KoLokvijuM

Started by M^i^M^a, 21-11-2006, 11:18:19

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

philoserbiana

med je invertan secer  :hmm

bromatology



Rezultati kolokvijuma iz bromatologije, za studente od XVI do XXXIV grupe,se nalaze na sajtu fakulteta. 

Jelena_Cvrle

A kada ce biti i za sve ostale??? Npr za biohemicare....

Darker

Od ponedeljka :cvet:

philoserbiana

moji rezultati su izasli.nisam zadovoljna.od 10 pitanja na testu tacno mi je 8 odgovora,a kod zadatka su mi od mogucih 10 poena dali 5 jer nisam napisala reakciju(uzgred,nisu naglasili da treba reakcija,a ja se nisam setila,a inace znam tu reakciju)i tako su mi rad ocenili sa 7 i ja izgubih pravo da ucestvujem u drugom krugu ige na srecu"oslobadjanje".inace,da sam napisala reakciju dobila bih 9  :hm
ocenu sam vec ozalila,nije mi se dalo,sta cu...ma,neka ide zivot...a bas volim brome  :cvet
sta je sa ljudima koji nisu izasli na kolokvijum?znamo da je to za potpis...
kada je drugi termin za kolokvijum i da li postoji mogucnost da se ocena popravi,a da se ipak racuna za oslobadjanje  :hmm

mina-L

kad je bilo gledanje radova? dal jos uvek moze da se ode i pogleda rad? i ja sam nezadovoljna,znaci i meni je tu zakinuto zbog te r-je,bukvalno sam ceo dan bila nervozna zbog ocene na kolokvijumu,al sta je-tu je,idemo dalje!

philoserbiana

danas sam bila na fakultetu i zamolila ass.da mi pokaze rad.bila je vrlo ljubazna,bilo joj je zao sto sam ovako prosla,sve mi je objasnila...sto se tice one kivete kod saharina treba kvarcna i uv,ali da se kojim slucajem dogodilo da niko nije tacno odgovorio priznali bi i staklenu jer u nekim slucajevima retkim i ona moze...zadatak nosi 10 poena...rad moze da se pregleda kadgod je ass.tamo na institutu  :cvet

pig_am_am

ps  :happy: ima nesto lepo na sajtu fakulteta. pogledajte,stiglo je jos...

Darker

I jo¹ mi ostadosmo :K

zoca

ali uzas stvarno nije fer mi biohemicari kao neki sirocici uvek poslednji!!!

pig_am_am

hajde zocili,nemoj da si na kraj srca  :cvet
to zavisi od asistentkinje koja pregleda.
a biohemicari su imali oba kolokvijuma.  :cvet

philoserbiana

misljenja sam da nije u redu da jedna grupa ima zadatak kod koga nije potrebno pisati reakciju ,a druga da.ovi prvi imaju samo racun i za njega dobijaju 10 poena,a ovi drugi imaju i racun i reakciju za koju nisu naglasili na kolokvijumu da treba da se napise i odose 5 poena u etar...mnogi iz moje grupe su lose prosli kao i ja zbog toga :ohwell:

Lence

  I kod mene ista prica. Dobila sam 7 zbog glupe r-je!
Ma, ne treba se nervirati! Ja uvek kazem: neko ce ti dati manje, neko ce ti dati vise, na kraju dodje na isto...

Lilika

ufff, i ja sam se prilicno iznervirala, i slicno prosla kao neki, tj. nisam napisala r-ju, koju niko nije naglasio da treba da se pise, i tako..izgubila sansu da se lakse oslobodim broma... a da je fer, nije, prvo totalna dezorganizacija na samom kolokvijumu, kada jedna od asistentkinja pocinje da iznosi neke netacne informacije i samo da zbunjuje ljude, pa nekoliko pitanja sumnjivo srocenih, i cuveno pitanje iz apsorbancije koje spada u domene fizicke hemije... prilicno sam razocarana u taj institut, cini mi se da nesto ne saradjuju medjusobno, vec svako radi (tj., sastavlja pitanja, obavestava, postavlja kriterijum..) sta hoce...

philoserbiana

pitanje o apsorbanciji jeste u domenu fizicke hemije.ono pitanje o eluiranju-asistentkinje su imale razlicite interpretacije istog...te radi se o neutralizaciji...te ne radi se o tome...pitanje o uglu rotacije-te radi se o specif.uglu rotacije,te radi se samo o uglu rotacije...i tako dalje...a sto se tice zadatka-NIJE FER i ta konsatacija stoji velika kao grad Smederevo  :shock
trebalo bi da se malo zapitaju povodom toga  :hmm
inace,jako volim svoju ass.Bojanu i volim ovaj predmet i vezbe na ovom institutu  :cvet