®enske grudi

Started by lijepa bosanka, 17-11-2006, 19:35:16

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

Darker

Po nekoj teoriji, grudi su postale sex objekat kada su ljudi poèeli da koriste misionarsku pozu, pa su ih grudi podseæale na guzu... To æe reæi: ako riba ima dobru guzu-ne zanimaju me njene grudi...

Maslacak

Quote from: trinity on 18-12-2006, 09:30:44
Ukusi su razliciti, ali mislim da svi lazu i muskarci pa i zene kad kazu da ne vole velike grudi...

Ne lazu. Znam znam, zvucace budalasto da sad kazem da "moj decko ne voli velike grudi", ali sta da kazem kad je istina... A nema potrebe da me laze, posto ja nisam ona sa tresnjama...
Zaista mu se to ne svidja, ne kapiram zasto...jednom smo cak zajedno gledali neki film, i mnogo dobra riba bila na tvu, i ja rekla kako ima super grudi, a on: fuuj, odvratno, ogromne su! :K

lycos

kakav lik,ne mogu da poverujem :)

Darker

Ja ga skroz razumem i u istom sam fazonu...
Velike grudi-fuj
Male-ok, no BIG deal (hahahahhaha)
srednje-mmmmm

cvjetic

bitno je da su slatke i ukusne... :K :K :K

lycos

moze,sve moze..ali od viska glava ne boli :)

Darker


AquArius

Po grudima saznajte kakve su u seksu

Neobièna 'nauka' sternomantija ili, da budemo precizniji, umetnost proricanja buduænosti prema obliku ¾enskih grudi pojavila se u ©paneiji u 18. veku. Otada je znatno napredovala, tako da dana¹nji mu¹karci mogu mnogo toga saznati o ¾eni samo prema obliku njenih grudi
Pojam sternomantija potièe od grèke reèi sternon, ¹to znaèi prsa, a odnosi se na proricanje iz obele¾ja ili nepravilnosti na prsima ili grudnim kostima (po nekim je izvorima èak ukljuèeno i podruèje od grudi do trbuha). U davna su je vremena èesto prakticirali kod obrednih rituala, a usko je povezana s freneologijom (èitanje glave) i hiromantijom (èitanje iz dlana).

PREMA DOLE


Prsa zakrivljena poput odskoène daske (grudi prema dole) odaju da dame koje ih nose imaju nordijski temperament i izrazito su o¹troumne. Usto su i marljive, ¹to im omoguæava da brzo napreduju ukoliko se nalaze u zdravoj radnoj okolini. Ipak, retko æete ih videti na najvi¹im pozicijama, jer im pomanjkanje ambicija onemoguæuje preuzimanje bilo kakvih inicijativa po tom pitanju. No, kako bi rekao Oscar Wilde, ambicija je ionako samo poslednje utoèi¹te nesposobnih.

Ovaj tip ¾ena lako æe se prilagoditi ¾ivotu s bilo kojim mu¹karcem koji smatra da su dobre supruge. No njihove najva¾nije karakteristike, koje æe zanimati svakog pripadnika jaèeg pola, su vernost te nezasitnost i inventivnost u krevetu.

POPUT JABUKE

Veæina ¾ena s okruglim grudima poput jabuke u osnovi je frigidna i potrebno je dosta truda i vremena da ih se dovede do orgazma. Pozitivna je stvar to da su spremne isprobati bilo koji polo¾aj u krevetu da bi usreæile svog partnera. Meðu ostalim, ¾ene s okruglim grudima ne vole èesto menjati partnere i obièno se udaju dosta mlade, nakon èega se orijentiraju na obitelj i dom. Takoðer se èesto poka¾e da su pametnije od svojih mu¾eva.

TROUGLI


Dame s trouglastim prsima ubrajaju se meðu najuzbudljivije i najsamostalnije pripadnice slabijeg pola. Za njih u seksu ni¹ta nije zabranjeno, a u jednom danu mogu promijeniti i po nekoliko seksualnih partnera. ®ene ovog tipa èesto postanu glumice ili vrhunske prostitutke.

PLAVI PATLID®ANI


Ovakve grudi mnogo otkrivaju. ®ene s grudima u obliku plavih patlid¾ana su prepune ljubavi te su sposobne punim pluæima u¾ivati u ¾ivotu. Za njih se u apsolutno svim sferama ¾ivota mo¾e reæi da su jednostavno dra¾esne. Idealne su u ulozi menad¾erke ili direktorke, a svaki mu¹karac koji se uz njih naðe i ostane neizbe¾no æe dobiti etiketu papuèara.

SILIKONI


Silikonske grudi su nekima mo¾da i privlaène, no za veæinu se njihovih vlasnica misli da su super za nekoliko dana avanture, no ne i za osnivanje obitelji. Dosta ¾ena koje se odluèe na silikonsko poveæanje grudi obièno se nosi s ozbiljnim psiholo¹kim problemima poput straha od konkurencije i narcizma. Bez obzira na to koliko privlaèno izgledale njihove silikonske cice, seks s ovim devojkama se obièno poka¾e dosta formalnim i ne preterano strastvenim.

BRADAVICE


Strceæe bradavice otkrivaju dare¾ljive, autokratske i dominantne ¾ene. One obièno jako vole oralni seks i pozicije u kojima se manifestira njihova nadmoæ nad mu¹karcima.

Povuèene male bradavice daju naslutiti da je njihova vlasnica proraèunata osoba koja èesto skriva svoje prave namere. Za ovaj tip ¾ena seks ne predstavlja ni¹ta posebno, ali su spremne ispuniti svaku mu¹ku fantaziju.

Ru¾ièasta podruèja oko bradavica ukazuju na ne¾nu ¾enu, ljubaznu i otvorenu, dok je tamnija ko¾a oko bradavica obele¾je strastvenih i avanturistièki nastrojenih ¾ena.


Preuzeto sa: Zdravi i lepi (http://www.zdraviilepi.com/Magazin-364.aspx)

Ajvi

#38
Quote from: Darker on 18-12-2006, 13:59:30
Po nekoj teoriji, grudi su postale sex objekat kada su ljudi poèeli da koriste misionarsku pozu, pa su ih grudi podseæale na guzu... To æe reæi: ako riba ima dobru guzu-ne zanimaju me njene grudi...
mnogi, ali mnogi muskarci, i neki moji dobri prijatelji, otvoreni za diskusije svih mogucih vrsta, su u fazonu, dobra guza=zakon!!! devojke tipa tresnja grudi, utesite se koliko mozete..
a, da, to ce biti tesko, ma sta god da kazu.. ako nista drugo, opet ce biti pobuna i komentara oko toga " a sto sad da zveraju u moju guzu?"

Quote from: Milos82nbg on 18-11-2006, 18:38:06
Quote from: smrda on 18-11-2006, 16:15:47
samo me znima...koje su to grudi koje lice na ananas?!...to malo deluje smesno kad se zamisli... :K


Pa to su velike grudi koje su maljave oko bradavica   :> :>
Jednom sam video bas takve i  :shock

c a r e ! ! !  :>  :>  stvarno si lud!!! :>
ulepsao si mi dan!  :)


spojio sam poruke...

alfie

Jeste,jeste.... Ba¹ tako jeste.... Da,da...
I jeednom ja taaako,zna¹....
Kapiram...Razumem.... :PI


I moja devojka meni jednom kaze da bash i ne voli velike grudi!!!! A ja mislim da mi je to rekla samo zato da mi ne bude neprijatno i da se maaalo oslobodim.... i da mi oDkloni komplex.... i tako.... da....

JAOJ! ®ENSKE GRUDIIII! TO JE TEMAAAA!  :lol2:
Paf! Gre¹ka! Idem ja sad.... :run















Hm... ja se izvinjavam... kako se izlazi odavde?

vladimir

Mnogo je te¹ko odvojiti se od ove teme... :lol: :lol: :lol:

Roben

Ovo je moja omiljena tema svi koji me poznaju bar malo znaju da obozavam velike grudi, moje misljenje je da 90% muskaraca voli velike samo nekima je to bitnije dok drugima nije nesto mnogo bitno, vec vise paznje polazu na druge delove zeninog tela.  :neee       :neee

Al-Jasmina

Ja volim da su grudi lepe i negovane i da pristaju uz fizionomiju samog tela
(mislim na oba pola,
jer ima i momaka kojima bih na pla¾i le¾erno dodala svoj
rezervni gornji deo bikinija  :lol: )


Roben

dobro je ako nemaju dzemper na grudima pa moraju i njega da skinu :luda

Al-Jasmina

Lakrdija¹u mali  :F

Elem,
i dalje mi nije jasno kako se neke ¾ene olako odluèuju na estetske zahvate na grudima
èak i one izrazito invazivne...
grudi su tako osetljive,
prosto me zaboli da gledam nekoga kome se ko¾a rastegla maltene do pucanja zarad
XXL velièine!  :(