Fizicka hemija

Started by katarina, 30-05-2006, 15:23:55

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

bebica111

zna li neko sta se desava sa fizickom? jel su izasli rezultati pismenog? jel zakazan usmeni?
znam da kod medenice treba da se predaju indexi nesto ranije, pa ako neko nesto sazna molim vas neka javi!!!!!

Coolgemini

E znam samo da su rezultati pismenog vec izashli...Za ostale informacije ne znam.

shmizla

bila sam ja danas do faxa, izasli su rezultati... znam da oni ljudi koji su kod nje treba u ponedeljak da budu tamo u 8:30 sa indexima...i mislim da ce vec u utorak poceti ispitivanje...

zivanshe

mislim da svi koji u ovom roku zele da polazu usmeni treba da dodju 11. u 8.30
ispravite me ako ste sigurni da greshim.

vestica

da li mozda neko ima kombinacije iz fizièke kod profesora?

zmajic

Jedna od asistentkinja mi je rakla da je potvrdjivanje 11.9., kao sto su kolege rekle. Rekla je da ce izaci u susret, jer su ih MB zamolili zbog fiziologije. Mi smo im rekli da imamo usmeni iz botanike. Sve u svemu bice dogovora da se ne poklope termini sa nekim drugim predmetima. Nadamo se da ce ispostovati dogovore, i da nece uvaliti neku kosku. :OFF
Sto se tice profana on je OK skroz!!!  :~

zivanshe

ajte, molim vas, recite mi na osnovu onoga shto ste videli i chuli, da li Maleshev ima neki deo gradiva, ili neko pitanje koje posebno voli, i neshto shto mu je narochito bitno?
mozda je glupo pitanje, ali, bash me zanima...   : ]

zoe

sve iz njegove knjige mu je bitno! stvarno! pa zna svaki zarez... kombinacije mogu da budu takve da nemas ni jedno pitanje koje si naucila iz praktikuma (ja sam bila takve srece, sva 4 van pimenog...)

zivanshe

heh...  :H
poshto mi je ispit 21. stici cu da nauchim sve!  :)   :wink:
valjda...

bebica111

Da li neko zna sta podrazumeva ispitno pitanje HEMIJSKI POTENCIJAL
Posto ima 4 podnaslova u knjizi – potencijal u visekomponetnnom/ jednokomponentnom/ homogenoj/ heterogenoj smesi.......? a Malesev je na predavanju nesto izbacivao,pa........

zoe

@bebica
Kod mene u knjizi stoji ovako: str 95 ti treba,
str 96 treba do pasusa koji pocinje "prema onome sto je receno..."
str 97 od ispod formule (2.20.12) do kraja podnaslova treba
str 98(od podnaslova), 99, 100 ti ne trebaju
str 101 od "U realnoj tecnoj smesi..." i ono malo na str 102 ti treba
podnaslov 2.20.4 ne treba

zivanshe

i ja cu reci hvala jer i meni ova informacija znachi:
hvala!

bebica111

HVALA puno!!!!!!!!

dekky

Je li, ljudi, mora li chovek da zna sva cetiri pitanja da bi polozio kod Malesheva? Mozes li nekako da se provuces? Za mene nema teoretske sanse da spremim ceo usmeni...  :'(

zoe

#119
Pa ljudi su ovde pisali razne price, npr. da mozes da polozis i ako 2 ne znas, ali sta da ti kazem... Gledaj bar da sve iscitas, da makar znas da beknes na zadatu temu...