Fizicka hemija

Started by katarina, 30-05-2006, 15:23:55

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

maruska!

Ali meni se cini da je izbacena Termodinamika(za nas koji smo presli na Bolonju)?

Cula sam da moze da se polozi ispit sa sprimljenom zbirkom i praktikumom.. Pa ako je neko izlazio u januaru neka mi kaze da li je to istina..

Unapred hvala :cvet :cvet

Ice

Mi koji smo presli na bolonju, polazemo fizicku po starom. Termodinamika nije izbacena, ali obicno dodju neka 2 pitanja, koja su laka, i u principu i ne moras da je ucis za prolaz, pa cak i ako hoces visoku ocenu, jer vuku malo poena. Inace, praktikum nije dovoljan. Mora da se detaljno predje i Maleseva knjiga (sve osim termodinamike), ali je tacno da je praktikum dosta zastupljen i da zalazi u detalje. Dobro je da se predje i njena skripta, jer i odatle dolaze pitanja. Ako si izlazila na fizicku u oktobru, onda znas kakav je princip testa. Sve u svemu, olaksana je samo ta termodinamika, ali je zato otezano sa ostalim detaljima.  :roll:  :cvet

nasty girl

Quote from: Ice on 05-02-2008, 16:36:19
Mi koji smo presli na bolonju, polazemo fizicku po starom. Termodinamika nije izbacena, ali obicno dodju neka 2 pitanja, koja su laka, i u principu i ne moras da je ucis za prolaz, pa cak i ako hoces visoku ocenu, jer vuku malo poena. Inace, praktikum nije dovoljan. Mora da se detaljno predje i Maleseva knjiga (sve osim termodinamike), ali je tacno da je praktikum dosta zastupljen i da zalazi u detalje. Dobro je da se predje i njena skripta, jer i odatle dolaze pitanja. Ako si izlazila na fizicku u oktobru, onda znas kakav je princip testa. Sve u svemu, olaksana je samo ta termodinamika, ali je zato otezano sa ostalim detaljima.  :roll:  :cvet

upravo to...
hvala na detaljnom objasnjenju...

pavlest

jel se zna kad ce biti fizicka u aprilu??  :help2:

farmacoa

Ne zna se jos uvek. Asistenkinja mi je rekla da jos nisu utvrdili termin, jer nas ima malo, ali trebalo bi da to urade ovih dana. Javicu kada saznam tacan datum, ali za bolonjce je termin 5. april, pa se moze ocekivati da bude oko tog datuma.  :hm

pavlest

ako je bolonjcima 5. april i nama je sigurno tad, tako je bilo u decembru i januaru

farmacoa

Znam da je bilo i nama istog datuma, ali asistenkinja mi je rekla da ne veruje da ce nam biti istog datuma, cak nije mogla ni da mi kaze hoce li biti na pocetku roka, sredini ili na kraju... Valjda ce se odluciti za koji dan.  :ball2:

pavlest

ccccc kakva neodlucnost  .blah.

provista

Koliko vazi pismeni iz fizicke,posto sad imamo 2 nova roka,pa me zanima da li vazi godinu dana ili 5 roka

UFG

Pismeni vazi godinu dana. Npr. ko je polozio pismeni u aprilu prosle godine, a jos uvijek nije polozio usmeni, sada u aprilu mora ponovo na pismeni.

pavlest

pismeni je sad samo zadaci, i ja kad sam ih pitao jos u decembru, asistentkinja mi je rekla godinu dana, mada moze da se desi da promene!

zvecarka

da li biohemicari imaju hromatografiju na testu?

Ice

Nemaju hromatografiju i jon-selektivne elektrode.

farmacoa

Test za studente koji studiraju po starom programu je 11. aprila, a potvrda izlaska na ispit je od 7-9. aprila do 12h na institutu.

Nightmaster

Bas ce biti divan ovaj aprliski rok. Ako ne dam fizicku sad, zrtvovacu se i zadavicu babu, zarad svih vas i nas i  :djavo :batina