Klasicni farmaceut/kinja

Started by Bred, 08-06-2006, 12:32:48

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ivke

 Klasicnim , ali ga koristim  prema nacelima dobre higijenske prakse, tako da izgleda kao da je upotrebljeno  atipicno! :> Salu na stranu, sto se tice slaganja majci i takvih stvari mi se cini da nisam otisla u farmaceutsku krajnost ... ali mene vise plase neminovni simptomi zena farmaceuta posle 40. godine...Oni naizgled dobronamerni komentari, a u stvari  najzlobniji stav prema svakoj od koleginica, narocito posle nekoliko godina nevidjanja....Pretpostavljam da znate o cemu pricam.....

Adonis_Vernalis

Ivke...

mislim da se ta granica, posle koje se ispoljavaju ti simptomi, bitno spustila. Usudjujem se utvrditi je na 35... Uzgred, ostrica tih dobronamernih komentara uperena je prema svima, a ne samo prema koleginicama, narocito posle nekoliko godina nevidjanja. I, sto je najgrdje, nisu samo farmaceutkinje posle 35 sklone komentarisanju, vec i farmaceuti. Vrlo dobro znam o cemu pricas.

wolfeitzckie

Ispod 30, zakljuæio bih na osnovu sluèajnog uzorka.

lidija

Da li, zaista , mislite  da su zlobni komentari karakteristicni samo za farmaceute|farmaceutkinje?  :)



zoe

Quote from: lidija on 18-07-2007, 12:28:43
Da li, zaista , mislite  da su zlobni komentari karakteristicni samo za farmaceute|farmaceutkinje?  :)

Наравно да нису! :) Само што је у овом случају много гадно када се сплеткари по ходницима којима пролазиш сваки дан...

Ако се упореди површина нашега факултета са бројем оних који га свакодневно походе, долазимо до закључка да је у Независној држави Кумодраж прилично велика густина насељености. Узмимо још у обзир да је то острвска држава из које треба пловити летњи дан до подне у сусрет знацима суседних цивилизација... Самим тим, домороци су упућени једни на друге, а учмала атмосфера постаје савршена хранљива подлога за узгајање причица, прича, трачева и скандала!

Овог пута нећемо улазити у демографску анализу састава становништа, и покушаћемо да избегнемо стављање акцента на изузетну процентуалну заступљеност женске популације, јер се, према тврдњи сведока из претходних постова намеће закључак да су предиспозиције и склоност појединца ка сплеткарењу, оговарању и лицемерју, независна од пола.

:> :luda :>


Masha

Hihihihhi, zanimljivo se razvija ova tema. Kad pomenuste majicice i slaganje istih, ja ih slazem po bojama. Tacno je, jesam perfekcionista, ali sam ovome pribegla vise iz prakticnih razloga - skracujem vreme pri onome - sta obuci? Inace, stvari uvek vracam na svoje mesto i ne mogu da funkcionisem u haosu.  :run

stef

 Morao bih onda jos koju godinu da studiram, za sada ih samo slazem...i to ne uvek.

lidija

#307
Quote from: zoe on 18-07-2007, 12:47:06
Quote from: lidija on 18-07-2007, 12:28:43
Da li, zaista , mislite  da su zlobni komentari karakteristicni samo za farmaceute|farmaceutkinje?  :)

Наравно да нису! :) Само што је у овом случају много гадно када се сплеткари по ходницима којима пролазиш сваки дан...

Ако се упореди површина нашега факултета са бројем оних који га свакодневно походе, долазимо до закључка да је у Независној држави Кумодраж прилично велика густина насељености. Узмимо још у обзир да је то острвска држава из које треба пловити летњи дан до подне у сусрет знацима суседних цивилизација... Самим тим, домороци су упућени једни на друге, а учмала атмосфера постаје савршена хранљива подлога за узгајање причица, прича, трачева и скандала!

Овог пута нећемо улазити у демографску анализу састава становништа, и покушаћемо да избегнемо стављање акцента на изузетну процентуалну заступљеност женске популације, јер се, према тврдњи сведока из претходних постова намеће закључак да су предиспозиције и склоност појединца ка сплеткарењу, оговарању и лицемерју, независна од пола.

:> :luda :>
Pa, u pravu si. Izolacija i samoizolacija su teske stvari, koje vode ka cudnim putevima...
Pozz  :)


Bred

ja sam zapazio da polako ali sigurno postajem uobrazen i pocinjem malo sa visine gledati sve druge obicne smrtnike [ne-farmaceute] :hm :K

Smrda

cek,cek...a ranije nisi bio takav,a?
smajlic koji se kezi...heheh

aziraphale

Quote from: Smrda on 24-07-2007, 21:26:04
cek,cek...a ranije nisi bio takav,a?
smajlic koji se kezi...heheh


ej, smrdo, po pravilniku foruma zabranjeno je vredjati druge clanove foruma.
molim te, kontrolisi se.

Smrda

Quote from: aziraphale on 24-07-2007, 21:39:27
Quote from: Smrda on 24-07-2007, 21:26:04
cek,cek...a ranije nisi bio takav,a?
smajlic koji se kezi...heheh


ej, smrdo, po pravilniku foruma zabranjeno je vredjati druge clanove foruma.
molim te, kontrolisi se.
Bredly,zna da ja tako na NEklasican nacin izrazavam svoju naklonost...

:bljak: :luda :)

p.s. kontrola ne spada u karakterne odlike ...

Bred

nista ti ne brini smrdice :cvet

da, ranije nisam bio. toliko. :)

pig_am_am

klasika je tako relativna...

Smrda

nista Bredly,
ondak ponovo na citanje Gordost i predrasude....hehehhehe