Klasicni farmaceut/kinja

Started by Bred, 08-06-2006, 12:32:48

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

vladimir

Willie, brate Srbine, delim tvoje misljenje po pitanju botanike i gnozije.Samo, jednu molbu imam za tebe:ne persiraj Adonisu, covek nam je odavno skrenuo paznju da to ne radimo.Kapiram, postujes coveka i njegov rad, ali ovde smo svi ortaci i kolege i zato se tako i ophodimo jedni sa drugima. :wink:

willie the scot

izvinjavam se zbog persiranja,to i nije u duhu ovog foruma...nisam jos polozio gnoziju,ne bi bilo dobro da se naviknem pa da se profesoru na ispitu obratim sa "batice"...

vladimir

Jednostavno posmatraj na ovaj nacin:na forumu je jedno, na ispitu je drugo.Budi profesionalac i kul!

pereca


Darker

Ovaaaaj... Malo sam odsustvovao sa sopstvenog foruma :embarrased: :embarrased: :embarrased:
©ta æe nam peæina, kad imamo kafanu????  A ¹to se obreda tièe, kontam da bi ujed neke zmije pa potom inono3vanje njenog otrova bili odgovarajuæi :twisted: :twisted: :twisted:

Vampire 666

moze nesto kao test muskosti u filmu Flash Gordon....

Adonis_Vernalis

Willie,

koja je moja funkcija u FID-u? Hm... hm...  :ninja:

Imam clansku kartu... Mislim da sam clan Saveta FID-a, ali nisam siguran da sam ikada biran u tu funkciju... Mozda je najbolje da kazem da samo pomazem studentima da se oprobaju u necemu sto predstavlja moj zivot...

pereca

Nije bitna funkcija, bitno je sta radis i kakvi su rezultati.
Kad pocne da se obraca paznja na finkcije, fotelje i sl. od tog posla nema nista.

willie the scot

hteo sam samo da utvrdim koja frakcija profesora dominira u fid-u...nevermind...

Adonis_Vernalis

Eh, Willie, ajd kad vec ugazismo u... off topic, da ostanemo jos jedno vreme u njemu, pa da se razidjemo... Mogao si i da pitas, a ne samo da koristis svoju mocnu sposobnost dedukcije...  :wink:

U FID-u, koliko je meni poznato, niko ne dominira, niti ima potrebe za time. Ja trenutno imam puno afiniteta za tu vrstu rada i, nazalost, vidim da nema mnogo mojih istomisljenika... ali vidim da se slicni afiniteti bude i u drugim profesorima, pogotovo onim mladjim, ili onima koji su to nekada radili, na starom fakultetu, kada su i sami bili mladi docenti.

Bice bolje, jednog dana. Vi to necete znati, jer necete biti na fakultetu, ali bih zaista voleo da, kao na nemackim i americkim univerzitetima, i nasi studenti jednom pocnu da dobijaju prestizne nagrade za neke svoje projekte, resenja, izume i sl. FID ima potencijal da postane "inkubator" takvih talenata... a ja cu biti termostat...

Pa da se vratimo na topic... To ce biti oni klasicni farmaceuti o kojima pricamo sve vreme. Pogledajte istoriju farmacije... Polovina onih koji su menjali lik medicine i farmacije u XIX veku - a samim tim i covecanstva - bili su farmaceuti!

willie the scot


Adonis_Vernalis

Nego, znate li ¹ta je najveæi bedak ovog mog posla?

Ne znate?

To ¹to æete svi vi jednom zavr¹iti ovaj fakultet pa otiæi, tamo gde vas srce, noge i oèi vode... a ja æu ostati ovde...

AquArius

I onda dodju novi klinci, sveze ideje, a stari se vracaju, kad god stignu...  :loptica

Bred

Ne skrecite u off!!! Jao kad krenem detaljno da citam caffe i svastaru, osecam da ce biti na desetine izbrisanih postova i zakljucanih tema,ccc  :F

Darker

Jel to nešto na moj račun? :> :> :>
Pa dobro, samo su malo skrenuli u Å¡umu, pusti ljudi da sami naÄ'u stazu ponovo :> :> :>