Fizicka hemija

Started by katarina, 30-05-2006, 15:23:55

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Blesava*



Inace ,sto se tice okotbarskog roka,na institutu je dato obavestenje da cemo polagati u obliku testa,da nece biti usmenog vise,i da postoji velika verovatnoca da i oni koji su polozili pismeni u ranijim rokovima,polazu tada opet gradivo i sa usmenog i sa vezbi..  :roll:  to svakako nije fer, ali su nam asistentkinje rekle da trazimo da nam odvoje ta dva dela,to jest da oni koji vec imaju polozeni pismeni  da polazu samo "usmeni" u obliku testa. Pa se nadam da ce nas predstavnik godine Ksenchi,uspeti to da nam resi...Ksenija pomagaj  :help2:

tixy

To bi stvarno bilo skandalozno!!! Da dva puta polazemo isto gradivo?! No,no... :nene:

Blesava*


Ебо данас смо разговарали са проф. Алексић која ће и састављати тест и рекла је да ће се потрудити да нам одвоји писмени и усмени,тј. да они који су положили писмени сада само полажу теорију која је била планирана за усмени,али да ћемо то ми морати да видимо са професорком Меденицом када дође на факултет а то ће бити у понедељак. Рекла је да би најбоље било да дође неко од студената као представник целе године и да каже да су студенти незадовољни...


Ksenija

Elem tu treba ja da delujem! :box :box :box
Ja cu u petak da odem na fax da vidim kako stoje stvari sa tom fizickom...pa cu da javim...a sta je rekla ta prof Aleksic(ne znam ni ko je ona)kome taj predstavnik godine treba da izlozi nezadovoljstvo studenata? :box Medenici?  :hmm

UFG

Nije valjda da se do iduceg ponedeljka, tj. do povratka prof. Medenice nece znati nista o terminu (poslednjeg) usmenog u septembru?

provista

U koliko sati je sutra pismeni iz Fizicke hemije?

njammmm

ako se ne varam, mislim da je u 10!  :cvet

provista


Djole

Da li je prof Malesev objavio termine za septembar? I da li neko zna kada je onaj famozni dolazak na institut kad prave spiskove?
Unapred hvala.

avgogh

oooo, maj gad! a bas su izabrali pravi rok u kom ce da menjaju nacin polaganja ispita... nekim ljudima ce ta fizicka u oktobru trebati za uslov, i bas tada da se susretnu sa novim nacinom polaganja...  :hm

Sara

Ne znam za profesora, cula sam da kod Medenice usmeni pocinje 17.9.!

njammmm

da li znate kada su rezultati pismenog? :cvet

Sara


slađa

A jel profesorka Medenica dolazi na fax ovog ponedeljka(danas) ili sledece nedelje?

Ksenija

prof Medenica je bila danas na faxu