Klasicni farmaceut/kinja

Started by Bred, 08-06-2006, 12:32:48

Previous topic - Next topic

0 Members and 10 Guests are viewing this topic.

vladimir

Quote from: Nea on 11-06-2006, 10:05:33
Ovaj Brede, moram da ti priznam nesto. Ja sam upoznala tu devojku pa sam je nagovorila da ti ne kaze nista.
Izvini.
Nemoj da se ljutis.
Mislim, slazem se ja sa tim da treba da budemo kolegijalni, ali je u ovom slucaju sujeta prevladala.

Hahahahahahahaha!!!!
Nea, jesi lik!Poèinje¹ da zbija¹ ¹ale i postaje¹ gotivna! :lol: :lol:

Darker

Ja kontam da ona nas od poèetka za*ebava, to sam èak i negde nabacio èini mi se... nea, aj u kafanu, èastim piæe... :> :> :> :> Mislim da se ljudi trude da prevaziðu taj svoj egoizam i da su ga svesni... ali su idalje egoisti! :> :>

Darker

 :OFF
A njega ne ispravlja¹??
Quotepostace te
:> :>
:OFF

Lena

#33
Quote from: Bred on 08-06-2006, 12:32:48
Ni na jedno pitanje koje sam je pitao nije htela da odgovori, sve vreme se pravila gluva i luda a sedela je tik pored mene  :][ :][ Jos se usudjuje da MENE pita SVOJE pitanje?!?!

Ajde jo¹ i da bude za onu prvu reèenicu da joj je bila frka da je ne uhvate.

Al kad se proèita druga e onda je to veæ bezobrazluk...

Ja sam se malo razoèarala kad sam bila na ve¾bama pro¹le godine...posle duuuuge pauze upisala sam èetvrtu godinu...i baksuz upadnem meðu ljude koji su upisali èetvrtu redovno, svi se znaju iz prve i tako to...Mo¾da ih je bilo troje-èetvoro 'kooperativnih' u grupi a kod ostalih sam ponekad imala oseæaj da sam nevidljiva...ja radim svoje i usput pitam ne¹to u vezi sa ve¾bom, kako se radi i jedva neko da odgovori...u redu, znam ja kakav je oseæaj kad ti upadne prido¹lica :) ali svejedno, neæe ti kruna sa glave pasti...pogotovo ¹to su mnogo vi¹e u toku sa materijom od mene...


Dodu¹e, posle sam odraðivala neke termine u drugoj grupi u kojoj je atmosfera bila skroz OK...prihvatili me od prvog momenta...tako da mislim da sam ipak bila malo baksuz ¹to se grupe tièe, neæu sad da generalizujem. 



zoe

Bred, nije to nista! jedna devojka je na testu iz anatomije i histologije pitala raznorazne ljude raznorazna pitanja, al gde je kvaka?! posle mi je rekla da je to radila da bi videla ko ce da je zezne i namerno kaze pogresan odgovor! reci da nije frik! ma ima raznih...

cvjetic

kakav je to lik,kako je uopste imala zivaca za to! :run

Bred

O Boze, pa to je bolesno :roll: Mislite da ima ljudi koji bi NAMERNO dali pogresan odgovor?!

yeca

Pa verujem da bi neki to uradili iz revolta...

nasty girl

Quote from: Bred on 13-06-2006, 10:09:52
O Boze, pa to je bolesno :roll: Mislite da ima ljudi koji bi NAMERNO dali pogresan odgovor?!

veruj mi iam i takvih ljudi....znam par primera....  :( :(

Darker


Jeca

Quote from: Bred on 08-06-2006, 12:32:48
Dakle, sad sam se tako ubedacio da je to jezivo. Devojka tj koleginica koju znam od 1.godine, na ispitu iz broma se ponasala toliko arogantno da sam ja ostao bez reci! Ni na jedno pitanje koje sam je pitao nije htela da odgovori, sve vreme se pravila gluva i luda a sedela je tik pored mene :][ :][ Jos se usudjuje da MENE pita SVOJE pitanje?!?! Kad je nisam oterao u :sealedlips:
Toliko cinizma je previse za mene
Sta reci....
:shock

eeeeeeeeh.... vecina je takvih... danas ti je superishka drugarica, a onda ti zabije noz u ledja... A cemu sve to? Stvarno ne znam... Kao da smo najveci neprijatelji, konkurencija, a ne na istim mukama i da treba da se medjusobno pomazemo... NAravno, ima izuzetaka, ali vrlo vrlo retko, NAZALOST!  :L

yeca

Kod mene uop¹te nije "vrlo vrlo retko"
Vi ili ne znate da napravite pravi odabir ili mnogo verujete ljudima ili oèekujete puno odnjih ili ne umete da provalite èoveka ili.... ¹ta god!!
Milion puta sam proèitala na ovom forumu "da je veæina na ovom faksu da gleda kako da te iskoristi, da niko nikome neæe da pomogne, da svi gledaju samo svoje du_e..." pa mislim a GDE SU SVI TI LJUDI?? :roll:
JESTE LI SE IKAD ZAPITALI DA NISTE VI U NEKOJ OD TIH GRUPA??
VI NIKADA U ®IVOTU NISTE GLEDALI SVOJE DUPE??
Dajte bre, 'ajde malo realnosti, pa ¾ivot je surov a mo¾e i jo¹ suroviji da bude ako ga vi takvim napravite..

Svakom se desi da se opeèe o nekog ili pogre¹i u vezi nekoga ali to treba da bude naravouèenije za sledeæi put
A i vi morate da znate ¹ta do koga mo¾ete da oèekujete (pa bilo to lo¹e ili NE©TO SUPER DOBRO) :`

nasty girl


evo yeco ja nisam takva...opekla sam se hiljadu puta...i opet se nisam opametila...i opet zelim da pomognem nekom(toj istoj osobi)ako mogu...zato sto sam ja jednostavno takva po prirodi... :( :(

Bred

Svako ko kaze da ne gleda prvo sebe-LAZE! I to debelo. Ali postoji razlika-da li cu pomoci nekom drugom ako imam vremena, znanja, priliku ili cu mu nonstalatno okrenuti ledja i ignorisati ga iil dati pogresan odgovor? To je pitanje? I tu se svako pokaze... kad tad.. pa makar i posle 4 godine...

nasty girl

ja prva ne gledam sebe....

moj problem je sto ja gazim preko sebe da bih pomogla drugom...

pitaj koga hoces ko me poznaje...

i to mi je ogromna mana...nikada se necu opametiti.... :'( :'( :'( :'(