Klasicni farmaceut/kinja

Started by Bred, 08-06-2006, 12:32:48

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Kremenko

Ljudi bas  sam se iznenadila dok sam ovih dana iscitavala poruke u raznim temama.Prosto ne mogu pa poverujem da imamo toliko kolega nadarenih za psihologiju i pedagogiju.Kako se oni jadni brinu za nas ostale i spominju neke medvedje usluge   :wink:Bas su zlatni,hvala im!

pig_am_am

Quote from: nasty girl on 09-06-2006, 09:00:22
Brede ja joj to nikada ne bih oprostila... :neutral: :neutral: :neutral:

mislim da ti previse ocekujes od ljudi...koliko sam ja shvatila na ovom faxu svako gleda samo sebe i gazice preko mrtvih da ostvari svoj cilj...sto je veoma zalosno... :( :( :( :(

posle toliko vremena ovo se nije promenilo. kakve sve malogradjanstine... kakvih negativnih ljudi... ne mogu da verujem da ce takvi biti neki medicinski radnici...

ma pola njih je upisalo fakultet zbog para.

uzasnuta sam danas za sva vremena.

katarina

Ne, ne...neko je upisao i zbog kozmetologije...samo nesto nikako da doguram do te pete...
Ma znate koliko ljudi pokaze svoje pravo lice tek kad im se desi kiks u zivotu...malo mi je muka.

pig_am_am

e moja katarina... meni je muka malo vise od malo...

Maslacak

hoæe li neko reæi ¹ta se na primer konkretno desilo? :wink:

pig_am_am

pa ja sam slala na pm posto sam mislila da je ovde zabranjeno toliko bacanje hejta... :K

Wlada

Ма шта хејт! Дај да раскринкамо ту булументу да остали не насбасају на њено нечовештво!

pig_am_am

znate kakav je danas bio red za skriptarnicu? znate.
znate ko je slucajno dospeo medju prve?
[pig:sta se ovde ceka tako rano od pola 11?
studentkinja x:pa red za skriptarnicu
pig:jao evo stacu i ja,pa cu da kupim mojima koji nemaju sve sto im treba za upis...]
sad znate.

dolazi ta "poznanica" of mine.
ona:"eeeeeeej super. kupi mi to,to,to,to,to i to iiiiii to" [ni cao ni zdravo ni kako si]
ja:"ma evo imam ja viska uzmi,ne treba mi"
ona:"a treba mi i SV obrazac"
ja:"kupicu ti"

tako i bude.

drugi cin

mesto zlocina: salteri
ja:"evo izvoli"
ona:"a koliko to sve kosta?"

[pri tom ja zurim da popunim svoj SV i rekla sam joj da sam joj sve dala i nadala se da sam joj dala i do znanja da ode od mene,jer dok je pricala, dizala je ton na meni najneomiljenije frekvencije]

ja:"ma nista"
ona:"ma daj uzmi nemoj me piiip piiip", u fazonu "zurim,nemam vremena da se za***avam sa tobom".

a sta bi bilo da je cekala onaj red u skriptarnici? a gde je "hvala" bar za to sto sam joj poklonila sve.

btw,sto dinara koje mi je tutnula u ruku sam ostavila na salteru. a i kisobran svoj sam izgubila od zgrazavanja....

ali zgrazavanja nad tim tonom obracanja,pre svega.


ako se prepoznas,draga koleginice,znaj da sa tobom posla nikakva imati nikada necu. zato sto si nekulturna i drska.

Al-Jasmina

Pigi :cvet to su rani jadi
:ohwell:
Ti budi  :a, iz inata  :wink:

Wlada

Не сме таква једна особа да утиче на твоје расположење. Њој ће се вратити што је таква кад тад!

cvjetic

jao,ja sam vidjela danas kisobran...i nisam znala sta da uradim sa njega...i kucnula sam na prozor saltera...izvinite,izvinite,samo da vam ka...STUDENTSKA SLUZBA VISE NE RADI,ZNATE LI VI ZA RED!!!!  ...ali samo da vam ka... NE BUDITE DRSKI,DODJITE U RADNO VREME!!!! ...tako se zavrsila saga o kisobranu... :ohwell:

Wlada

Па јел ти лепо служи сад  :luda:

pig_am_am

 :happy: e cvetic... nadam se da si ga zadrzala. nije neki [madi in china je] ali ga nisam ni jednom koristila  :happy:

p.s. mogla si ih lupiti istim  :K

znam...off sam...znam... :K

tarantulica

Ne znam za¹to, verovatno zbog cele prièe, zami¹ljam cvjetica kako leti po Kumodra¾u sa ki¹obranom, kao Meri Popins  :trfr:

Bred

#374
ahahahahahaaha, leteci cvetic.
pa pig zasto si dopustila da vice na tebe???
generalno svi stduenti farmacije misle da su uhvatili Boga za onu stvar ako su upisali pax ipoo defaultu samo je njihovo vreme skupo i vredno. e pa takve ne podnosim i momentalno se distanciram i takvi od mene nikad nista nece dobiti. jednostavno nepostovanje drugog. a ima takvih i na forumu samo sto tu nece moci tako da se ponasaju  :wink: