Da li vam je prijatno na fakultetu?

Started by tuffy, 17-09-2006, 17:49:59

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

zoe

Pozdrav za zivanshe!!! Od sasvim ok ljudi! :cvet

zivanshe


Adonis_Vernalis

Barem na predavanjima iz farmakognozije nema guzve... Onih 20-50 studenata (kako kad) sasvim se lepo rasporedi u prva dva-tri reda i cuje svaku rec... Eto jedne prednosti vecernjih termina predavanja...

willie the scot


Al-Jasmina

Ma to je ok,
znam i ja neke ok ljude iz prvih redova,
ali mi je Tuga gledati koleginicu koja negde odozgo
hvata beleske
i ima dva para naocara na glavi!  :K :ohwell:

A na koju foru ja da dignem nekog dole i kazem, znas ona pati...a patim i ja :confused:

zivanshe

joooj... zato znam i devojku koja tera druge ni krive ni duzne studente da se skupe k'o mishevi i da sede na pola d*peta da bi ona uvalila svoje (poshtenih dimenzija) tamo 'de joj se cefne... najozbiljnije!
nije nam razmishljanje o funkcionalnosti jacha strana; kao kad se skupi gomija oko nekog centralnog dogadjaja-visoki su u prvim redovima a niski stoje po obodu i trude se da provire izmedju nogu visokih...
shta nam vredi kad nismo agresivni... :ohwell:

Adonis_Vernalis

Quote from: willie the scot on 03-10-2006, 11:04:19
20-50?

Da, Willie, dobro si procitao... u tom intervalu se krece broj zainteresovanih za farmakognoziju. Vec godinama... U pocetku, dodje cela treca godina, pa se onda "smori" slusajuci kako se biljni materijal susi, sta je droga a sta nije, pa kako zakoni uredjuju oblast o kojoj govorimo... i drustvance se vec na sledecem predavanju prepolovi, a onda svede na recenih 20-50...

Da, imamo knjigu. Da, uvece je tesko ostati na faksu. Da, umorni smo od svega, previse umorni da bismo se drndali sa kojekakvim travuljinama. Da, na farmakognoziji ne prave dramu oko pohadjanja predavanja. Da, oni upisuju ko ide na predavanja u karton, pa onda imaju razumevanja na ispitu, ali koga to briga, kad nije glava u pitanju?

Mozda mi (nam) taj i takav stav donekle i odgovara... barem radimo sa 20-50 studenata koje to o cemu pricamo INTERESUJE... ne igraju mice, jamb i druge hazardne igre, vec slusaju, crtaju, beleze... valjda im za neki andrak to sve treba!?

willie the scot

na trecoj godini je vredelo ici jedino na gnoziju i farmaceutsku...
mislim da ce nove generacije imati vece koristi od svih predavanja jer ce morati da se spremaju unapred za njih.drugacije ne mozes da polozis 14 ispita.

zivanshe

super, bolji su uslovi kad na predavanjima ima manje ljudi. bar ja tako to vidim sa svoje pozicije.

qwertz

Isao sam na predavanja iz farmaceutske hemije, i vrlo cesto sedeo u prvim redovima!! Ukupno je bilo 4-5 punih redova, i normalno da cu sesti u jedan od njih!!  :) I da li je to strasno? Svasta!! Ako vec dolazim na predavanje, dolazim sa nekim ciljem: da sve zabelezim, cujem . . .!! A za ostale "vanskolske" aktivnosti ima puno drugih mesta!!

Al-Jasmina

Super, kad je guzva,
napechem bakinog kolacha sa nekim brzodejstvujucim laxativom
i podelim nasumicno okolo :)


hulio_salinas

ma bre ne sedim u prva dva reda... ne pada mi na pamet!!! sedim u treæem...

:K :K :K :K

¹alim se... sedim u levom krilu po sredini... dobro i èujem i vidim i one iza mene i one ispred mene.... xexe

ma ok je...  :loptica

Coolgemini

Hulio, veoma uskoro neces nigde ni da sedish.. :K.. jedino ukoliko vam na stolicama slucajno ne bude pisalo:''Ko sedne,vishe ne ustaje'' :>,s obzirom da nam je faks sada krenuo po evropskim standardima :roll:

zmajic

Ma ja nemam nista protiv toga sto neko sedi u prvom redu. Da li je neko streber ili ne, ne moze se oceniti po mestu sedenja.  :F
Meni je bila zivotna zelja da sednem u prvi red, jer kad god bi pomislila to nije bilo zamosliivo. Neki ljudi su ga prosto prisvojili. Ko je najblizi faxu ili ko je ranoranioc dodje u zoru sa punom torbom knjiga, za svako mesto po jedno. Ako ti padne na pamet da kojim slucajem tu sednes samo ce te pogledati! To me JEDINO nervira kod tako nekih ljudi! Ali dobro, PAROLO SNADJI SE!
Ma na predavanjima iz org II mi je najbolje bilo na stepenicama.  :Bog

hulio_salinas

***Coolgemini... pa... videæemo... èek da proðe koje vreme da se uHODAM, pa æemo videti za SEDENJE