Klasicni farmaceut/kinja

Started by Bred, 08-06-2006, 12:32:48

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

vladimir

Quote from: AquArius on 25-06-2006, 18:23:57
Quotee da, jo¹ jedna stvar, uop¹te ne mislim da su svi gore navedeni TIPIÈNI FARMACEUTI!!
©ta, oni fini i dobri (kako god to shvatili) su Atipièni??

Mozda i jesu atipicni. Mozda su generalno fini i dobri atipicni  :shock
Ma, ko ce ga znati vise...



To je vec pitanje za temu Filozofija i njeni izrodi... :>

Maslacak

Quote from: Darker on 25-06-2006, 10:51:26
Pa to nije ni¹ta novo, to je ista prièa jo¹ od Isusovog vremena(pazi mene koji pote¾em Isusa, ccc :>) Uvek najvi¹e na**bu dobri i fini... Zakljuèak:ne treba biti ni previ¹e fin, sve u ravnote¾i... A da, i kad postoji dobar razlog(koji i ne mora da bude istinit) sve se mo¾e :wink: :wink: :wink:

Ah, znam ja to, ali najgore je kad onda ti sto vas cede pocnu da sire price kako ste nekolegijalni i slicno. Ja cak mislim da za veliku vecinu onih  za koje neki misle da su tako losi ljudi, su ustvari samo mozda njima licno nesto "zgresili", dok su mozda drugim ljudim haljidu puta pomogli. Naravno, los glas se cuje mnogo dalje od dobrog...

Hehe...bolje narodne poslovice nego isus  :angel  No, da se vratim ja, da ne bude  :OFF

Mislim da generalno neki ljudi malo previse ocekuju. Ja zaista imam samo lepa iskustva. A ako smo svi na ovom forumu samo dobri i fini, gde su onda svi ti tipicni farmaceuti?   :`

A da, jos nesto zanimljivo. Ajde, koliko procentualno ljudi ide na predavanja? Broj zaista nije veliki. A opet, pred ispit svi nekako imaju necije beleske...pitam se kako...  :>

Hocemo inicijaciju!  O0 Mogli bi da organizujemo nesto kao Drustvo mrtvih pesnika... da se sastajemo u nekakvoj pecini sa Adonisom, i citamo....neke zanimljive stare knjige o lecenju!  :~

Adonis_Vernalis

Quote from: Maslacak on 25-06-2006, 22:13:23
Hocemo inicijaciju! O0 Mogli bi da organizujemo nesto kao Drustvo mrtvih pesnika... da se sastajemo u nekakvoj pecini sa Adonisom, i citamo....neke zanimljive stare knjige o lecenju! :~

Ovo moze da se shvati na razlicite nacine...  :wink: Recimo da sam ja to shvatio na pravi nacin...  :K

Maslacak

Ma bilo bi skroz cool! Ja sam mislila na potpuno pozitivan nacin  :angel:  :[


vladimir

Quote from: Maslacak on 25-06-2006, 22:13:23
A da, jos nesto zanimljivo. Ajde, koliko procentualno ljudi ide na predavanja? Broj zaista nije veliki. A opet, pred ispit svi nekako imaju necije beleske...pitam se kako...  :>

Pa obrate se meni, a ja im prosledim ili ih uputim na onog ko ima!!! :twisted:
Kod mene nema da nema, samo mo¾' da nestane!!! :lol:

P.S. Vrh je predlog za Dru¹tvo...Adonis, mo¾e¹ biti ne¹to kao virtuelni R.Vilijams...Poka¾i nam kako se to radilo u tvoje vreme! :loptica

willie the scot

Quote from: Adonis_Vernalis on 26-06-2006, 07:36:22
Quote from: Maslacak on 25-06-2006, 22:13:23
Hocemo inicijaciju! O0 Mogli bi da organizujemo nesto kao Drustvo mrtvih pesnika... da se sastajemo u nekakvoj pecini sa Adonisom, i citamo....neke zanimljive stare knjige o lecenju! :~

Ovo moze da se shvati na razlicite nacine...  :wink: Recimo da sam ja to shvatio na pravi nacin...  :K
[/quo...jos da ubacimo neke okultne stvari i nabacimo jednog shamana-velikog majstora(adonisa) i eto vam ezotericno drustvo...ne, ozbiljno,ovo je super ideja,evo ja se prijavljujem za zvanje inicijatora,moja duznost ce biti da iniciram nove clanove metodom gluteus hiperemicus iliti :F...

willie the scot

eto,ideja je toliko dobra da sam u prethodnoj poruci uspeo da citiram sam sebe...

Maslacak

Haha :lol:

Osecam se prosto ponosno sto vam se ideja svidja! :loptica

I tako...nista od stereotipa o farmaceutima kao bed gajsima i grlsima...

Mi smo ustvari jedna vrlo produhovljena i emocionalno bogata zajednica  :>  O0

AquArius

A jednog dana, ako Bog da i ne samo "vrlo produhovljena i emocionalno" bogata   :lol:   :wink:  8)

Adonis_Vernalis

Eto, jos samo da nadjemo pecinu iza fakulteta... Bila je jednom jedna rupa, ali je zaravnjena otkada su nasuli svu ovu zuckastu zemljurinu oko fakulteta... Ili da sacekamo da ta zemlja postane suma... i olista...  :K Podrum fakulteta? Hmhm.. o da... ima tamo jedno fino atomsko skloniste sa vratima koja se otvaraju kao na brodu... a i blizu je magacin farmakognozije...   :wink: 8)  :ninja:


AquArius

QuotePodrum fakulteta? Hmhm.. o da... ima tamo jedno fino atomsko skloniste sa vratima koja se otvaraju kao na brodu... a i blizu je magacin farmakognozije...    :wink:  8)  :ninja: 

:K  :sealedlips:  :>   :lol:  :1

Jeca

Quote from: vladimir on 26-06-2006, 15:37:22
Quote from: Maslacak on 25-06-2006, 22:13:23
A da, jos nesto zanimljivo. Ajde, koliko procentualno ljudi ide na predavanja? Broj zaista nije veliki. A opet, pred ispit svi nekako imaju necije beleske...pitam se kako... :>

Pa obrate se meni, a ja im prosledim ili ih uputim na onog ko ima!!! :twisted:
Kod mene nema da nema, samo mo¾' da nestane!!! :lol:

P.S. Vrh je predlog za Dru¹tvo...Adonis, mo¾e¹ biti ne¹to kao virtuelni R.Vilijams...Poka¾i nam kako se to radilo u tvoje vreme! :loptica

Hahaha...Adonis kao da ima 100 godina i zamisljam svi se okupimo oko vatrice i pocne prica: "U moje vreme, mi smo ucili iz Farmakognozije staaaaaaarog profesora Tucakova...." hehehe... bas superishka :)


Adonis_Vernalis

Vala bas... Prilicno haripoterovska atmosfera, zar ne?  :wink:

vladimir

©ta fali Hari Poteru? :wink:
Mo¾e!

AquArius