Fizicka hemija

Started by katarina, 30-05-2006, 15:23:55

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

njammmm

Sad kad smo usatnovili da usmeni kod prof. Medenice pocinje od 17. jel neko raspolozen za zamenu temina? Prvi termini za neke kasnije?

Maslacak

Quote from: Sara on 07-09-2007, 12:34:37
Ne znam za profesora, cula sam da kod Medenice usmeni pocinje 17.9.!

Za profesora pi¹e da se svi studenti koji pola¾u kod njega moraju pojaviti na faksu sutra, 14.09. ...nisam sigurna u koliko sati, sorry  :ohwell:... (ujutro), da bi dobili raspored polaganja.

njammmm

#227
Hm, nisam ni ja sigurna za prfesora, kod profesorke je od 8i30h, 17.9. mislim sa je tako i za njega!

Ksenija

Quote from: Maslacak on 13-09-2007, 13:45:57
Quote from: Sara on 07-09-2007, 12:34:37
Ne znam za profesora, cula sam da kod Medenice usmeni pocinje 17.9.!

Za profesora pi¹e da se svi studenti koji pola¾u kod njega moraju pojaviti na faksu sutra, 14.09. ...nisam sigurna u koliko sati, sorry  :ohwell:... (ujutro), da bi dobili raspored polaganja.

14.9 u 10 h

Maza15

Ispit iz fizicke hemije za stare studente ce biti 17 decembra u 16h, a potvrda ispita je od 10 - 13 decembra od 9 do 13h

UFG

Pismeni se priznaje kao u oktobru, ili svi moraju raditi i zadatke?

Maza15

oni koji su polozili pismeni ne rade zadatke :wink:

pexualis

Ljudi u koliko je sutra ispit?

Pulsatila Vulgaris

Da li se zna kada ce biti fizicka u januarsko-februarskom roku?

nasty girl


ticho

Quote from: Pulsatila Vulgaris on 16-12-2007, 21:08:12
Da li se zna kada ce biti fizicka u januarsko-februarskom roku?

29.1. kako sam cula... mada nisam nigde procitala tu informaciju...

mima140186

Jel moze neko da napise odakle se sprema ispit za nas koji smo slusali i  vezbali po starom, a polazemo po novom, t.j. nemamo usmeni. Tacnije, sta treba za instrumentalne metode, a sta za sam ispit. I ko izlazi sad u januaru nek napise kakva je imao pitanja.

nasty girl

spemas sve isto kao i usemni ispit, znaci iz praktikuma i knjige, a ukoliko nisi odradila deo sa zadacima spremas i zadatke iz zbirke....

ispit je 29.01.

mima140186

Znam za zbirku i praktikum. Sta tacno iz knjige? Nesto je prof. Vesna Kuntic pricala da je skracena termodinamika.

nasty girl

skracena je za bolonjce, a za nas nije nista skraceno...