Klasicni farmaceut/kinja

Started by Bred, 08-06-2006, 12:32:48

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

Adonis_Vernalis

#105
Pripremiæu ne¹to ¹to æu poèeti da objavljujem ovde i ¹to æe se, mnogima od vas, sigurno svideti... a moglo bi se i izvesti u lagumima ispod fakulteta, ako veæ preferirate rituale inicijacije i kostimirane procesije. Nije offtopic, pa se ne moram pla¹iti adminovog opravdanog gneva... Ali, glupo je vreme - raspust. Turska, Grèka, ova i ona mora... Zato, ni¹ta do jeseni. Do tada, razmi¹ljajte o alhemiji...  :wink:

stef

 Adonis mislis ne eksperimente tipa Farter Albertus?

Adonis_Vernalis

#107
Stef... Farter Albertus...? Valjda, Father/Frater Albertus... Ne, neee... postoji filozofska podloga cele stvari, koju bih voleo da dotaknem, razradim i podelim sa svima koji su zainteresovani. Prakticnu stranu alhemije ostavicu onima koji imaju za to vremena. Pa necu valjda cekati taj dan/cas/trenutak kada ce se svi molekuli koji cine vazduh u mojoj sobi premestiti na moju polovinu, a onu drugu ostaviti praznom.... Ovaj moj zemaljski zivot je previse kratak da bi ga tracio na trenutak koji se mozda nikada nece desiti...

zoe

QuoteUpozorenje: ova tema je neaktivna bar 120 dana.
Osim ako sigurno ¾elite odgovoriti na ovu temu, molimo da razmotrite otvaranje nove teme.

Е ово је стајало пре него што сам хтела написати овај пост!

Много сам се обрадовала када сам пронашла ову тему! Једна од најбољих на форуму! Заправо слика и прилика типичних форумаша! Штета што је замрла... Изгледа да су се сви молекули који чине овај форум преместили ван ове теме... :>

Smrda

Ok,ja sam prelistala temu...
I bas mi nije jasno o cemu se radi..posto od prvog posta do poslednje stigoste do alhemije??????
tako da...
sta sad ja ovde da pisem...o kolegijalnosti...ili o kostimiranim procesijama?
help...

Maslacak

Bravo zoe...ovo je jedna od tema koje su me nacisto navukle na forum :K
@smrda
pa eto, ti nisi ucestvovala ovde...mozes o kolegijalnosti, ili npr o tome sta mislis ko su klasicni, a ko atipicni farmaceuti na nasem faxu :>

cvjetic

za mene su atipicni ono drustvo iz coska od juce...prepoznace se...svi koji su prosli i dosli... :cvet :cvet :cvet

Smrda

hehehe..
e ovako...
kad sam ja upisala podelila sam ih u moljce i leptirice...
moljci su,koliko sam shvatila ovde navedeni kao klasicni..
a leptirici mu onda dodju atipicni...
e sad zasto moljci...
zato sto se uvuku na fax,i samo grabe za sebe,kao pamuk u ormanu...
i,da..to su ti,koji ne daju skripte na kopiranje...ne sapcu na ispitu,u najboljem slucaju,znam neke koji su u stanju  da pogresno sapnu,oni koji na vezbama sede i ne pomazu ...
itd...mislim da svi znamo ko su,zar ne?
#Prvi dan kad sam bila na vezbama,na faxu...bese to biologija...receno nam je da se kupe praktikumi...i znam da sam ja zamolila jednu devojku,koja je sedela do mene,da mi pozajmi da kopiram,jer je nestalo u skriptarnici...Rece ona meni da ne moze i da ako zelim da sam trebala ranije da se setim.I da je njen prktikum-samo njen!Tim recima!

Eh,
a ondak...upoznah divne ljude...i zaboravih na moljce....
Atipicni leptirici su oni koji se smeju na vezbama,sa kojima ti je prijatno,koje mozes da zamolis za uslugu,koji ce da ostane da odrade vezbu sa tobom,iako su svoju zavrsili,samo da ti ne bi izgubio potpis...
I drago mi je da ih ima sve vise....Aliu zaista,sve su opusteniji ljudi na faxu...
A pogotovu drustvo iz coska :wink:



Maslacak

Pa da, a sad mene zanima...
da li su mozda moljci ustvari atipicni? :> A "mi" (usudjujem se da sebe uguram u leptirice :a ) zapravo normalni, i vecina...da ne kazem tipicni?
Hm :happy:

cvjetic

da...i ja sam o tome razmisljala...a maslackic moze sebe da gura u leptirice... :cvet

Smrda

pa mislim da je to zakon jaceg,tj u ovom slucaju vecine...
da si me pitala na prvoj godini to pitanje-rekla bih da su moljci tipicni...
a danas...mislim da mi preovladjujemo...mi LEPTIRICI!!!!...sa sve tobom...heheh

stef

 Ja sam tipican farmaceut...

Maslacak

jeeee, ja sam leptiric  :~ :~
e smrdo, ova metafora za moljce i leptirice ti je  :Bog :Bog
meni je bas ovaj forum jako promenio misljenje o ljudima na faxu...valjda sam se uvek kretala u pogresnim krugovima...
Nije da je neko bio nesto los prema meni, kad su te skripte i sl. u pitanju, ali jednostavno, dosta sam bila okruzena ljudima koji imaju jako uzak pogled na svet...uglavnom nisu losi, ali su nekako, prazni...
a ovde...  :pljes: :pljes: :pljes:

Smrda

@ maslacak...
i meni se isto desilo,ja sam upoznala 3 osobe na pocetku faxa, koje su bile super..i sa njima giljala dok vas sve nism upoznala...veruju mi da nikoga nisam znala,jer me niuko nije stimulisao na razmisljanje,pricu...bilo sta...
imala sam utisak kad odem na fax...da sam u crnoj rupi,samo da odradim sta treba...i ajde caos...
zalsono,znam....ali stvari se menjaju...heheh

zoe

Quote from: smrda on 20-02-2007, 23:48:37
Ok,ja sam prelistala temu...
I bas mi nije jasno o cemu se radi..posto od prvog posta do poslednje stigoste do alhemije??????
tako da...
sta sad ja ovde da pisem...o kolegijalnosti...ili o kostimiranim procesijama?
help...
Највећа драж ове теме је њена еволуција!
Драго ми је што смо је регенерисали! Јупииии! :V :V :V