Klasicni farmaceut/kinja

Started by Bred, 08-06-2006, 12:32:48

Previous topic - Next topic

0 Members and 14 Guests are viewing this topic.

Al-Jasmina

..i dusu? Sto bi rekla smrdica :happy:

cvjetic

jeste,i dusu...dusu treba imati...

Roben

Quote from: cvjetic on 25-02-2007, 23:19:35
takav nam je sistem...ko se ne bori na sve nacine,propada..nazalost je tako...nekada se obrazovanje mnogo vise cijenilo...ali sta je tu je...moramo se boriti za sebe,ali ipak zadrzati dostojanstvo...
ја тебе ништа нисам разумео  :hmm
какав систем па пре би се убио него да тако нешто радим  :bljak:

cvjetic

ja kazem da vrijeme namece odredjene standarde ponasanja...ja se ne ponasam u skladu sa njima,i zato ce neko mozda bolje da prodje od mene u zivotu...to meni nije primarno...ja svojim prijateljima i neprijateljima pomazem kad god sam u mogucnosti...rekla sam da su sad takva losa vremena za sve generalno..a ako te konkretno zanima kakva sam ja po tom pitanju,hvala bogu pa imas koga da pitas,jer ja necu o sebi da pricam...

Roben

#154
мени се учинило да ти то оправдаваш пошто знаш те девојке вероватно
ја ти само кажем да никакви стандарди ме не могу натерати да газим преко мртвих ради личног успеха
ово је мало претешко речено али је тако
да ја дозволим себи то што је она себи дозволила због једног је*еног испита
та особа може да заврши 15 факултета она је за мене нула од човека

zoe

Цвјетић лепо рече, није то тако само код нас на факултету, има тога свугде... (Мада ја и даље желим да верујем да су то усамљени случајеви који су само изузеци са сврхом да потврде правило о људској доброти)

Поента је, шта ми можемо учинити да нпр. ситуација у нашем селу буде боља? Јер... зар ми нисмо бољи? Класични, образовани, талентовани, ентузијасте, фармацеути?

Al-Jasmina

Samo licnim primerom zoe,
mada oni koji su zadrti, nece se postideti tako lako...

cvjetic

ovaj forum je recimo veliki korak u svemu tome...dosta ljudi se ukljucuje,svakim danom sve vise...stvara se neka cjelina,makar ona bila virtuelna...

Roben

на факсу сам срео много таквих људи можда сам ја параноичан  :hmm

zoe

Међуљудски односи раде по принципу повратне спреге... нема параноје...

Форум јесте искорак!

Darker

Sem ovih registrovanih moljaca sa 0 poruka:-)

aziraphale

moram u manju digresiju, devojka me je vaistinu zasmejala.

stojim neki dan u redu da usmeno odgovaram istoriju etike sa farmacijom, jerbo sam, jel te, umesto ocene dobio "da se javi prof.". da nesto znam, pa i ne znam, pismeni je bio tri nedelje ranije, a ono se ne pamti ni batinom da te jure. u tom dobijam poruku u kojoj stoji poziv za dato vece sa jako dragom osobom koju nisam video oko godinu dana. naravno, osmeh obigrava oko citave glave, ne mozes ga uhvatiti, i tog trenutka kontam "jebo ti ispita, tebe je zvala ta cica da se napijete i nadruzite". devojka, koleginica, studentkinja, buduci farmaceut, stoji pored mene, gleda me i mrtva ozbiljna pita "a jesi li ti to dobio jako visoku ocenu cim se tako smejes?". i sta da joj kazem? "nije sve u oceni"? "postoji zivot izvan faksa"? "istina je tamo negde, a ne na institutu za istoriju farmacije sa etikom"!? skontao sam da je badava. nek razmislja o galenu, ja imam pametnija posla. (ispit sam polozio, na gurku, cisto da se zna).

stef

 To je zivot Azi...Studiras! Za sebe,za svoju dusu. Uboo ispit, koleginicu, moze ti se...Verovatno najlepsi dan u tvom zivotu...

Darker

Jeap, azira bio sam tu, stvarno si se kezio:-)
I postoji ¾ivot van faxa, ali neke ljude je ta etika stvarno stresirala... To su sve normalne reakcije, a tebi svaka èast, iako je to tvoje najnormalnija reakcija, ljudi malo prsnu, ili veæ doðu prsnuti na fax...

Bred

ono sto ja ne razumem jeste koji je krajnji cilj tim moljcima? da zavrse fax? pa svako ce ga zavrsiti, neko brze, neko sporije, neko s manjom neko s vecom mikom? zaposlice se, verovatno u nekoj apoteci i bakcace se sa bakama i dekama. i? ako se satiru zbog tog cilja-dzabe im. milion puta sam rekao da je za mene velicina samo onaj ko uspe da sve iskombinuje u zivotu-i na fakultet, posao, izlaske, decka/devojku a ne oni moljci za koje ne postoji nista drugo sem knjige i faxa. normalno da bi svako postizao extra rezultat kada bih zeleo da mu fax bude ono jedino u zivotu. a na ovaj gornji nacin se oblikuju ljudi koji funkcionisu samo uz pomoc amova koje je smrda spomenula. bilo kakvo odstupanje od tog pravca izaziva paniku i nesnalazenje. Jos vece je tragedija ako takvi dodju na neku, bilo kakvu, funkciju. qq :wall: