Klasicni farmaceut/kinja

Started by Bred, 08-06-2006, 12:32:48

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Vampire 666

Ma boli nju djana za sve...

vladimir

Quote from: Vampire 666 on 09-06-2006, 15:51:46
Ma boli nju djana za sve...

Na¾alost, taèno! Farmaceutska etika nas uèi da mi, farmaceuti, moramo da poma¾emo jedni drugima.Ako sad na fakultetu miniramo jedni druge, ¹ta li æe tek biti kad krenemo da radimo!!! :blink:
Jedan od ciljeva ovog foruma je i da da mali doprinos razbijanju fame da ne poma¾emo jedni drugima.To se mora promeniti jer je na¹ krajnji cilj ( barem bi trebalo ) dobrobit ljudi, a to æemo postiæi samo ako se dr¾imo zajedno ( bez obzira na razlike u mi¹ljenjima povodom raznih stvari )! :angel:

Vampire 666

Troo, troo, ali bih ja ipak stavio lichnu dobit ispred opste(jbg nisam altruista), sto ne opravdava nikako doticnu koleginicu...

nasty girl

Quote from: vladimir on 09-06-2006, 18:31:25
Quote from: Vampire 666 on 09-06-2006, 15:51:46
Ma boli nju djana za sve...

Na¾alost, taèno! Farmaceutska etika nas uèi da mi, farmaceuti, moramo da poma¾emo jedni drugima.Ako sad na fakultetu miniramo jedni druge, ¹ta li æe tek biti kad krenemo da radimo!!! :blink:
Jedan od ciljeva ovog foruma je i da da mali doprinos razbijanju fame da ne poma¾emo jedni drugima.To se mora promeniti jer je na¹ krajnji cilj ( barem bi trebalo ) dobrobit ljudi, a to æemo postiæi samo ako se dr¾imo zajedno ( bez obzira na razlike u mi¹ljenjima povodom raznih stvari )! :angel:

sve je to ok...ali morate da znate da nisu svi ljudi isti i da neki nece uopste da pomognu...

cvjetic

ma to samo  :F ja sam djevojci koju uopste ne znam na tim istim bromima izdiktirala citav zadatak,a moja drugarica nekom lijevom momku!ne druzis se sa pravim ljudima!

Darker

Quote from: vladimir on 09-06-2006, 18:31:25
Quote from: Vampire 666 on 09-06-2006, 15:51:46
Ma boli nju djana za sve...

Na¾alost, taèno! Farmaceutska etika nas uèi da mi, farmaceuti, moramo da poma¾emo jedni drugima.Ako sad na fakultetu miniramo jedni druge, ¹ta li æe tek biti kad krenemo da radimo!!! :blink:
Jedan od ciljeva ovog foruma je i da da mali doprinos razbijanju fame da ne poma¾emo jedni drugima.To se mora promeniti jer je na¹ krajnji cilj ( barem bi trebalo ) dobrobit ljudi, a to æemo postiæi samo ako se dr¾imo zajedno ( bez obzira na razlike u mi¹ljenjima povodom raznih stvari )! :angel:
Mo¾da nema taj predmet :> Ako je to uop¹te predmet :> :> :> :>

yeca


lijepa bosanka

Quote from: cvjetic on 09-06-2006, 20:23:29
ma to samo  :F ja sam djevojci koju uopste ne znam na tim istim bromima izdiktirala citav zadatak,a moja drugarica nekom lijevom momku!ne druzis se sa pravim ljudima!

Ma trebaju da se druze sa Bosankama!!! :wink: :lol:
A sto se tice te da je nazovem nesolidarnosti.....pa to je na nasem faxu katastrofa!!!! Ma davno sam se ja oko toga prestala nervirati!!!!
Nego Bred,dobro je tebi vladimir rekao....imaces ti priliku da joj vratis...al'onda pamet u glavu!!! :wink: :wink:

nasty girl

Quote from: lijepa bosanka on 09-06-2006, 22:10:31
Quote from: cvjetic on 09-06-2006, 20:23:29
ma to samo  :F ja sam djevojci koju uopste ne znam na tim istim bromima izdiktirala citav zadatak,a moja drugarica nekom lijevom momku!ne druzis se sa pravim ljudima!

Ma trebaju da se druze sa Bosankama!!! :wink: :lol:
A sto se tice te da je nazovem nesolidarnosti.....pa to je na nasem faxu katastrofa!!!! Ma davno sam se ja oko toga prestala nervirati!!!!
Nego Bred,dobro je tebi vladimir rekao....imaces ti priliku da joj vratis...al'onda pamet u glavu!!! :wink: :wink:


i to sto kazes treba da se druze sa Bosankama...

ja sam isto shvatila da niko nece da ti pomogne ,nego ljudi se samo trude da te iskoriste maximalno...ponekad pomislim da sva prijateljstva koja se sklope na ovom faxu su prijateljstva iz koristi... :( :( :( :(

yeca

Ma daaaaaj, ne preteruj Nasty

Ne umes da napravis pravi odabir  :~

nasty girl

veruj  mi yeco ne preterujem...

a sto se odabira tice to mi je uvek bila losija strana... :( :( :(

lijepa bosanka

ne daj se nasty....eto nadam se da cemo se bar mi sa foruma malo vise zbliziti...jednog dana organizovati okupljanje.... :Z

Vampire 666

...i opijanje... :PI :PI :PI :PI :PI :PI :PI

lijepa bosanka

Uh....slozismo se i nas dvoje u necemu!!!!  :lol: :lol: :wink:

Nea


  Ovaj Brede, moram da ti priznam nesto. Ja sam upoznala tu devojku pa sam je nagovorila da ti ne kaze nista.
  Izvini.
  Nemoj da se ljutis.
  Mislim, slazem se ja sa tim da treba da budemo kolegijalni, ali je u ovom slucaju sujeta prevladala.