Klasicni farmaceut/kinja

Started by Bred, 08-06-2006, 12:32:48

Previous topic - Next topic

0 Members and 22 Guests are viewing this topic.

Smrda

lagume imamo,
farmaceute takodje,
a kriterijume?
test inicijacije?
cime bi neko zasluzio da bude u tajnom drustvu ?
recimo...

Masha

#136
Hhahahah recimo da ima bar dva blama za vece. Sto se mene tice, ja sam prebacila normu.  :)

Wolf

Inicijacija...Da trci go po stepenistu...
Ili po faxu :shock

mikele

Дуго сам размишљао да ли да ово напишем па сам коначно решио.
Ево још једног примера какви су људи на нашем факсу.
Две другарице,друже се на факсу од прве године,сваке године су у истим групама јер се међусобно чекају да се заједно упишу у наредну годину.Значи баш се екстра друже и може се рећи да су најбоље другарице,бар у оквиру факултета.То је увод,сада следи главна радња.Дошло време да се спрема један велики испит и једна од наших главних јунакиња реши да узме приватне часове,а да то скоро нико не зна.Друга девојка,да ли што нема новца или једноставно није ни знала за те часове,решила је да учи сама код куће.Девојка која је ишла на часове је наравно знала све цаке  везане за испит,шта и како треба да се учи.И није јој ни пало на памет да то подели са својом најбољом другарицом која је у пар наврата питала своју другарицу за неке ствари које је ова знала са часова,али наравно није то хтела да каже својој другарици јер је ривалитет постао сувише изражен,тј и једна и друга су до тада биле јако успешне,па је жеља за ''победом'' постала сувише јака.Дошло је време да наше главне јунакиње полажу испит и једна је положила,а друга је пала.Наравно погађате ко је пао,а ко положио.Онда се једног дана сасвим случајно сазнало да је ова ишла на часове,али ниједна од њих две није хтела да поново потеже ту тему и све је остало на томе.
Тужно,али истинито :wall: :wall: :wall:

Smrda

mogla bih da razumem da nije htela da kaze zbog stida,blama,ili mozda da sacuva osobu kod koje je isla na casove...
ali,malo mi je,bre,nenormalno da posle tolikog druzenja dodje do rivaliteta :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall:
ja ne verujem da bih imala sta da pricam sa takvom osobom...

Wolf

Samo znam da na faxu ima svakakvih likova
i da malo sta jos moze da me zacudi.

mackica

hehe...pa sto se ljudi cudite....pa dobro znate.... bez foliranja da je to a i jos mnogo ljigavog veoma prisutno na nasem faksu....to je bilo oduvek i uvek ce i biti .....nazalost....:(((
ali hvala Bogu ima i ono malo ljudi sto je bilo i ostalo normalno...i tri put ura za njih....:))))

Masha

Ja pokusavam da budem okruzena ljudima koji nisu kao gore pomenuti slucajevi. Do sada sam uspevala i nadam se da ce tako i ostati. Pitam se kako ih ne pece savest? Mada, verovatno je i nemaju.

mackica

kako draga da ih pece...kad je i nemaju....hihi

Al-Jasmina

Wolf, hoces ti prvi da otvoris sezonu tako sto ces imati tu cast da optrchish maraton po faksu u "Adamovom odelu"? :K

Wolf

Quote from: Al-Jasmina on 25-02-2007, 20:15:22
Wolf, hoces ti prvi da otvoris sezonu tako sto ces imati tu cast da optrchish maraton po faksu u "Adamovom odelu"? :K
Hahahaha...Ako budem zeleo da postanem clan tajnog drustva,
naravno da cu trcati :run

Al-Jasmina

To je duh! :K

Mada rekla bih da smo gledali previse filmo sa Corey Haimom (jel tako ono bese ide njegovo ime?)

Roben

микеле не моги да схватим ту која је пала да ћути и прави се као да се ништа није десило
додуше могу виђао сам и горе случајеве  :bljak:

jecapereca

Ovo sto je mikele ispricao je strasno ali takodje nije prisutno samo na faksu vec i u sferama zivota koje nisu vezane za faks.Tuzno ali istinito.

cvjetic

takav nam je sistem...ko se ne bori na sve nacine,propada..nazalost je tako...nekada se obrazovanje mnogo vise cijenilo...ali sta je tu je...moramo se boriti za sebe,ali ipak zadrzati dostojanstvo...