Klasicni farmaceut/kinja

Started by Bred, 08-06-2006, 12:32:48

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

katarina

#315
Quote...verska, rasna i druga netrpeljivost

Vrlo cest sindrom na nasem faxu, ispoljava se u vidu OGOVARANJA svega i svakog na sva usta! Cista zloba!

Darker

Ako nije tajna, o èemu vi to??

Enea


katarina

Quote from: Darker on 14-09-2007, 17:32:45
Ako nije tajna, o èemu vi to??

o necemu sto je vecina bar jednom osetila na svojoj kozi!

Darker

Dobro, ajde ne¹to konkretno, od rekla kazala nema nikakve koristi...

Enea

e ne bio ti zena na nashem faxu!

Darker

Na¾alost, jo¹ nisam ¾ena.
Svaki sledeæi post koji nema veze sa temom æe biti obrisan

katarina

Pa evo konkretno, jel vam se nikad nije desilo da odredjene osobe ili grupe ljudi na nasem faxu drze neke informacije samo za sebe? Muljaju "da niko ne vidi". Pitas ih nesto ne znaju, obecaju nesto, ne urade, kazu nesto,al onda ne paze ko ih slusa. Ma fuj! Bilo pa proslo, razocarala se, idem dalje! Hteli ili ne, svi mi pomalo smatramo jedni druge konkurencijom, tako i treba da bude, al ja ipak volim fer play!

Enea

#323
pomrachi mi se svest kada treba da zickam skripte =(

od toga da bih ja nekome sve sazvakala, do detaljnog pojashnjenja svakog izuzetka, zauzvrat uglavnom dobijem neke poluinformacije.. ili ni toliko. naravno, chast izuzecima, uvek ih ima, na srecju! <3

mikele

Али мени то не делује као ''нетрпељивост''.Мени то више делује као себичлук и болесна љубомора.
Мислим да је нетрпељивост мало тешка реч за овај пример.Али у сваком случају пример стоји и много је чест,али то је само због тога што  многи гледају на колеге као на неку конкуренцију,што је по мени тотално небулозно.Јер под овим небом има места за све нас. :wink:

katarina

Slazem se da je 'netrpeljivost' teska rec, al nekako me asociralo na to! Znam da jos uvek ima dobrih ljudi!

igrackica

ZLOBA! To je prava rec!
Lazne informacije, nepotpune informacije, "nisi bila na predavanju, ne moze", "nemam testove, ja sam sve ucio", "doneci ti sutra" (bude nikad) itd.
Licno nisam imala problema, valjda sam u kontaktu sa pravim ljudima i sve dobijem, ali znam kome da trazim  :wink:
Medjutim, bila sam prisutna kad nego LAZE mrtav 'ladan, e to me bas ubilo u pojam.
Generalno jako lose misljenje imam o devojkama sa fakulteta, osim par izuzetaka, ali bukvalno par!
Naravno, za sve forumase sve pohvale, ovde svako pomaze, stvarno!
A o drugom apsektu "kokosinjca" bolje i da ne govorim, svako zna o tebi bolje od tebe samog. Neverovatno!

Bred

ma igrackice, slobodno opleti. :K
A ovo je tema za klasicne farmaceute

cvjetic

ja stvarno ne znam nista sto se desava na faksu...mozda sam u poslednje vrijeme vise upucena,jer mi se prosirio malo krug ljudi koje poznajem...ali ja imam svoju ekipu,i pravo da vam kazem,bas me boli dupe da gledam u tudje dvoriste dok je moje uredno...

katarina

Ponekad mi je stvarno drago sto sam obnovila godinu! Ima dobrih devojaka i njih se treba drzati, al opet moras ponekad "popiti kafu sa komsinicom i polemisati o najboljem prasku (skriptama)! Zarad dobrih komsijskih odnosa!