KoLokvijuM

Started by M^i^M^a, 21-11-2006, 11:18:19

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

katarina

Pa sad, philo, jesi videla ili ti je ass rekla???

Kvarcna kiveta ima samo 2 strane od kvarca i one su onako matirane, mozda ti se ucinilo.

philoserbiana

keti,mozda mi se ucinilo,ali... :cvet

katarina

...ali, muka je sto ja imam polozen taj ispit a i dalje ne znam...
A kako ste odgovorili na ono pitanje sa kapilarnim silama?

philoserbiana

dadoh taj odgovor u nekom predjasnjem postu...kako to da imas taj ispit polozen  :hmm
hocu i ja  :cvet

mina-L

A da mi zamolimo BROMATOLOGY da nam se pridru¾e i razjasne ova pitanja?
Dal ce neke odgovore bodovati polovièno?

philoserbiana

bodovace i polovicno,samo ako su tacni odgovori koje si zaokruzila...
BROMATOLOGY,javi se  :help2:

katarina

Quote from: philoserbiana on 28-12-2007, 00:07:25
dadoh taj odgovor u nekom predjasnjem postu...kako to da imas taj ispit polozen  :hmm
hocu i ja  :cvet

a nasla sam...sorry  :cvet
mislim na fizicku hemiju:)

philoserbiana

ko se oslobodi prakticnog dela ispita SVAKA MU CAST  :Z

mina-L

Zaboravih da pitam-koji odgovori su tacni na pitanje u vezi kiselosti? ja sam stavila c i d :hmm

philoserbiana

i ja sam stavila c i d i mislim da je to potpun odgovor  :roll:

Nea


  ijaoj, ja sam bila ubedjena da su u pitanuju staklene kivete jer sam i ja ovo merila zajedno sa asistentkinjom i mislila da je kiveta bila staklena ali...
po svemu sudeci u pitnju je UV deo spektra i tacno je da se staklene kivete koriste samo u vidljivom delu spektra, a kvarcne mogu da se koriste i u vidljivoj i u uv oblasti....

mina-L

i ja sam bila ubedjena da sam videla staklene :ohwell: e pa kome je sveza fizicka hemija taj je znao da odgovori i na to i na ugao rotacije,ja sam se prisecala samo kroz maglu... :stid:

Kremenko

#132
Kad ce izaci rezultati?Nama niko nista nije rekao,tj.grupi od 16h.Namerno su dali manje pitanja da bi sto manje smelo i da se gresi.Priznacete da je lakse prepoznati dijetetski suplement nego razvrstavati u kategorije hrane.

malena

E ovakav test stvarno nije bio u redu... Imala sam test kao Katarina i neka pitanja nisam ni razumela kako treba pa nisam ni odgovorila tacno... Ali ovo je sve bilo samo ne test iz bromatologije...  :wall: :wall:

bla,bla,bla

Nama,tj. grupi od 16h su rekli da æe rezultati izaæi 11.01 i biæe na sajtu fakulteta . . .