Klasicni farmaceut/kinja

Started by Bred, 08-06-2006, 12:32:48

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Bred

Dakle, sad sam se tako ubedacio da je to jezivo. Devojka tj koleginica koju znam od 1.godine, na ispitu iz broma se ponasala toliko arogantno da sam ja ostao bez reci! Ni na jedno pitanje koje sam je pitao nije htela da odgovori, sve vreme se pravila gluva i luda a sedela je tik pored mene  :][ :][ Jos se usudjuje da MENE pita SVOJE pitanje?!?! Kad je nisam oterao u   :sealedlips:
Toliko cinizma je previse za mene
Sta reci....
:shock

pereca

Quote from: Bred on 08-06-2006, 12:32:48
Dakle, sad sam se tako ubedacio da je to jezivo. Devojka tj koleginica koju znam od 1.godine, na ispitu iz broma se ponasala toliko arogantno da sam ja ostao bez reci! Ni na jedno pitanje koje sam je pitao nije htela da odgovori, sve vreme se pravila gluva i luda a sedela je tik pored mene  :][ :][ Jos se usudjuje da MENE pita SVOJE pitanje?!?! Kad je nisam oterao u   :sealedlips:
Toliko cinizma je previse za mene
Sta reci....
:shock

Ja bih to na disciplinsku komisiju!  :F

vladimir

Bruko, prepisivao si brome!Pa to je boza! :lol:  Ima nas raznih...

Bred

Nije vise boza. Pogotovo kad imas 2 dana da ih spremis.
Setih se da sma joj u 3.godini uradio prakticni iz imunologije jer nije imala pojma

yeca

Ko tebe kamenom, ti njega stenom   :>

vladimir

Opusti se, nemoj se nervirati i sledeæi put joj tra¾i seksualnu uslugu najgore vrste da bi joj pomogao! :twisted:
Hahahahaha, ¹alim se, naravno, na tvom mestu bih se od sad pa nadalje pravio da je ne poznajem. :angel:

Alnus Glutinosa

Bred, bolji ti je ovaj Vladimirov prvi savet, nego drugi! Go for it!!!  :V   :) :) :)

pereca

ne, nego idi na zavod i prijavi koleginicu koja je prepisivala od tebe, a ti bas to i ne volis i nasao si za shodno da se bunis jer zasto bi se ti ubijao od ucenja i prolazio isto kao prepisivaci  :twisted:


AquArius

Docekaces ti nju na farmaceutskoj...  :twisted:

I od sad pamet u glavu, a puskice u dzep!

Darker

hahahaaahaaah. Ljudi su genijalni...

nasty girl

Brede ja joj to nikada ne bih oprostila... :neutral: :neutral: :neutral:

mislim da ti previse ocekujes od ljudi...koliko sam ja shvatila na ovom faxu svako gleda samo sebe i gazice preko mrtvih da ostvari svoj cilj...sto je veoma zalosno... :( :( :( :(

Vampire 666

walking on dead bodies...yeah!!! >:D >:D

Bred

Aha, i previse ocekujem a ja nisam verovao kad su mi stariji studenti pricali da se to redovno desava. Valjda sam mislio da ako sa svima budes ok, i oni ce prema tebi... :roll: Srecom sto mi stvarno nije trebalo inace mi stvarno ne bi pomogla

Vampire 666

Sha da ti kazem...uzdaj se u se i u svoje pushkuce...

Alnus Glutinosa

A njoj je najveca kazna sto ovde 320 ljudi pljuje po njenoj licnosti.  :F :F :F