Fizicka hemija

Started by katarina, 30-05-2006, 15:23:55

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

nasty girl

mislim da treba , ali nemam pojma kada....

Maza15

Ako ima neko èije prezime poèinje na neko od zadnjih slova abecede,a zapao je kod male¹eva za usmeni, i pritom ne izlazi vrlo rado bi se menjala sa njim jer mi je prezime na e...  :smekerica:

UFG

Da li ce usmeni poceti odmah 25. ili ce se tad samo predati indexi i odgovarati oni koji zele bas taj dan? Zna li ko kako je bilo na prvom terminu za usmeni 6.6.? Znalo se desavati da i profesor i profesorka, ili samo jedno, pocinju pitati tek nekoliko dana nakon predaje indexa.

markoni

Da li neko zna da li je i sutra moguca zamena za odgovaranje?

Ksenija

6.6 niko nije izasao,tako su bar rekle tehnicarke i profesori su se malo naljutili sto smo ih iskulirali...danas je malesev izbacio spisak ko kad polaze i nije pitao odmah danas,a medenica je bila ambiciozna i htela i danas da pita,ne znam da li je danas neko odgovarao ,ali znam da vec sutra kod nje uveliko pocinje usmeni

marer_86

hajde ako se seti ko kakve kombinacije iz fizicke kod medenice i maleseva neka postuje ...naravno ovo vazi za vas starije koji ste ovo cudo polagali :smekerica: :K :K

Maslacak

1. Atomski spektri. Nastanak, karakteristiène velièine, primena.
2. Adijabatski proces. P-V dijagram izotermsih i adijabatskih promena stanja sistema.
3. Teènosti potpuno nerastvorljive jedna u drugoj.
4. Elektroliti. Stepen protolize. Van Hofov broj i odreðivanje.

prommy

@marer: znas kako, ja sam bio kod Maleseva, mislim da on vise ne pita..

No pitanja su mi bila: Entalpija,
                       Podela disperznih sistema prema velièini dispergovanih èestica. Podela koloidnih disperznih
                       sistema prema solvataciji, unutra¹njoj graði i povratnosti talo¾enja,
                       Fluorescencija. Nastanak i podela,
                       i Kolrau¹ovi zakoni provodljivosti..


maxy

Ja sam bila kod Medenice,a pitanja su mi bila
1.Spektrofotometrija
2.Polarizacija elektroda
3.Odredjivanje strukture kristala
4.Izvodjenje neke jednacine,ne secam se tacno koje,medju zadnjim pitanjima iz prve oblasti

Ksenija

Quote from: maxy on 28-06-2007, 21:39:43
Ja sam bila kod Medenice,a pitanja su mi bila
1.Spektrofotometrija
2.Polarizacija elektroda
3.Odredjivanje strukture kristala
4.Izvodjenje neke jednacine,ne secam se tacno koje,medju zadnjim pitanjima iz prve oblasti

a kako se prolazi kod medenice?koje su ocene?dugo pita?korektna ili ne?

Bred

xenia- http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,3404.0.html  ccc  :F

Maza15

Da li oni koji su polozili pismeni u junu imaju usmeni zajedno sa ovima iz septembra ili ranije? :wink:

avgogh

zna li neko kad ce poceti usmeni?

UFG

I hoce li biti dva termina kao u junu?

Ksenija

na institutu danas nije pisalo nista u vezi usmenog bar sto se tice II godine...