®enske grudi

Started by lijepa bosanka, 17-11-2006, 19:35:16

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

cvjetic

Quote from: Roben on 17-01-2007, 16:14:19
Ovo je moja omiljena tema svi koji me poznaju bar malo znaju da obozavam velike grudi, moje misljenje je da 90% muskaraca voli velike samo nekima je to bitnije dok drugima nije nesto mnogo bitno, vec vise paznje polazu na druge delove zeninog tela.  :neee       :neee
ovo cak i ja znam... :K :K :K

Wolf

Sto se mene tice, ne volim prevelike grudi...
Grudi velicine sake su taman, jer ako su vece, sta da radim sa viskom :hmm

Darker

Quote from: Wolf on 18-01-2007, 12:18:24
Sto se mene tice, ne volim prevelike grudi...
Grudi velicine sake su taman, jer ako su vece, sta da radim sa viskom :hmm

Pa ni¹ta, ako ne daj bo¾e zamahne, da se moli¹ Bogu da te ne ubije sisom:-)

lijepa bosanka

#48
Quote from: Wolf on 18-01-2007, 12:18:24
Sto se mene tice, ne volim prevelike grudi...
Grudi velicine sake su taman, jer ako su vece, sta da radim sa viskom :hmm

Znaci od sada momcima u sake gledam prvo,a ne u oci?!  :hmm



cvjetic

Quote from: lijepa bosanka on 19-01-2007, 22:22:41
Quote from: Wolf on 18-01-2007, 12:18:24
Sto se mene tice, ne volim prevelike grudi...
Grudi velicine sake su taman, jer ako su vece, sta da radim sa viskom :hmm

Znaci od sada momcima u sake gledam prvo,a ne u oci?!  :hmm



hhahahahhahhahhhahhaha......  :pljes: :pljes: :pljes: :pljes: :pljes:

Roben

#50
 
sad sam se uplasio od mene  :wave:


Al-Jasmina

 :police:
Dobro veèe!

Ehem, ¹ake i sisuljke u¾ivo upoznavajte,
jer ni chat vam vi¹e ne mo¾e pomoæi!

Prvi koji izlane chatolik komentar BRI©EM bez ljubaznog pm obave¹tenja
:happy: thank you and come again!

lijepa bosanka

#52
Grudi su simbol mladosti, lepote, erotike... i na¾alost vrlo podlo¾ne promenama tokom vremena. Ipak, da bi ostale lepe, mo¾e vam pomoæi prirodna formula na bazi hmelja

Bez obzira na to da li su male ili velike, grudi posmatramo, volimo, uporeðujemo, divimo im se, a ponekad ih se stidimo ili ih mrzimo. Sve zavisi od njihove velièine i oblika. Iako imaju jednostavnu formu, kad je reè o grudima, ni¹ta nije jednostavno.


Ulazak u svet odraslih
U pubertetu devojèica se pretvara u ¾enu, to je vreme kad poèinje aktivnost reproduktivnih ¾lezda, a oèigledan znak te promene jesu grudi koje rastu, postaju vidljive. Izbor prvog grudnjaka svaka devojka do¾ivljava kao ritual ulaska u svet odraslih ¾ena. No, èesto grudi u poèetku ne rastu simetrièno i to je razlog zabrinutosti i kompleksa. Na sreæu, ta razlika postepeno nestaje, grudi se polako izjednaèavaju, a bradavice dobijaju tamnu boju.

Da li su onakve kakve bi trebalo da budu?
Obim grudi Venere Miloske je 93,80 cm, Merilin Monro 95 cm, a nedavno istra¾ivanje u Kaliforniji utvrdilo je da je obim idealnih grudi 91,5 cm. Dakle, mere idealnih grudi stalno se menjaju. Tako je bilo i oèigledno æe uvek i biti. U antièkoj Grèkoj ideal su bile male grudi i mi¹iæav grudni ko¹, u srednjem veku u Evropi su bile moderne èvrste i male grudi, a u Indiji te¹ke i izda¹ne, u renesansi su postale bujne, da bi 20-ih godina pro¹log veka opet bile moderne male, nevidljive grudi. Potom, 50-ih godina postaju moderne holivudske proporcije, a 90-ih se velike grudi jo¹ i podi¾u grudnjacima pa i operacijama. Lako je zato shvatiti zbunjenost ¾ena koje ¾ele dobro da izgledaju u vremenu u kojem ¾ive. To je zaista te¹ko. Njihova te¾ina neprestano se menja, zavisno od perioda i promena u ¾ivotu: od trudnoæe, dojenja ili jednostavno zbog tereta vremena. Nijedan organ na¹eg tela nije toliko podlo¾an promenama kao grudi. Osim toga, razlike izmeðu grudi dve ¾ene veæe su nego razlike bilo koja dva druga organa. Kod nekih ¾ena dojke su gotovo neprimetne, te¹ke samo desetak grama, kod drugih pak mogu biti te¹ke èak pet ili deset kilograma.

Bujnost ili ®enstvenost
Sve je vi¹e ¾ena s velikim grudima, a to neki obja¹njavaju promenama u naèinu ishrane i uzimanjem kontraceptivne pilule. Procenjuje se da su se u jednoj generaciji u Evropi grudi poveæale za 10 cm. To poveæanje je jo¹ vi¹e izra¾eno u zemljama Azije. A proporcionalno s poveæanjem grudi poveæava se i potreba za njihovom negom. Va¾no je odabrati odgovarajuæi grudnjak, posebno za sport, svakodnevno negovati grudi specijalnim kremama, a hladnom vodom podsticati cirkulaciju i odr¾avati èvrstinu i elastiènost ko¾e.

VeliÈina "S"
Setite se D¾ejn Birkin ili Tvigi, obe su od svojih malih grudi napravile mit. Male grudi imaju velike prednosti. Ljupke su, stoje podignuto, dugo zadr¾avaju svoj mladalaèki izgled, prkose sili te¾e i procesu starenja, tj. opu¹tanju. No, iako su male, treba im nega, ¹to ukljuèuje za¹titu prilikom sunèanja, ve¾be za odr¾avanje èvrstine i izbegavanje grudnjaka koji ih ste¾u, pritiskaju i podi¾u.

Negujte ih ne®no
Bez obzira na velièinu i oblik, da bi se oduprle sili te¾e i teretu godina, grudima je potrebna èvrsta i elastièna ko¾a. A za odr¾avanje ko¾e potrebna je redovna i pa¾ljiva nega. Izbegavajte velike promene te¾ine, uèestale tople kupke, redovno nosite grudnjak. Zapamtite da je hladna voda odlièan podsticaj za elastiènost i èvrstoæu i da postoje brojni kozmetièki proizvodi koji vam mogu pomoæi da saèuvate ili pobolj¹ate izgled svojih grudi....


                                                                                                               L&Z

Ajvi

#53
Zakljucak: idealne dimenzije ne mogu biti uopsteno iznesene, za citavu svetsku populaciju, i kroz vekove..
Idealna je svaka devojka na svoj jedinstven nacin.. Nega ce svakoj devojci doneti uzitak, bolje ce se osecati i biti zadovoljna.. A najvaznije je da devojka bude zadovoljna sama sobom..  :cvet
Po mom misljenju, uvek je lepo kad vidite negovanu osobu, sa lepom kozom, pa ma o kakvom god se dekolteu radilo..  :wink:

stef

 Upravo tako...Postoje vezbe za oblik i cvrstinu, kremice i losini da koza bude cista, mekana, mirisljava i ukusna (malo trazim?)...Tako momci nece pitati devojku da li joj je tata vojnik (pa joj nije dao da ponese sise od kuce :>)...

Shaft

Ja sam vise za prirodnu formulu na bazi silikona ... Po cuvenoj umotvorini ,  "taman da u saku stane "! pozz

stef

 Grudi, oslobodite me zene koja vas nosi...

Roben

Quote from: Shaft on 26-02-2007, 18:04:58
Ja sam vise za prirodnu formulu na bazi silikona ... Po cuvenoj umotvorini ,  "taman da u saku stane "! pozz
зато си буљио оно вече у шестице  :K :K :K

Ajvi

Quote from: Roben on 26-02-2007, 18:46:00
Quote from: Shaft on 26-02-2007, 18:04:58
Ja sam vise za prirodnu formulu na bazi silikona ... Po cuvenoj umotvorini ,  "taman da u saku stane "! pozz
зато си буљио оно вече у шестице  :K :K :K

Ccccccc...   :lol:

AquArius