Fizicka hemija

Started by katarina, 30-05-2006, 15:23:55

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Ksenija

Cula sam da je predrok iz fizicke tezi od samog roka,da li je to tacno?glupo zvuci ..mada nije nemoguce

Maslacak

ne znam, meni je pismeni iz fizicke bio super...nije bas da toliko hvataju na sitnice...bitno je da kapirate i da imate logiku.
ali nadjite stare testove pa proradite, videcete cisto kako funkcionisu.

npr, kad sam ja polagala, bilo je pitanje od cega zavisi boja rastvora
pa ponudjeno apsorbancija, debljina sloja, i talasna duzina apsorpcije...
i jako malo ljudi je znalo to da uradi, sto je meni bilo neshvatljivo.

Inace, odgovor je talasna duzina :K

Bred

Ksenija pobogu, pa imas primere testova iz ranijih godina, uploadovano je pa pogledaj.

markoni

Bred, mozes li ponovo da uploadujes testove?

Ksenija

Bred slabo se vide ubaci opet!

Bred

da, znam da su losi , em su kopirani milion puta em je skener los, tako da je to bilo najbolje sto sam mogao. ako neko ima nesto bolje-neka uploaduje. u suprtnom moracete da se mucite i becite oci. Ili ako hoce neko da mu dam te testove pa da ih prekuca?

markoni

Bred, da li bi mogao ponovo da uploadujes testove iz fizicke, posto proslog puta nisam uspeo da stignem da ih skinem, a sada ih vise nema na postavljenom linku. Unapred hvala.

Bred

markoni, tek sledece nedelje...

marer_86

pa jesi li pogledao ovu temu


http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,5603.0.html  ??

markoni

Da li neko moze da mi kaze na koju se foru radi usmeni iz fizicke, posto sam nacuo da ce se ove godine raditi pismeno, pa mi nije bas jasno da li je ispit u formi testa (zaokruzivanje i dopunjavanje) ili dobijes jedno od onih ispitnih pitanja pa pises?

Maslacak

nema neke fore
izvuces kombinaciju ispitnih pitanja (kupis pitanja u kopirnici)
(komada 4)
pitanja su obimna...u smislu: obicno jedna lekcija/poglavlje
ispises koncept koliki hoces
i odgovaras pred profesorima
kao i svaki usmeni ispit :happy:

a to za pismeno polaganje stvarno ne znam, nisam nista cula...

farmacoa

Mislim da ta informacija vazi za bolonjce, a ne za nas. Koliko sam obavesten, imacemo klasican usmeni, kao sto je Maslacak opisala... :-)

hulio_salinas

#162
Mi (Bolonjci) smo vec imali test (kolokvijum) iz Fizicke hemije. Ne znam da li se to i na vas odnosi, ali treba proveriti.

Mozda je i vama promenjeno, ali ko bi ga znao...

marer_86

dali postoje grupe na ispitu ili svi rade jednu istu grupu zadataka??? :roll:

Vanja9

Zna li neko koliko traje ispit,koliko treba za prolaz i hoce li da pomognu asistenti?HVALA