Klasicni farmaceut/kinja

Started by Bred, 08-06-2006, 12:32:48

Previous topic - Next topic

0 Members and 9 Guests are viewing this topic.

Al-Jasmina

 :hm Mislim da zalazimo u domen necijih sposobnosti da konzumira gradivo i uspesno slaze okolinu :> a to je cista psihologija

suzaa1988

ja sam èula da èak postoje i osobe koje pogre¹no urade zadatke da bi drugi pepisali od njih, a posle toga urade sve kako treba

pig_am_am

ma daaaaaj.... aj sad. ko je jos toliko umobolan. pretera ga...

Maslacak

Mislim... zaista  :roll: Ne verujem.

Pre æe biti da osoba sluèajno pogre¹no uradi zadatak, neko prepi¹e, a osoba onda provali da je pogre¹no uradila pa ispravi...
a osoba koja je prepisala bude kivna ¹to se prepisivanje nije isplatilo pa tumaèi situaciju u skladu sa tim :K

suzaa1988

ne znam.znam da su to radile u srednjoj, ali ne znam da li su nastavile sa tim i na faxu. i to bi trebalo da je proverena informacija

pig_am_am

inace. ja ne cujem dobro i kad mi se neko obrati na ispitu uvek pogresno pitanje odgovorim.reko potrefim... a hocu da mu pomognem. sta ja imam od toga da li je on polozio ili ne. njegova stvar.  :roll:

suzaa1988

ma to je taèno, dok ne radi¹ to namerno, nema nikakve veze. ja ne volim da ¹aljem ceduljice.iskreno, pla¹im se da me ne uhvati prof,ali ako neko hoæe da vidi od mene ili da mu ¹apnem, pomoæi æu mu ako mogu

Maslacak

Ja sam i slala ceduljice, i ¹aputala, i name¹tala da gledaju od mene...
a sama apsolutno nikad ne prepisujem niti ikad ikog ne¹to pitam, jer se - bojim da me ne uhvate  :hmm
Koji paradox :>

Quote from: suzaa1988 on 24-09-2007, 19:35:47
ne znam.znam da su to radile u srednjoj, ali ne znam da li su nastavile sa tim i na faxu. i to bi trebalo da je proverena informacija
ma dobro... takve budale uvek i svugde postoje u jedan ili dva retka primerka :K
ali nemoj da ispadne da su to klasièni farmaceuti, pliz  :cvet


jecapereca

Quote from: suzaa1988 on 24-09-2007, 19:14:05
ja sam èula da èak postoje i osobe koje pogre¹no urade zadatke da bi drugi pepisali od njih, a posle toga urade sve kako treba
Ovo vec spada u domen patologije

willie the scot

prepisivanje je umetnost.

treba preneti dar drugima, neki se jednostavno boje da prepisuju,...druge boli uvo hoce li  biti uhvaceni. treci su opet toliki majstori da ih nikad ne uhvate do onog dana kada izdaju dozu 20X vecu od  terapijske.

sve u svemu, mislim da farmaceuti nisu takve cicije i streberi kao sto se ovde pise.

pomazite drugima...kada god sam pomogao nekome na ispitu taj neko nikad nije okrenuo glavu  u stranu na moje pitanje.

ako isticemo negativne primere na kraju cemo svi postati takvi i niko nikom nece hteti da pomogne.

pig_am_am

e... gde se uci ta umetnost?

u srednjoj skoli ceo razred prepisuje,a uhvate samo mene koja sedim u pretposlednjoj klupi...

na faksu nista zivo nisam prepisala. nauci me  :K

jeste, necemo o ta dva tri patoloska primera...

willie the scot

pa moras da pazis pig, ne treba od prepisivanja napraviti svinjariju :K


Maslacak

Quote from: willie the scot on 24-09-2007, 23:50:36
sve u svemu, mislim da farmaceuti nisu takve cicije i streberi kao sto se ovde pise.

pomazite drugima...kada god sam pomogao nekome na ispitu taj neko nikad nije okrenuo glavu  u stranu na moje pitanje.

ako isticemo negativne primere na kraju cemo svi postati takvi i niko nikom nece hteti da pomogne.

Ja se s tobom apslolutno sla¾em
i pisala sam elaborate ba¹ na ovoj temi
meðutim prièa se opet ponavlja
a ja sam odustala od ideje da branim kolege
da se ne bih ponavljala...

Ajvi

Quote from: Maslacak on 25-09-2007, 00:03:17
Quote from: willie the scot on 24-09-2007, 23:50:36
sve u svemu, mislim da farmaceuti nisu takve cicije i streberi kao sto se ovde pise.

pomazite drugima...kada god sam pomogao nekome na ispitu taj neko nikad nije okrenuo glavu  u stranu na moje pitanje.

ako isticemo negativne primere na kraju cemo svi postati takvi i niko nikom nece hteti da pomogne.

Ja se s tobom apslolutno sla¾em
i pisala sam elaborate ba¹ na ovoj temi
meðutim prièa se opet ponavlja
a ja sam odustala od ideje da branim kolege
da se ne bih ponavljala...
apsolutno se slazem koleZe..
ja uvek, uvek pomazem drugima, kad god mogu.. i naravno odusevim se kad naidjem na iste takve face! (kao sto sam ja)  :K

Al-Jasmina

 :lol: :lol: :lol:
Ljudi ne shvataju koliko su u stanju da nekome ulepsaju dan
ako samo malo pomognu,
to je takva razmena pozitivne energije..
ponuditi skriptu, nesto resenih zadataka...par saveta
:cvet :cvet :cvet :cvet
i koliko su u stanju da onda budu kul u tudjim ocima :>