo prolazi :)

AquArius

O, ne kazem da ne podrzava, bas "o contrer" (sto bi rek'o Del Boy) - podrzava samo tako  :lol:

Maslacak

Quote from: Al-Jasmina on 28-11-2006, 19:07:44
Tako je,
vise su zajebancija, druzenje, idi mi-dodji mi na kafu,
upoznaj me sa tim secerom,
daj skriptu-nemoj da si cicija,
lihvare mali-ne zickaj mi poslednju pljugu... :K

Hehehe...da....
I to je taako neodoljiva i slatka vrsta druzenja! :happy:

Smrda

ee...a znate sta ja najvise volim kod mesovitog drustva?!?....
moji drugari kad ja nesto kazem ili pocnem da pricam...nikad ne postavljaju podpitanja..nema " a zasto,a kako?!?, i sta sad?,i sta ti je rekao,bla,bla"...i funkcionisemo po principu ako oces reci ces....
naravno ovo mislim na casual talk....kafenisanje...

Al-Jasmina

i bio je red da neko progovori o lepotama tog druzenja :)