Klasicni farmaceut/kinja

Started by Bred, 08-06-2006, 12:32:48

Previous topic - Next topic

0 Members and 21 Guests are viewing this topic.

stef

 Meni se cini da se budi svest studenata...

Al-Jasmina

i meni :happy:
a ono sto Zoe kaze je izuzetna ideja...
Istina, mislim da vec postoji neka vrsta saradnje
ali ili se niko nije popeo TOLIKO visoko da je u stanju da barata znatnim sredstvima
ili je inertan?

mimil

Quote from: zoe on 01-05-2007, 21:58:39
Замислите акцију неког махера, бившег студента ФФ, који је сада на челу неког магната и ето, жели да допринесе развоју своје струке тако што ће уложити у установу која је некада, колико-толико, уложила у њега те је он постао то што јесте!

Meni od kada sam se upisala na fax nije bilo jasno zasto ovoga kod nas vec nema jer ipak farm firme stoje malo bolje u odnosu na neke drugih struka u Srbiji... A tu bi trebalo da bude i saradnje sa ljudima koji na fakultetu rade i cudilo me je da niko ne zeli da ulaze u tu ustanovu...
Onda sam krenula na fax i shvatila sta znaci sintagma klasicni farmaceut... Pa mi se malo razjasnilo.

zoe

Па можда ће наша генерација бити у стању да промени значење синтагме класични фармацеут. Већ пар година постоји таква пракса на ЕТФ-у, код нас, у нашој земљици Србији! :)

marer_86

Quote from: Darker on 01-05-2007, 10:08:31
A primetio sam da ljudi sa drugih fakulteta nisu bolji. Kome god da sam prièao i za sapun i za kafiæ: svi su bili u fazonu: a jes, nema¹ pametnija posla, daj-æuti i studiraj, ¹ta te briga, ne ide¹ na taj fax da pere¹ ruke i da pije¹ kafu:-) Mo¾da su i u pravu?
idem verovatno u  :OFF verovatno je i njima fakultet u kumodrazu ... pa sta oni misle da cu kuci na dva sata kada imam pauzu ... a sto se tice wc ... pa covece, ipak smo na farmaciji ... jos jednom sorry for  :OFF

Darker

Hmmmmmmm, mislim da se klasiènim farmaceutima na faxu ure¾e u galvu: mi protiv faxa, onda im ne ide u glavu da posle poma¾u dotièni, koji ih je toliko iscimao;-)

zoe

Quote from: Darker on 02-05-2007, 19:04:39
Hmmmmmmm, mislim da se klasiènim farmaceutima na faxu ure¾e u galvu: mi protiv faxa, onda im ne ide u glavu da posle poma¾u dotièni, koji ih je toliko iscimao;-)

Па можда баш зато! Да нешто промене, да буде боље! Да некоме некад буде лакше и лепше!

Darker

Hmmmmmmm, da, ali onda nek poma¾u studentima-ne faxu;-)

zoe

Quote from: Darker on 02-05-2007, 19:08:36
Hmmmmmmm, da, ali onda nek poma¾u studentima-ne faxu;-)

Колико ја капирам, факс је ту због студената! Улагањем у нпр. боље опремљене лабораторије, улаже се у студенте, зар не?

philoserbiana

мислим да не спадам у класичне фармацеуте...хммммм,нисам сигурна ни да ли спадам у фармацеуте уопште...али вотевр мислим да сам и да ћу довољно пара да оставим на нашем факултету,рецимо од школарине...а за касније не гарантујем...иначе идеја је очаравајућа,али стварно... :1

Darker

Pa to i ka¾em, i previ¹e para ostavimo faxu dok smo studenti... Bolje da ostavimo studentima ne¹to;-)

Maslacak

Mislim da za nas fax povremeno doniraju i Hemofarm i Galenika itd.

yeca

A ¹ta mislite, mo¾da su neki magovi iz na¹e struke i po¾eleli da ulo¾e ne¹to u zdanje u Kumodra¾u, ali nisu nai¹li na razumevanje uprave??
Mo¾da i nisu ali me ovo ne bi èudilo...

Pa poènimo od obiènog kafiæa koji prethodni dekan nikako nije hteo da ustupi nekom drugom na vodjenje (kao ni bakicu) i ako je bilo interesenata...

Mislite o tome...

katarina

Da li je bilo interesenata? Ja ne znam za to. Bar ne za privatnike...

Darker

Opet odosmo daleko, vraæajte se na klasiène farmaceute!!