Klasicni farmaceut/kinja

Started by Bred, 08-06-2006, 12:32:48

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

Bred


Maslacak

Quote from: vladimir on 29-03-2007, 06:43:26
Sistem je èudna stvar:tra¾i timski rad, a ubija slo¾nost tako ¹to pospe¹uje individualne razlike. :wink:

Apsolutno tacno, ovo i ja uvek govorim

Adonis_Vernalis

Hej, atipicni moji, a gde su rezultati onog projekta koji smo nekada davno pokretali zarad dostupnosti svih prostorija fakulteta studentima s hendikepom? Trinity je isla, raspitivala se, i...? I tada je vazduhom vrcao elektricitet sloznosti... pa se vremenom izvrcao...

Al-Jasmina

E to bi bio projekat wow
buduci da se i mi bipedi
ponekad krecemo okolo uz teskoce
(govorim zbog licnih nezgoda po stepenistu i u laboratoriji)

Darker

Hm, svako se èe¹e gde ga svrbi... trenutno, bar mene, najvi¹e svrbe kafiæ, kopirnica i wc... akobogda od ponedeljka imamo sapun!!
E sad... Danas me ljudi napljuva¹e kako je sramota da mi kujemo sapun za wc, kako to treba fax da radi, kako ionako dajemo pare za sve gluposti na faxu... Ja to ne razumem... Mo¾da sam glup, ali dobro... Meni je cilj da operem ruke... Ako æe svako od nas da da po 20 dind¾i za to, da bismo nekome skrenuli pa¾nju( a pritom oprali ruke ove godine) mislim da je to povrh svega-vrlo mala ¾rtva...

Smrda

Quote from: Darker on 30-03-2007, 23:47:29
E sad... Danas me ljudi napljuva¹e kako je sramota da mi kujemo sapun za wc, kako to treba fax da radi, kako ionako dajemo pare za sve gluposti na faxu... Ja to ne razumem... Mo¾da sam glup, ali dobro... Meni je cilj da operem ruke... Ako æe svako od nas da da po 20 dind¾i za to, da bismo nekome skrenuli pa¾nju( a pritom oprali ruke ove godine) mislim da je to povrh svega-vrlo mala ¾rtva...
e pa tu je razlika izmedju nas atipicnih,i "klasicnih"....
leptirici,kazem ja... :wink:

vladimir

Quote from: Bred on 29-03-2007, 13:16:04
penzionerko  :pljes:

hvala, hvala, mo¾da jednog dana nauèi¹ ne¹to korisno od mene... :>

Biæe, biæe dobro, uspeæe sve... :loptica :loptica :loptica

Duke

a da se postavi kutija kao u vreme slobe "Dinar za sapun" tako se niko nece naci osecen i opljackan, a ko god vidi sa strane tu kutiju, pa... nek im je cast, i skrenuce paznju

nikolay

zar ne bi trebalo fakultet da se srami time da studenti moraju da nabavljaju sapun? A moglo bi i da se napravi nesto na kozmektologiji i eto nam "dulce cum utili" (ili nisam lepo "spelovao" ovo.
  Ja podrzavam ovo za sapun,vise stvar principa nego sapuna.

Bred

nikolay malo si promasio temu...

nikolay

pa mozda,al NISAM jedini onda,zar ne?
Gde bas mene nadje?

Darker

Tema nije fakultet, nego studenti istog i njihov sluh za tuðe potrebe( i svoje)... studenti su imali sluha za to, organizovali smo se, imamo sapun, ali ta tema veæ postoji u drugom podforumu;-) Zato je malo off...

A primetio sam da ljudi sa drugih fakulteta nisu bolji. Kome god da sam prièao i za sapun i za kafiæ: svi su bili u fazonu: a jes, nema¹ pametnija posla, daj-æuti i studiraj, ¹ta te briga, ne ide¹ na taj fax da pere¹ ruke i da pije¹ kafu:-) Mo¾da su i u pravu?

tarantulica

Misli globalno, deluj lokalno....  :cvet


shumshi

[off]a i ti Dare, k'o da nemas o cemu pametnijem da pricas, nego o sapunu i kafi...  :K[/off]

zoe

Quote from: Darker on 01-05-2007, 10:08:31
Tema nije fakultet, nego studenti istog i njihov sluh za tuðe potrebe( i svoje)... studenti su imali sluha za to, organizovali smo se, imamo sapun,...


Е а кад смо код потреба својих и туђих... један разговор ме навео да размишљам о следећем:
Колико ћемо бити вољни да једног дана, када постанемо неке битне фаце у свету Фармације, улажемо у сам факултет и помогнемо млађим генерацијама да имају боље услове него што их ми сад имамо?

Замислите акцију неког махера, бившег студента ФФ, који је сада на челу неког магната и ето, жели да допринесе развоју своје струке тако што ће уложити у установу која је некада, колико-толико, уложила у њега те је он постао то што јесте! У овом трену, то би деловало тааако атипично!
А питам се, би ли могла постати класика?

У Свету то јесте класика...