®enske grudi

Started by lijepa bosanka, 17-11-2006, 19:35:16

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

lijepa bosanka

Grudi kao voæe




Sigurno ste se veæ naslu¹ali raznih ideja o delovima tela koji govore o va¹oj liènosti, va¹im osobinama, va¹im odnosima s drugim ljudima... Evo jo¹ jedne takve prièe. U njoj su ¾enske grudi podeljene prema tipovima voæa, u zavisnosti od toga na koje voæe najvi¹e lièe. Navodno, trebalo bi da po obliku ¾eninih grudi mo¾ete da saznate pone¹to o njenom pona¹anju, njenoj liènosti i tome kakva je u pojedinim aspektima mu¹ko-¾enskih odnosa. Da li da napominjemo da ovaj tekst ne treba shvatiti preozbiljno?

Grudi nalik na dinje: ¾ene s velikim okruglim grudima, po obliku nalik na dinje, jako vole da jedu. Meðutim, to ne znaèi da su otvorene za sva u¾ivanja - èesto ne ¾ele da vode ljubav.

Grudi kao grejpfrut: kao i ¾ene s grudima koje lièe na dinje, ni vlasnice grejpfrut grudi nisu ba¹ toliko èesto raspolo¾ene za voðenje ljubavi. One izgledaju seksi, ali su krute i stidljive, i bitnije su im ne¾nost i sitne pa¾nje partnera nego seks.

Dobro, ima li ¾ena zainteresovanih za seks? Ima - to su one s grudima nalik na limunove. Ove dame su ¾ivahne, drske, pune ¾ivota, èesto ¾ele seks, ali isto tako ¾ele i izbalansiran ¾ivot bez iznenaðenja.

Uvek spremne za seks su ¾ene s malim grudima, onim nalik na tre¹nje. One su duhovite i inteligentne :>, i bilo da tra¾ite nekog za dru¾enje ili za zajednièki ¾ivot, s njima neæete pogre¹iti.

®ene s grudima nalik na ananas su romantiène, inteligentne i verne. Vrlo èesto su i uspe¹ne u poslu i imaju karijere na kojima bi im mnogi mogli pozavideti.

Za kraj, tu su i ¾ene s grudima koje po obliku podseæaju na kru¹ke. One vole ljubav u svim njenim varijantama. Po prirodi su religiozne, ali su, svejedno, sklone aferama.

Drage na¹e dame, pogledajte se u ogledalu, pa procenite koliko u ovim opisima ima istine. ©to se mu¹karaca tièe, nekako sumnjamo da æe veliki broj njih biti sklon tome da neèiju liènost procenjuje po obliku grudi - ¹to ne znaèi da æe za oblik biti nezainteresovani.

                                                                                                                                                       www.krstarica.com

hulio_salinas

istina za zene sa malim grudima i one koje imaju nalik limuna!!!  :K

Alnus Glutinosa

QuoteOne su duhovite i inteligentne  :>

Sta je ovde smesno?!  :F

lijepa bosanka

nemoj da se vredjas :cvet....to sam cula od jednog kolege....pa mi je smijesno... :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

chicio

definitivno smo fascinirani grudima (valjda smo tako zaDOJENI), pa nije ni chudo da od vocca na grudima najvishe uspjeva dinja silikonka.
ja sam za staru mjeru - da popuni shaku

Smrda

samo me znima...koje su to grudi koje lice na ananas?!...to malo deluje smesno kad se zamisli... :K
Quote from: hulio_salinas on 17-11-2006, 21:55:01
istina za zene sa malim grudima i one koje imaju nalik limuna!!! :K
ccc...hulio,hulio....bice tebi  :F  :F

Alnus Glutinosa

Quote from: smrda on 18-11-2006, 16:15:47
samo me znima...koje su to grudi koje lice na ananas?!...to malo deluje smesno kad se zamisli... :K
A tresnje?  :]

Smrda

lakse mi tresnje da zamislim ,male,pa ne znam...bar su okrugle....
ali Alnus,ananas...?!?!?
hehe

Milos82nbg

Quote from: smrda on 18-11-2006, 16:15:47
samo me znima...koje su to grudi koje lice na ananas?!...to malo deluje smesno kad se zamisli... :K


Pa to su velike grudi koje su maljave oko bradavica   :> :>
Jednom sam video bas takve i  :shock

Coolgemini

...pretvorio si se u ananas.... :>
Mislim da nema nista bez dinja....Udaranje ceznje nije na odmet,a ipak se mozete posluziti dinjom ako doprete do nje :>

stef

 Dobro je O0 kada se opiru gravitaciji, cisto da se malo Njutn okrece.Melezkinje su dobre po tom pitanju, kao da imaju providne drzace, mada ni Bosanke ne zaostaju mnogo.

chicio

velike nektarine. tvrde, glatke, slatke

Al-Jasmina

Posto se ovde tema vrti oko statistike,
onda ona kaze sledece

Manje grudi-vitkija linija---->osoba zadovoljnija svojim izgledom pa lakse uziva u sexu :)

Vece grudi-vece i obline---->veca sansa da je takvu devojku ubio u pojam savremeni koncept lepote pa se stidi i trazi
                                      da joj se da dokaz ljubavi u vidu neznosti kako bi se oslobodila...

+ casni izuzetci kojima svaka cast kao i uvek :)

Rekla bih da je za grudi najbitnije sledece:
Higijena,
nega
vezbice kako bi se odrzao tonus koze...
i mnogo ljubavi!!!!!!!!  :cvet



 

pexualis

Po meni, tacno je za devojke sa manjim grudima da su hiper sexualne, da vole sve da probaju, da cesce upraznjavaju i zele sex. Mozda mi zato velicina grudi nikada nije uticala na izbor devojke. Dok s druge strane, neki moji poznanici iskljucivo mastaju i jure devojke sa "dinja" grudima. Estetika ne znaci i vise zadovoljstva... A kad bolje razmislim, nekad i jako male grudi mogu biti privlacnije, ako idu uz devojku, uz njenu vitku liniju na primer...

Al-Jasmina

Grudi su kao lunch paket...
Nikad ne znas po pakovanju sta se unutra krije :)