Da li vam je prijatno na fakultetu?

Started by tuffy, 17-09-2006, 17:49:59

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

tuffy

meni uopste nije prijatno na nasem faxu. cak sta vise imam osecaj kao da sam u nekoj bolnici... sama pomislio na odlazak na fax me uzasava da li to bio ispit ili vezbe(narocito na vezbe koje pocinju 8 )... generalno je depresivan

zivanshe

zao mi je zbog onih koji se tako osecaju na svom fakultetu...  :(
mozda nemash dovoljno zanimljivo drushtvo.  :wink: shalim se, shalim se. zao mi je.    : ]

mimil

#2
ni meni uopste nije lepo tamo  :'( a to mi je reklo jos xy ljudi s naseg faxa... kad treba da krenem u kumodraz moram psihicki da se pripremim... nije u pitanju drustvo, mislim da se radi o opstoj atmosferi, koja je bezivotna, depresivna, tamo je uvek tiho i dosadno, ne stice se utisak da tu ima puno mladih ljudi kao na drugim fakultetima... kafic je prazan, skup i odvratan, o babi da i ne govorimo...

vladimir

Meni je na faksu najprijatnije u menzi, kod mojih dobrih prijatelja tetkica koje rade dole.Tamo sam maksimalno opusten i kao kod svoje kuce.One su super, prijatne, uvek spremne na salu.I skroz mi je pozitivno tamo! :>

Coolgemini

Samo na vezbama kad sam sa dobrim prijateljima...Inace mi je generalno neprijatno da boravim na fakultetu bas zbog neke cudne napetosti koja se jako oseca u hodnicima..a o amfiteatrima da ne govorim..mislim da su i Nemci imali bolje gasne komore :roll:..ne znam samo zasto je toliko tesko provetriti amfiteatre ili ih nekako klimatizovati bash iz razloga sto ljudi tamo najvishe provode vreme,a i nikad ne znash da li ces se skuvati ili smrznuti... :confused:

zivanshe

:lol: menza jeste najbolja!! respect za tete koje tamo rade! (narochito kad pochnu da 'fale pasulj :lol:)

:) za procenat kiseonika u amfiteatrima i klimu si u pravu.

ps mimil, evo tvoje teme. :wink:
pripovedaj, pa kad se oseti opshta depresija, ja cu da objasnim zashto je meni tako lepo na fakultetu. :)

Alnus Glutinosa

E bas danas rekoh bratu: "Necu da dam uslov, ne ide mi se na onaj fax, muka mi je od njega!!!"
A nekad sam volela da budem tamo, ne znam sta se desilo...   :'( :'( :'(
:run

sandric

Meni je danas bilo uzasno na faxu...

Al-Jasmina

Volim Kule... :Bog
tamo mi je bajkovito cak i kad je grozovito
tipa cekam na neki usmeni ili
je guzva da se vidi ko ziv a ko mrtav iz nekog pismenog/prakticnog ispita

One biljke, i prirodna svetlost odozgo
i sve su velike, i nekad ima i vetra pa shumi lisce...


:happy: oseti se neki spokoj

Hol mi je smesan...svi gledaju okolo jedni u druge, ko ulazi...  :smile:

Amfiteatri su mi onako...Sto kaze CoolGemini, neizvesno da li se peches, kuvas, ili mrznes...
Multifunkcionalna mikrotalasna  :T

Vise volim A2ku nego A1...
Prisnija atmosfera...draza predavanja... :happy:

Jezim se prostora gde su ormarici..izmedju starog Racunarskog centra i Ozloglasenog WC-a
Nekako se osetim pacoliko... :ohwell:
bazam medju belim kutijicama
a okolo neke zice, gore neki kotlovi, cevi, spojke...Boga pitaj sta...

Onda momenti guzve jer je ormaric na prometnom mestu...

NERVIRAJU me klupe u holu...
Why?
O pa ne znam...nisu za ljude...
Isto tako u Amfiteatrima...Stalno imam zelju da privucem stolicu
?????

...tolicko o tome :>

Darker

E i ja imam ¾elju da privuèem stolicu :> :> :>
A3 i A4 su najbolji, u prvoj godinici sam i¹ao u 8 ujutru na fiziku. To je da spuca¹ sebi metak u èelenku. Jo¹, recimo, rani novembar, pa èeka¹ 33 kod Fran¹a u pola 8 - 8, a ono gadna ki¹a ti bode facu. A1 je stvarno depresivan... Mogli bi da okreèe fax u neku jarko crvenu, kao fasade na londonskim kuæicama :>
Ali zato pekarica :Bog :Bog :Bog, pa RC :Bog :Bog :Bog, pa ve¾be :Bog :Bog :Bog
To æe reæi, za vreme predavanja boravite u pekarici ili RC-u, pa posle palite na ve¾be, hahahahahhahaha :>

Al-Jasmina

E true,
bakuta iz pekarice mi je kao iz Bozicne bajke :wink:

i oni drveni "Kosutnjak fazon" stolovi

sjajno!  :]

Coolgemini

Pekarica pored faxa je jedino pozitivno kupovno-usluzno mesto koje nam stoji na raspolaganju.Bakica koja tamo radi je uvek toplo nasmejana i ljubazna i imam utisak kao da razgovaram sa svojom bakom..a i drugi su maximalno fini..jedini trip je sto postajem pekar kada izadjem iz nje.. :>
Jasmin,u pravu si za holove izmedju ormarica..sablasni su :ninja:...uvek se osecam kao neko koga juri ubica sa maskom iz vriska :smile:

Masha

#12
Ja se na faksu osecam prijatno. Naravno, na ovakav moj stav, u velikoj meri, uticali su ljudi sa kojima sam provodila vreme na vezbama jer sam zaista imala srecu da oko sebe imam prijatne ljude koji jos uvek nisu podlegli takmicarskom duhu koji postoji kod velikog broja ljudi na nasem fakultetu. Na predavanjima sam uvek bila u drustvu nekog od njih i uvek bila otvorena za druge slicnog kova, tako da, sve u svemu, jos uvek nisam navukla averziju. Amfiteatri bi mogli biti sa malo vise svezeg vazduha. On posebno nedostaje na predavanjima tipa farmaceutska hemija, tako da CoolG spremi se za jos manje kiseonika. I da, volim svoj ormaric jer mi je uvek zabavno kada ga otvorim. Uvek zateknem gomilu porukica od ljudi sa kojima delim isti i uvek me nasmeju i oraspoloze, a i ormaric mi je na lepom mestu sa kojeg se ne vide sve te cevi, zice itd. Naravno, imam i ja svoje lose dane pa mi, dok ulazim na faks, sve izgleda bezveze, ali onda otvorim ormaric.....

Adonis_Vernalis

Na Kumodrazu se leti letuje, a zimi - zimuje. Tako ce biti sve dok se ne ugradi nekakav centralni sistem za kondicioniranje vazduha, jer pojedinacni erkondisni nisu nikakvo resenje... Toliko o klimi, onoj atmosferskoj.

A sada par reci o onoj drugoj klimi, na koju jako uticu medjuljudski odnosi. Dok sam studirao (a to je bilo na staroj lokaciji, u podstanarskom statusu), meni je bilo izuzetno prijatno. Jeste sve bilo odrano i staro i izvrljano i nikakvo... gole sijalice po mracnim hodnicima, patina vremena na svakom predmetu koji dotaknes... ali mi je bilo izuzetno prijatno, jer sam bio okruzen prijateljima i obuzet svojim snovima.

Sada, kada radim na tom istom fakultetu, i dalje mi je izuzetno prijatno. Razlozi su identicni.... Moglo bi se reci da sam srecan covek...

nasty girl

meni je na faxu bas prijatno...to mi nekako predstavlja kao drugu kucu jer sam po ceo dan tamo...a i drustvo mi je extra, pa mi nikada nije dosadno sa njima.... :cvet :cvet :cvet :cvet