Da li vam je prijatno na fakultetu?

Started by tuffy, 17-09-2006, 17:49:59

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

hulio_salinas

nego ¹ta nego da mi je bilo prijatno prvog dana


:loptica :loptica :loptica :loptica

pereca

Sta si sve radio, sta ti se najvise svidja, a sta najmanje?

hulio_salinas

¹ta sam sve radio? pa kao da sam bio u nekoj avanturi... xexexe

¹alim se...

malko sam se muvao po zgradi da vidim ¹ta je gde... ali nisam sve pro¹ao...

najvi¹e od svega, ali najvi¹e od svega, mi se sviða ¹to je sve lepo i kulturno organizovano... sve je centralizovano i nema jurcanja po gradu, GSPu i takvim objektima... sve je na jednom mestu... profani mi izgledaju kao sasvim normalni ljudi, a ne neki naduvani mislioci... profesionalno rade svoj posao...

odu¹evili su me studenti sa starijih godina, jer su nas prihvatili bez rezerve... stvarno ste sjajni... ja sam se veæ jednom odu¹evio kad sam vas upoznao ovde na forumu, a sada sam do¾iveo jo¹ jedno odu¹evljenje kada sam shvatio da niste isfolirani, veæ ste stvarno fini...

jedva èekam da vas upoznajem redom... da znam s kim imam posla... xexex


a najmanje... pa pomenuh... zategnuta atmosfera meðu bruci¹ima... samo to... ali popustiæe stege! imam takav oseæaj!!!!

pereca

Hoce, daj im malo vremena. Svaka generacija u pocetku izgleda tako. Samo su zbunjeni.

hulio_salinas

okili dokili... zato vas i imamo... da nam pomognete u svako (ne)prilici... verujem ti na reè... javljaæu o promenama u dru¹tvu... xexexe

willie the scot


hulio_salinas

ma idi bre Willie... nisi normalan....

xaxaxaax

umreh od smeha...

kakav ludak? xexexe

hvala na podr¹ci...

willie the scot

sali se cika w...ima dobrih ljudi na faksu...
kloni se prva dva reda na predavanjima.
u stvari,kloni se predavanja...

hulio_salinas

odlièan predlog...

al' sad na samom poèetku neæu moæi da te poslu¹am, a posle: videæemo...

daj jo¹ neki savet iz prve ruke...

willie the scot

party hard...inace si naj*bao...
ne boj se da pridjes starijim studentima,oni uglavnom zavide brucosima na nevinosti pa ce ti sa setom u srcu pomoci sta god ih pitas.

hulio_salinas

ODLIÈNO... to mi je trebalo...

alal ti æufte...

thanx a lot...

ako se seti¹ jo¹ neèega, slobodno na¹i¹i negde, a ja æu veè nekako pronaæi...

willie the scot

and you use shining and I`ll come a runnin`...ha,ha,ha...verovatno niko na forumu ne kapira ovu foru,al nema veze...

hulio_salinas

pa... ne znam ¹ta da ti ka¾em na to...

nisam pametan...

ili otvori jednu temu, gde æe ljudi poku¹ati da odgonetnu tvoje reèi... ilitajnu odnesi daleko od nas i dr¾i nas do¾ivotno u neizvesnosti...

xexexe

willie the scot

shining je isijavanje-telepatski fenomen...ovo lose zvuci...zvuci kao da citam trece oko...ha,ha,ha...

sandric

hulio bas lepo sto ti se dopada na faxu,...sto se tice kolega u pocetku su svi fini i svi se maksimalno foliraju,ali pokazu pravo lice vec posle nekoliko meseci...samo hrabro i nacices sigurno odgovarajuce drustvo