Fizicka hemija

Started by katarina, 30-05-2006, 15:23:55

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Darker

Quote from: dekky on 20-09-2006, 12:17:33
Je li, ljudi, mora li chovek da zna sva cetiri pitanja da bi polozio kod Malesheva? Mozes li nekako da se provuces? Za mene nema teoretske sanse da spremim ceo usmeni...  :'(
Ono ¹to sigurno znam je da mo¾e¹ 1 pitanje da zameni¹ kod njega, naravno iz iste oblasti. To sam ja uradio, dakle kucne¹ na vrata kabineta, kad doðe naravno, i pita¹ da li mo¾e¹ da zameni¹ jedno pitanje, onda ti on da drugo... eto tako...

sandric

Pa ako si devojka moci ces da zamenis i 2 pitanja..salim se profesor je bas ok.Ja nisam polagala kod njega ali sam cula sve najbolje o njemu.Takodje i kod profesorke mozes da ne znas jedno pitanje,moja drugarica nije znala jedno pitanje pa je dobila 9....stvarno su jako korektni

Alnus Glutinosa

Ja sam polozila kod Malesheva, a nisam znala skoro ni da beknem...  :stid: Sad mi se sve vraca!!  :'(

TheCK

da li neko ima kombinacije pitanja iz fizicke!? mrzi me da ucim sve pa bi mi bas dobro doslo?!?!?!?

zmajic

Ljudi jel zna neko kad je usmen?! Jedna mnogo pametna koleginica, sto voli da pusta buve i deli dezinformacije, je danas rekla kako joj je "jedna od asistentkinja"  rekla da usmeni pocinje od cetvrtog!!! Znam ja da je 4. pismeni i nikad do sad ljudi sa ranije polozenim pismenim nisu polagali pre nego sto izadju rezultati pismenog, ali nek mi NEKO POTVRDI!!!! Please!!!!!  :'( :'( :'( :'( Jel' bio neko skoro do faxa?!!!

zivanshe

:) ti stalno chujesh neke chudne i zanimljive stvari od nekoga.
ja sam danas bila na fakultetu, i na fizichkoj josh nisu ni spiskove okachili. samo pishe da je pismeni 4. (ne secam se u koliko sati).
idem 5. opet do fakulteta.

zmajic

Ma imam jednu koleginicu sto mnogo voli da pusta buve i deli dezinformacije. Rekla sam da cu da joj kupim prasak protiv buva i da joj ga dam na faxu. Okrene par nas pred ispit cisto da nam digne pritisak i tako... Cak je i rekla da su juce popodne istakli liste. Prosto joj vise ne odgovaram na poruke i pozive!! 
MZRIM TAKVE LJUDE!!!!!! :OFF :OFF :OFF :OFF
PS-ljudi izvinite malo mi je frka.  :ohwell:

zivanshe

:lol2: zanimljiv lik... (ko zna, mozda je i u pravu za spiskove...)
napisacu ovde ono shto saznam 5og. :)

zmajic

#128
Ljudi potvrdjivanje fizicke je u cetvrtak u 13h. Ovo je iz prve ruke informacija! Malo ljudi ima za pismeni pa ce odmah da ih ocene (mislim za dan)! Spiiskovi su izasli takodje!

zivanshe


zmajic

Pa za to smo tu! :cvet
Mani je u interesu da sto vise ljudi potvrdi! Uzdam se u to, mada me malo i prezime vadi. Necu biti u udarnom terminu (bar se nadam :ohwell:)

zoe

Srecno svima sutra! I ja sam cula da ce rezultati biti odmah sutradan...

zmajic

Rezultati su sutra u 12h!
Cula sam da je Mara rekla da Melesev ce pitati tek od ponedeljka!  :ziveli :~ Ima nade, ima!

bebica111

zna li neko kad otprilike pocinje usmeni kod medenice?

zmajic

Mislim da nije moglo bolje da mi zapadne. Poslednji dan roka kod profesora!  :~ Jos samo da ga dam!!!!!
A oni divni ljudi koji su pustaliu buve ujeli su se za d...   :box